USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку змінили рух маршрутки № 4

24 Січня 2018 12:31
Через низькі пасажиропотоки рух одного з автобусних маршрутів вирішили змінити.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 24 січня.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Віктор Кукішев, у проекті рішення йдеться про зміну шляху руху автобусів на маршруті № 4, що курсує від Привокзального майдану – відповідні звернення надходили через низькі пасажиропотоки.

Відтепер маршрутка буде їздити від «ТЦ «Слон» до СТ «Калина». Розрахунковий інтервал руху в години пік 19 хвилин. Маршрут пролягатиме наступним чином: ТЦ «Слон» - Кравчука, Воїнів-інтернаціоналістів, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів, Окружна, Мамсурова, Ранкова, Валерії Новодворської, Корольова, Полонківська, СТ «Промінь», СТ «Калина» (місця міжзмінного відстою на вул. Полонківській та напроти СТ «Калина»).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
брєд Показати IP 24 Січня 2018 13:00
а з вокзалу як тепер доїхати на ГПЗ
скептик до брєд Показати IP 24 Січня 2018 14:36
НА ТАКСІ
Anonymous Показати IP 24 Січня 2018 13:10
А ті, що таке приймають, маршрутками не користуються!
мешканець Показати IP 24 Січня 2018 13:28
Оо! круто! тепер на дачу без пересадок можна доїхати!
Лучанин Показати IP 24 Січня 2018 13:30
Нехай тоді створюють троллейбусний маршрут, що їм мішає?
Лучанин Показати IP 24 Січня 2018 13:57
А коли 4 була порожньою, можна докладно розповісти. Ніколи не можна було сісти нормально, аж тут низький пасажиропотік раптом. Це з якого дива?
Волинь чемпіон Показати IP 24 Січня 2018 14:42
Де біля "Слона" він буде стояти? Там де 16 і 31 ледь поміщаються в базарний день?
123 Показати IP 24 Січня 2018 18:38
З вокзалу тільки 2 їздить в неї не влізти у час пік, дякую що зара з буде ще краще!!!
лучанка Показати IP 24 Січня 2018 20:58
з вокзалу взагалі не виїхати? в час пік це катастрофа! Люди з потягу, з обласної лікарні, з пологового будинку пішки з перемоги мають шурувати?все для населення, на Рожище більше маршруток чим 2 і 4 разом взятих
N. Показати IP 25 Січня 2018 00:34
Якщо 33-му району не вистачає на ГПЗ чи на дачі маршруток, пустіть їм ще. Але навіщо забирати з вокзалу одну єдину маршрутку?! Там що людей немає? 15-80 - номер "гарячої лінії" Луцької міськради. Усі небайдужі "привокзальні" і не тільки лучани дзвоніть!! За рух маршрутних таксі та тролейбусів з вокзалу потрібно щось вирішувати. З вокзалу реально немає чим їхати або потрібно дуже довго чекати!! А багато хто змушений з Привокзального р-ну переходити на інший транспортний потік, на Перемоги. Тих, хто ніби-то нині відстежує пасажиропотік, складає графіки виїзду транспорту та приймає такі безглузді рішення потрібно звільнити і поставити більш компетентних і чесних людей, Хватить вже терпіти це беззаконня та знущання над людьми.
А Показати IP 25 Січня 2018 00:35
Ппц 10-тці