USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Чому Луцьк купуватиме вживані тролейбуси у Швейцарії, а не нові «Богдани»

26 Лютого 2018 15:40
У Луцькій міській раді пояснили, чому планують купувати вживані тролейбуси у Швейцарії. Зокрема, радник Луцького міського голови, депутат міськради Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці зауважив, що у мережі з'явилося чимало критики щодо того, що тролейбуси купуватимуть не на місцевому заводі "Богдан".

Ігор Поліщук наголосив: "Ми із задоволенням купували б нові тролейбуси "Богдан", але: 10 довгобазних тролейбусів зі Швейцарії коштують трохи більше, ніж 1 короткобазний тролейбус "Богдан". Окрім того, показник "ціна/якість" тролейбусів "Богдан" залишають бажати кращого", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, 23 лютого делегація КП "ЛПЕ" разом з представником Луцької міськради оглянула тролейбуси з кондиціонером та доступністю для людей з інвалідністю в швейцарському місті Біль. 10 таких тролейбусів планують придбати для Луцька.

Окрім того, Ігор Поліщук додав, що мав нагоду ознайомитись зі станом маршруток "Богдан", які були зібрані на Луцькому автозаводі після 10 років експлуатації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Бе Показати IP 26 Лютого 2018 15:52
Бувальщина за часів СРСР - Придбав автомобіль "Москвич". - А скільки років? - Чотирнадцять!. - О, то ще не стара машина.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2018 16:24
"10 довгобазних тролейбусів зі Швейцарії коштують трохи більше, ніж 1 короткобазний тролейбус "Богдан"" - Хтось може пояснити як таке може бути? Візьміть, будь який товар, що виготовлений в Європі, він як мінімум не дешевший за український.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2018 16:30
У 2015 році цитата: "За 17,7 млн. грн. можна придбати 4 тролейбуси "Богдан Т701.17", тобто один тролейбус приблизно 4.5 млн грн. З того що скакзав Поліщук один швейцарський тролейбус - це 450 000 грн, приблизно 15 тис. євро?
Дарт Вейдер Показати IP 26 Лютого 2018 16:38
Краще меньшу кількість , але нового закупити.
Оксана до Дарт Вейдер Показати IP 26 Лютого 2018 17:08
А Ви, перепрошую, коли останній раз у "Богдані" їздили? Проїдьтесь і відчуєте всі переваги.
Просто Показати IP 26 Лютого 2018 17:12
Да ви що? Ціна, якість??? О як заговорили! А про машини на іноземній реєстрації чого не так? 10 коштує як 1, так чого люди мають, с@к₽, переплачувати за Ланоси смердючі, коли в Європі доступні по ціні нормальні авто!?
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2018 17:19
Читаю - таке враження, що дехто вийшов з ринку. Де економіка? 18 метрові тролейбуси - це гармошки. Чогось в свій час на ЛПЕ всі гармошки списали і порізали!Скільки електрики вони споживають, скільки будуть перевозити пасажирів, де брати запчастини, скільки вони будуть коштувати, де експлуатаційна та ремонтна література, хто навчить ремонтний персонал ЛПЕ, особливо електриків та електронщиків, і т.д. і т.п.???? Ні одна гармошка не окупиться на маршруті, можливо їх потрібно виводити в час пік і то на деяки маршрути на короткий час, а далі на відстій! Ми ж не на базарі!! Так...!
Експерт до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2018 23:20
Слухай лучанин, а ти в курсі, що громадський транспорт, коли він у державній власності, ніколи не окупляється. На те він і громадський, щоб нас возити, а не окуплятись. Візьми будьяке європейське місто, та подивись чи десь окуповлюється там транспорт. Він завжди був дотаційним, таким буде і має бути. І я читаю твій комент і бачу, що може ти не з ринку вийшов, але попав точно не на ту вулицю і трохи заблукав.
Волинянин до Експерт Показати IP 27 Лютого 2018 08:27
Дивує рівень людей, які не знаючи іншої людини і не бачачи її починають грубити. Те що транспорт державний не означає, що туди потрібно скуповувати те, що комусь вже не потрібно і він хоче його утилізувати... Чи ви вваєаєте, що наша країна це європейський помийник?
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2018 17:37
Трошки не зрозуміло що і за які кошти. Якщо ці швейцарські тролейбуси буде придбано за рахунок казни міста, як планове оновлення, розширення парку тощо, то це нормально. Якщо ж це буде придбано за грантові кошти які передбачалися на закупівлю нових 30 тролейбусів, ремонт та продовження ліній, заміну підстанцій, то це вже ні в які ворота не йде. Дуже сподіваюся що це не так.
Вітюня Показати IP 26 Лютого 2018 17:43
Купувати у Швейцарії це не в Польші. Та техніка через 10 років краща як новий Богдан за місяць
kek Показати IP 26 Лютого 2018 17:51
що тролейбуси, що маршрутки богдан, що еталон і йому подібні, це повний жах. навіть якщо вони нові, 10річні автобуси з європи набагато комфортніші за цей непотріб. надворі 2018, а в українській автопромисловості все ще камяний вік.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2018 18:00
10 проти 1? Сумнівна кращість, тим паче Бодани то бляшанка. Де автобуси їхні? Здохли років за 5-6.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2018 19:58
Багато політики! Нормальний бізнесмен або чиновник сідають і складають бінес-план любої оборутки! Якщо є ефект (не тільки в грошах) - працюємо далі. Поки не видно цієї роботи. Чому ніхто не говорить, про державні закупівлі товару - місто або комунальне підприємство повинно обявити тендер через систему "Прозоро" на закупівлю тролейбусів! І не факт, що хтось не запропонує подібні тролейбуси іншого виробника і виграє тендер зі зламками! А якщо ви пропишете тендерні вимоги під Швейцарські тролейбуси - то це тюрьма!
Пасажир Показати IP 27 Лютого 2018 07:25
Думаю пан Ігор Поліщук як найкращий у світі юрист юрист визнає лише мову фактів і сприймає всі слова як незаперечний фак, а не як припущення. Тому згідно фактів то пан Поліщук збрехав у фразі, яку цитую з його сторінки у ФБ "Сьогодні мав нагоду ознайомитись зі станом маршруток "Богдан", які були зібрані на Луцькому автозаводі після 10 років експлуатації " Пояснюю чому: 1 - на фото Богдан А092; 2 - фото зроблене 26.02.2018р. (відповідно до дати публікації враховуючи наявність слова "СЬОГОДНІ" тобто автобус випущений не пізніше 26.02.2006р ; 3 - автобуси "зібрані на Луцькому автозаводі". І оттут нестиковочка вийшла десять років тому (Лютий 2008) автозавод ще не випуска А092 (в цей час тільки налагоджували їх випуск і на продаж жлден ще не пішов) а випускали їх Черкаси.
До експерта Показати IP 27 Лютого 2018 09:21
Не знаю по чом ти есперт, але тобі потрібно поїхати хоча б в Люблін і переговорити з тролейбусніками і автобусніками і вони тобі пояснять, як потрібно вести господарську діяльність, щоб бути прибутковим!!!
Експерт до До експерта Показати IP 28 Лютого 2018 01:17
Хахах, якщо ти до мене, то я вже живу 4 роки в Любліні. А експертом я себе вважаю, бо тісно повязаний тут з громадьким транспортом, і добре знаю як він працює. Доречі, Люблінський громадський транспорт (який просто супер) себе окупляє лише на 50%. І це рахується багато.