USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Чоловік, якого знайшли мертвим у Луцьку, – працівник «Ощадбанку». Розглядають самогубство

24 Квітня 2020 17:15
35-річний чоловік, якого з численними колото-різаними ранами знайшли у Луцьку на вулиці Теремнівській, останнім часом зловживав спиртним та міг скоїти самогубство.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо від джерел у правоохоронних органах.

Загиблий є уродженцем Любешівщини, до Луцька приїхав на час відпустки. Друзі кажуть, що тут він зловживав спиртним і останні дні поводив себе дивно. Зокрема, дзвонив і казав знайомим, що скоро настане кінець світу тощо.

Поліція розглядає версію самогубства, адже на балконі квартири, в якій він жив, знайшли сліди відштовхування. А тіло знаходиться на такій відстані, що викинути його було б вкрай важко.

«На шиї дійсно є поранення, але горло не перерізане. Розглядається версія, що він сам себе поранив і вистрибнув. Точну причину встановлять судмедексперти», – резюмує джерело.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
123 Показати IP 24 Квітня 2020 17:30
Чи то тільки мені видається , що дурнішої версії годі в мислити ?
Іван до 123 Показати IP 24 Квітня 2020 17:50
Порізав, вистрибнув, а ще окажеться, що він напився отрути,захворів коронавірусом і при прижку хотів попасти в ставок Теремно, щоб втопитися...
скептик Показати IP 24 Квітня 2020 17:41
спіткнувся і впав на ніж . і так десять раз
Луч... Показати IP 24 Квітня 2020 17:45
В нашій країні все може бути, навіть Кірпа сам собі в голову два рази стріляв. Вроді абсурд, но довели що самогубство.
Голова до Луч... Показати IP 24 Квітня 2020 18:19
про Кірпу не чув. А Юрій Кравченко точно двічі стріляв собі у голову
ігор луцький Показати IP 24 Квітня 2020 18:28
Новому керівництву поліції висяки не потрібні.Треба терміново покращити показники і чекати на чергову зірочку.
123 Показати IP 24 Квітня 2020 18:50
Хай живе наша проатестована поліція ! То не перший сомобуй собі штрика серце 12 разів ! Банал ! Справа розкрита !
Ощад Показати IP 24 Квітня 2020 19:28
Яка нагла брехня., Зловживати він не міг за станом здоров'я. Знала цього хлопця особисто,порядний чесний, і ще й сирота.шкода до сліз
Ура! Показати IP 24 Квітня 2020 19:46
Поздравляю вас ребята, преступление раскрыто. https://www.youtube.com/watch?v=F659eTToQ0c
Народна прокуратура Показати IP 24 Квітня 2020 20:56
Розумію, що при розслідуванні висуваються завжди кілька версій, але ж вони мають відповідати здоровому глузду! Це що, самурай, що здійснив собі сеппуку,а потім викинувся з балкону? І при цьому , напевне, впав на борону, адже у нього ще кілька проникаючих у грудну клітину! Цікаво, слідчий сам висунув таку версію, Чи прокурор підказав, здійснюючи процесуальне керівництво? Погано, що труп не розчленований, тоді б точно було самогубство!
Правник Показати IP 24 Квітня 2020 23:53
Вам би в поліцію... такі кадри пропадають!
Народна прокуратура Показати IP 25 Квітня 2020 11:47
До правник. Ви, напевно, правник з дипломом якогось Соломонового університету чи юрфаку Житомирської аграрної академії, лише там можуть готувати таких правників в галузі кримінального права і криміналістики (хоч про останню, яка є однією з основних наук для майбутніх правоохронців) не знають і у Волинському національному університеті, варто лиш поспілкуватись з його випускниками
123 до Народна прокуратура Показати IP 25 Квітня 2020 18:17
Не говоріть, як не знаєте. Є криміналістика, є лабораторія, і пари веде досвідчений криміналіст. Але версія звичайно жесть, аби щоб нічого не робити і не розслідувати. Цікаво було б глянути на матеріали справи і на місце події, там буде видно справжню картину. Тому, що пишуть журналізди, треба менше вірити, бо, як показує практика, вони в таких справах слабувато розбираються. Плітки і реальна картина злочину все таки різні речі.
Просто Показати IP 25 Квітня 2020 16:59
Як звати загиблого?
Сусідка Показати IP 25 Квітня 2020 23:21
Вбили і всі про це знають
Товариш до Сусідка Показати IP 26 Квітня 2020 23:23
Яка скотина і за що з ним таке зробила???Особисто знав Сергія дуже багато років. Він був хорошою і світлою людиною... Просто шокований що таке з ним трапилось.... Нехай спочиває з миром...
Знайома Показати IP 26 Квітня 2020 11:56
Знають що сирота і нема кому розбиратись і щось доводити, а їм аби справу швидше закрити.
Alinka Показати IP 26 Квітня 2020 17:24
Ім'я загиблого Сергій