USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Де у Луцьку можна придбати електронний квиток. Карта

6 Листопада 2019 15:56
У Луцьку з'явилась карта, за допомогою якої можна знайти найближчий центр продажу електронних квитків або термінал самообслуговування.

Про її створення повідомили на сторінці Citycardnet у Facebook.

Карта знаходиться за посиланням https://citycard.net/map/

У центрах, відзначених на карті, ви можете придбати або поповнити стандартну неперсоніфіковану картку.

Адреси, за якими уже встановлені автомати для продажу квитків:

1. Картковий центр компанії ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» (вул. Лесі Українки, 16а).

2. «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» (вул. Лесі Українки, 35).

3. Департамент соціальної політики міської ради (пр. Волі, 4а).

4. Сервісний центр «EVODA» КП «Луцькводоканал» (пр. Соборності, 25).

5. Будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр К».

6. Modern-Expo Group.

7. Супермаркет «TOR-BA».

8. ТЦ «Нова Лінія».

9. Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті».

10.Супермаркет «Наш Край» (вул. Шевченка, 11).

11. Супермаркет «Наш Край» (пр. Відродження, 18).

12. «SPAR» (вул. Конякіна, 7а).

13. «SPAR» (пр. Соборності, 6).

14. «Вопак» (Київський майдан, 11).

15. ПрАТ «Універмаг «Луцьк».

16.ТЦ «Імідж».

17. РЦ «Промінь».

18. «Салют» (пр. Грушевського, 20).

19. «Салют» (бульвар Дружби народів, 3).

20. «АВС маркет» (вул. Цукрова, 6).

21. «АВС маркет» (вул. Дубнівська, 63).

Для отримання пільгових або студентських карток слід звертатися за адресами:

вул. Лесі Українки, 16А (офіс citycard);

вул. Лесі Українки, 35 (ЦНАП);

пр. Волі, 4А (Департамент соціальної політики);

Сервісний центр Еvoda «Луцькводоканал» (проспект Соборності, 25).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сашко Показати IP 6 Листопада 2019 16:17
Там-Там??????
Мишко до Сашко Показати IP 6 Листопада 2019 17:05
Мат-Мат!!!!!
Пенсіонер Показати IP 6 Листопада 2019 16:43
А як їх купити?????Роз"ясненя чому не даєте ?
Мишко до Пенсіонер Показати IP 6 Листопада 2019 17:08
Тикнути пар раз пальцем по екрану і засунути гроші! А взагалі то пенсіонерам дають безплатно в офісах!
1112 Показати IP 6 Листопада 2019 16:54
а на 40 кв чому нема?
А це шо? до 1112 Показати IP 6 Листопада 2019 17:09
«SPAR» (вул. Конякіна, 7а)
Волинь чемпіон Показати IP 6 Листопада 2019 19:03
Виписалась людина з міської клінічної лікарні (пр-т Відродження) і зрозуміла, що додому не доїде, Термінала біля лікарні немає.
на Цукровий до Волинь чемпіон Показати IP 6 Листопада 2019 20:53
Львівська, одна з найдовших вулиць - нема терміналів, втім як і на Володимирській, Ковельській...
на Цукровий Показати IP 6 Листопада 2019 20:45
на Цукровому 1 термінал на 5000 населення цукрового +2000 населення прилегло\ Полонки.... на Гіркополонці взагалі нема!!!! на ДПЗ з прилеглими районами тисяч 15 населення - аж 1 термінал - то катастрофа!!!! по місту купа банкоматів приватбанку, яких в разів 5 більше чим цих терміналів і то трапляються черги!!!!
на Цукровий Показати IP 6 Листопада 2019 21:12
а чому модератор банить коментарі з незручними питаннями до влади, в яких немає порушень правил "коментування"??? я не розумію зі змісту Вашої статті де можна придбати еквитки на вулицях Львівська, Ковельська, Володимирська???????
на Цукровий Показати IP 6 Листопада 2019 21:13
Дорогий Модератор, приношу щирі вибачання!!!!!! коментарі з"явились!!! ;))
Лучанка Показати IP 7 Листопада 2019 13:42
необхідно встановити термінал на Ковельській, наприклад в магазині Пакко чи АТБ, адже найближче поповнення це нова лінія.
Вадим Показати IP 3 Січня 2020 16:12
За то на модерні встановили. Хто більше заплатив,там і встановили.модерн експо це що ?розважальний центр чи супермаркет? Можна було б в більш людному місті поставити!