USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Освітяни й медики Волині не використали минулоріч близько 100 мільйонів

4 Січня 2016 15:00
Не всю державну субвенцію використали освітяни та медики Волині у 2015-му році. Тому залишкові кошти розподілять.

Про це йшлося під час відеоселекторної оперативної наради голови облдержадміністрації сьогодні, 4-го січня, в овальній залі обласної ради.

ЧИТАТИ ЩЕ: МАЙБУТНЄ ВОЛИНСЬКОЇ ОСВІТИ: 12-РІЧНА ОСВІТА, ЗАКРИТТЯ ШКІЛ, СУСПІЛЬНИЙ СУПРОТИВ

Директор департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк розповів, що кошти з минулого року лишилися, але розподіляти їх будуть після звітів установи щодо роботи за торік.

«У нас лишилося освітньої субвенції 65,7 мільйона гривень, також ще лишилося 22,8 мільйона гривень у медичній галузі. Ці кошти будемо розподіляти, втім, ухвалювати такі рішення почнемо після того, як заслухаємо їхні звіти за 2015-ий рік», - інформував Никитюк.

ЧИТАТИ ЩЕ: СКІЛЬКИ, ЗА ЩО І КОМУ ПЛАТЯТЬ ПАЦІЄНТИ - «БЕЗКОШТОВНА» МЕДИЦИНА У ЛУЦЬКУ

Зауважимо, що Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало, чому у медицині Волині не відбуваються тендери на мільйони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ФигВам Показати IP 4 Січня 2016 15:09
При "распиленом" бюджете еще и осталось? А на зарплату медикам и учителям - никак пустить нельзя было?
Викладач ПТНЗ Показати IP 4 Січня 2016 15:20
Звичайно, що не використали. Бо й не закладали у бюджеті на 2015 рік 20% надбавку за престижність педагогам профтехосвіти. Зате керівники та методисти НМЦ ПТО її отримували. Крім того, грошей вистачило й на 50% надбавки до зарплати керівникам ПТНЗ та їх заступникам. На 2016 рік, передбачаючи "укрупнення", 20% надбавку за престижність планують у розмірі аж 2%. Шановні колеги! Скільки ще знущатимуться над нами, вимагаючи брати участь у різних конкурсах, друкувати за власний кошт методичні, роздаткові матеріали і т. д. "Проковтнули" минулорічне зниження зарплати при постійно зростаючих цінах і тарифах, "проковтнемо" й тепер? Що будемо робити?!!!!
Воронюк В.М. Показати IP 4 Січня 2016 15:48
Короче,- ДУРДОМ " Веселка " . В наш час, при нинішній нищеті залишилися невикористані кошти...??? Це можна віднести ,як москалі кажуть - до "очевидного и невероятного ..." МВФ ,відпочиває ...
Тарас Чурило Показати IP 4 Січня 2016 16:50
Вчителі та лікарі ледь кінці з кінцями зводять, а районні та міські управління не можуть коштів освоїти
Галина Показати IP 4 Січня 2016 18:23
Чому ж тоді премії вихователі в дитячих садках отримали в розмірі 300 грн., а не в розмірі посадового окладу?
Анонім до Галина Показати IP 4 Січня 2016 18:44
Чому, чому Просто министерство "выделило" деньги, а казна их не перечислила.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Січня 2016 20:04
Минусуючим, выше описан стандартный прием Киева выполнить расходную часть бюджета, не тратя при этом денег. Правда, кто не работал в бухгалтерии, тот может и не понять, о чем идет речь.
Вчитель до Галина Показати IP 4 Січня 2016 18:46
А нам щорічної винагороди дали лише по 10% відсотків від посалового окладу...
Бухгалтер Показати IP 4 Січня 2016 19:16
Так справа в тому, що це називається економія грошей. І за це керівник та гол. бухгалтер ( можливо ще 2-3 людей візьміть в компанію) отримають неймовірні премії. Це завжди так робилося і робиться. а вам голову морочать протягом року, що немає грошей.
вчителька Показати IP 4 Січня 2016 21:09
чи зобов"язана дирекція школи вивішувати список вчителів з вказаною премією! Завжди вивішували, а вцьому році все зашифровано!
зош Показати IP 4 Січня 2016 21:12
У нас завжди вивішують, а що зтого! кому скільки хочуть стільки й дають
А2А Показати IP 4 Січня 2016 22:03
гроші з"явилися раптово в 15-х - 20-х числах грудня на: - Асфальтування доріжок; -спилювання дерев; - ВЛАШТУВАННЯ КВІТНИКІВ; - ремонт дахів; - ремонт пічного опалення, водопроводу, каналізації і т.д, перелік можна продовжувати . А основною "фішкою " є те, що освоїти кошти треба до кінця року, казначейство приймало платежі лише до 25.12
*** Показати IP 4 Січня 2016 23:45
А в деяких "престижних" школах не всім дали премії. Зате добре виокремили своїх родичів, які в 2015 році майже не працювали.
Анонім Показати IP 5 Січня 2016 00:09
Та вже назвіть номер 21 Чого тут
*** до Анонім Показати IP 5 Січня 2016 00:38
За 21 нічого не можу сказати, хоча і там можливий такий варіант.