USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Я не рахуюся»: депутат, який на сесії був без маски, хоче контролювати, як їх носять лучани. Фотофакт

24 Березня 2021 22:09
У Луцьку пропонують краще контролювати, як містяни дотримуються маскового режиму. Однак депутат, який це запропонував, сам цей режим в сесійній залі і порушив.

Під час сесії Луцької міської ради депутат міськради, голова фракції «Громадянський рух «Свідомі» Тарас Шкітер оголосив запит, у якому закликав посилити контроль за дотриманням протиобмежувальних карантинних заходів для боротьби з COVID-19 у Луцьку. Мовляв, у багатьох містах України вже запровадили локдаун, то ж лучанам варто поберегтися, щоб в обласному центрі Волині не повторився цей сценарій.

«Прошу дати доручення відповідним структурним підрозділам Луцької міської ради посилити контроль за дотримання карантинних заходів, зокрема, за дотриманням маскового режиму та дотриманням соціальної дистанції в громадських місцях та транспорті. Лише завдяки спільним діям влади та відповідальній поведінці громадян ми зможемо уникнути тотального карантину у нашому місті», - переконаний обранець громади.

Щоправда, сам Тарас Шкітер карантинний режим в сесійній залі проігнорував. Як видно на фото, увесь час в масці під час сесійного засідання він не перебував.
При цьому, захисної маски на обличчі депутата не було не лише в момент, коли він оголошував запитання чи запити. На відео з сесійної зали помітно, що маску депутат не одягав під час усього засідання. Проте це не перший раз, коли на публічних заходах депутат ігнорував масковий режим. На це йому вказали користувачі у Фейсбуці.
Зауважимо, Тарас Шкітер цього місяця отримав першу дозу щеплення від COVID-19. Проте у Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили, що людям навіть після щеплення від коронавірусу необхідно носити захисну маску та зберігати дистанцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 24 Березня 2021 22:20
згадав риму до iменi Тарас. а якi вашi варiанти?
до до Анонім Показати IP 25 Березня 2021 08:15
ПІДАР_С
Іван Показати IP 24 Березня 2021 22:30
Як йому совість дозволила вакцинуватись раніше пенсіонерів?Чи він не знає шо то є?
Внук Показати IP 24 Березня 2021 22:43
Л. О. Ікс
Народна прокуратура Показати IP 24 Березня 2021 22:45
Черговий дебіл, який випадково отримав владні повноваження
5454 до Народна прокуратура Показати IP 25 Березня 2021 00:20
А як це він випадково отримав владні повноваження?! За нього ж голосували. І не кажіть, що він був у списку партії, нікого випадкового там не буває. Влада, яка б вона не була від народу. А народ сам таку хоче і сам йде у владу. Замкнутий круг. Саме ми всі винні у своєму житті, ніхто крім нас. Люди не з космосу їх обирають і обрані не є мешканцями інших планет
Тарас до Народна прокуратура Показати IP 25 Березня 2021 06:33
Ні, треба було посадити вороватого прокурорчика
Санчес Показати IP 24 Березня 2021 23:13
Кто такой Шкитер,правильно конь Покровского что он вообще может предложить,лицо не обременённое интеллектом сидит умничает...
позапартійний Показати IP 25 Березня 2021 05:28
Гандон - він і в Африці гандон.
999 Показати IP 25 Березня 2021 08:49
Зараз у владних структурах чи то в Київі у ВР України, чи то у нас в Луцьку таких, які випадково отримали повноваження, як ви наголосили, через одного. 95-й квартал зійшов зі сцени та проник у наше життя.
Правдоруб Показати IP 25 Березня 2021 09:13
Після вакцинації у деяких депутатів побічні ефекти -розлади мислення та інтелектуальний п.н.с...
Анонім до Правдоруб Показати IP 25 Березня 2021 10:40
нiби до щеплення вони були вiдсутнi))))))
Га? Показати IP 25 Березня 2021 15:10
Панове лучани, а де ви познаходили стільки "свідомих" ..б..лів?
Народна прокуратура Показати IP 25 Березня 2021 16:18
До Тарас. Знаєте, ображатись на людей можна, коли Вам дорікнули незаслужено. А коли Ви справді д**іл, і це видно неозброєним оком на продемонстрованих фото, то причину потрібно шукати в собі. І не розкидуйтесь голослівними брехливим штампами, бо отримаєте відповідь серйознішу!
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 26 Березня 2021 07:44
Ахаха, так цікаво дивитися за паруванням жаб та гадюк. Задачку про мішки з кортоплею розв'язав?
Василь Показати IP 25 Березня 2021 17:56
Дана особа є депутатом Луцької міськради.І як тут було вказано,її обрали лучани.Отже,повноваження його законні.А от відносно так званого електорату-то тут такий принцип:хто більше обіцяє-того і вибирають.На жаль,така реальність.Так що багато дечого залежить від виборців."Бачили очі,що вибирали-їжте,хоть повилазьте!"-народна мудрість.
Простий Показати IP 25 Березня 2021 19:19
Шкет сам маскі не носить а ше шось від людей хоче.Не такійто він і 'свідомий'...