USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

«Де у вас туалет і покурить?» З'явилося відео Савченко у «Борисполі»

23 Жовтня 2021 15:56
Арешт до півроку може загрожувати Надії Савченко за використання підробного Covid-сертифікату, пише ТСН.

Про те, що колишня народна депутатка та її родичка намагалися використати фальшивий сертифікат про вакцинацію, 22 жовтня повідомила національна поліція України.

Прикордонники аеропорту Бориспіль перевірили сертифікати та з'ясували, що у базі таких документів немає.

Під час бесіди з порушницею працівники були ввічливими та коректно виконали службу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2021 16:11
Цю бля**ну давно треба ізолювати від нормальних людей.
волинянка до Анонім Показати IP 1 Листопада 2021 09:49
для чого взагалі щось про неї писати?
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2021 16:48
Як було мужланом так і залишилось. Бидлоття у неї на лиці написано.
К.лучанин єхидна до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2021 17:34
Ти чого обзиваєш її? Що , вина її доказана? А у тебе що на лиці написано? На таких як ти воду возять, фільтруй інформацію і роби справедливі висновки бо завтра можуть і тобі таке зробити і тоді зрозумієш наше "правосуддя" .
Ау до К.лучанин єхидна Показати IP 23 Жовтня 2021 20:22
З якого ти йуха зірвався, убогий?
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2021 16:54
Поспекулювала Гадя на довірливості украінців, ой поспекулювала. Заробила собі популярність і лягла під мертвечуківців. Тварина кін_че_НА.
адекват до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2021 18:30
Савченко - це проект Тимошенко,так що усі питання до Юлі...
Анонім до адекват Показати IP 23 Жовтня 2021 20:22
Це проект ботоксного-мертвечука.
18 до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2021 09:54
А яким чином вона спекулювала?самі ж українці з неї героїню зробили і самі у це повірили. Так, що не на Надю треба бочку гнати , а на самих себе, що думати не вміємо. Найбідніша країна Європи -оцінка мудрого народу.
Доктор Шацький 33 см Показати IP 23 Жовтня 2021 18:33
І що ??? У чому сенсація ? ДІЯ - це така х...ня, що отримавши у лікаря паперовий сертифікат при вході у цю програму дійсно він не находить даних. І це сплошь і рядом. А Надія нормально абсолютно адекватно поводилась. Що ви тиражуєте ???
Не так давно Показати IP 23 Жовтня 2021 19:16
Ти наша льотчиця .ти наш герой України, єдина жінка герой-льотчик
Скоро зовсім скоро до Не так давно Показати IP 23 Жовтня 2021 20:23
Ти наш петросян доморощений.
Україна Показати IP 1 Листопада 2021 09:46
Кому воно потрібно, чому стільки уваги?