USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Чому Луцьком не їздять маршрутки №4

8 Червня 2018 12:59
Маршрут №4 не курсує обласним центром Волині, оскільки перевізник відмовився від маршруту через недостатню кількість маршруток, тому найближчим часом на маршрут оголосять конкурс.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів виконувач обов’язків управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Олександр Середа.

З його слів, підприємець Любов Зарецька написала заяву на відмову від маршруту, оскільки в перевізника немає достатньої кількості автобусів, аби здійснювати перевезення.

Щодо конкурсу на маршрут, то Олександр Середа повідомив, що рішення прийматиметься 20 червня на засіданні виконавчого комітету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
скептик Показати IP 8 Червня 2018 13:03
один із самих х*мських перевізників у луцьку
Лучанка Показати IP 8 Червня 2018 13:12
що за д*більне рішення - написала заява і припинила надавати послуги. Це що так прописано в договорі з перевізником! Чи перевізник зобов"язаний завчасно попередити за місяць чи два, а у разі порушення накласти штраф. і взагалі такого перевізника не допустити до конкурсу ні на жоден маршрут, хай послуги надає звірятам в лісі. А тепер лучани мають місяць чи два чекати коли пройде конкурс і тоді їхні послуги уже не потрібні, бо закінчується літо і на дачі не потрібно їздити. Таке враження що у нас немає влади і порядку.
дачник Показати IP 8 Червня 2018 13:17
Зараз самий сезон дач, а в Промінь і Калину не доїхати.
не дачник до дачник Показати IP 8 Червня 2018 13:25
лісапєд між ноги і вперед!
дачник до не дачник Показати IP 8 Червня 2018 13:39
Я не знаю ПДР і у мене немає прав.
ТТ до не дачник Показати IP 8 Червня 2018 13:44
Недачник!А ви знаєте що дачники, зазвичай,-пенсіонери?Щоб купити "лісапєд" купу коштів треба мати та здооров'я в придачу.
не дачник до ТТ Показати IP 8 Червня 2018 14:45
якщо пенсіонери то їм вигідніше весь дачний сезон жити на дачі щоб не їздити кожен день туди-сюди
яія Показати IP 8 Червня 2018 14:50
Що за договора укладає міськрада з перевізниками, що вони і її, і лучан "нагібають", як хочуть: хочу їду, хочу - ні, хочу дотримуюся графіку, хочу- ні, захочу - відмовлюся від рейсу. Міська рада (чи виконком), як сторона договору, може заставити перевізників виконувати договірні зобов"язання (якщо вони є договорі???) чи луцькі чиновники лише тендер оголошовати навчилися?
скептик до яія Показати IP 8 Червня 2018 15:09
які договори ? вони на тендері їм п*сок заклеїли бенджамінами і влада сидить тихенько і сопе в дві дирки
Лучанка Показати IP 8 Червня 2018 16:20
Турки при****ки що хотіли те й маєте. Їздить на 201 і платіть гроші . Самі винуваті що так сталося. А дачники хай живуть на дачах а то їздять кожний день на халяву. З цим пенсіонним фондом ні в одній маршрутці нормально не проїдеш . А тепер засуньте свої посвідчення знаєте куда??????? І доставайте гроші.
Vic до Лучанка Показати IP 11 Червня 2018 11:47
Пенсіонерам проїзд в маршрутках платний. Ви не знали? І кількістю пільговиків на рамі чітко регламентована законом.
Vic Показати IP 11 Червня 2018 11:52
Що значить "перевізник відмовився від маршруту через недостатню кількість маршруток", як взагалі таке можливе? Я сподіваюсь перевізника оштрафували за таку безвідповідальність, інакше це питання до чиновників, котрі відповідальні за це.
Iv Показати IP 13 Червня 2018 10:38
Якийсь цирк на дроті, і чим тепер добиратися в промінь?