Депутати Луцької райради теж виступили проти підвищення тарифів
Луцька районна рада висловила свою незгоду щодо підвищення ціни на комунальні послуги, зокрема на електроенергію та доставку газу.
Відповідне звернення депутати ухвалили у понеділок, 18 січня, під час сесійного засідання, передає Конкурент.
У ньому обранці громади нарікають, що в Україні уже декілька місяців поспіль зростають ціни на електроенергію, газ, його транспортування. Разом із цим скасовано пільгові тарифи для населення на електроенергію.
«Ситуація, що склалася в енергетичній сфері держави, вже спровокувала соціальний вибух, який призвів до масового перекриття доріг та інших акцій протесту, які при невжитті дієвих заходів будуть наростати. Підняття тарифів – не той шлях, яким має йти влада», – сказано у документі.
Депутати звернулися до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з проханням скасувати підвищені тарифи, відновити пільгові тарифи на електроенергію та не допустити подібних ситуацій в майбутньому.
Читати також: Волинські депутати вимагають не допустити підвищення тарифів
До проєкту рішення додали наступні пункти:
Провести аналіз роботи та перегляд рішень регулюючих державних органів, які призвели до необґрунтованого, різкого підвищення тарифів;
Забезпечити належну роботу незалежних контролюючих і регулюючих державних органів, зокрема Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;
Навести лад у сфері видобутку природного газу та виробництва електроенергії, обмеживши вплив на ціноутворення у цих сферах зацікавлених осіб;
Встановити обґрунтовані тарифи на електроенергію та природний газ;
Розробити та затвердити механізми щодо компенсації коштів за використання газотранспортних мереж, прокладених за власні кошти громадян чи юридичних осіб, а також щодо сплати орендної плати за землю під мережами місцевих газопроводів;
Передбачити додаткові заходи за рахунок коштів державного бюджету для соціального захисту соціально незахищених громадян;
Вести повноцінну комунікацію з громадянами щодо встановлення тарифів, а не ставити їх перед фактом.
Як повідомлялося раніше, на минулому тижні депутати Луцької міської ради виступили з вимогою накласти мораторій на підвищення комунальних тарифів у країні. У міськраді розглянули відповідний проєкт звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідне звернення депутати ухвалили у понеділок, 18 січня, під час сесійного засідання, передає Конкурент.
У ньому обранці громади нарікають, що в Україні уже декілька місяців поспіль зростають ціни на електроенергію, газ, його транспортування. Разом із цим скасовано пільгові тарифи для населення на електроенергію.
«Ситуація, що склалася в енергетичній сфері держави, вже спровокувала соціальний вибух, який призвів до масового перекриття доріг та інших акцій протесту, які при невжитті дієвих заходів будуть наростати. Підняття тарифів – не той шлях, яким має йти влада», – сказано у документі.
Депутати звернулися до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з проханням скасувати підвищені тарифи, відновити пільгові тарифи на електроенергію та не допустити подібних ситуацій в майбутньому.
Читати також: Волинські депутати вимагають не допустити підвищення тарифів
До проєкту рішення додали наступні пункти:
Провести аналіз роботи та перегляд рішень регулюючих державних органів, які призвели до необґрунтованого, різкого підвищення тарифів;
Забезпечити належну роботу незалежних контролюючих і регулюючих державних органів, зокрема Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;
Навести лад у сфері видобутку природного газу та виробництва електроенергії, обмеживши вплив на ціноутворення у цих сферах зацікавлених осіб;
Встановити обґрунтовані тарифи на електроенергію та природний газ;
Розробити та затвердити механізми щодо компенсації коштів за використання газотранспортних мереж, прокладених за власні кошти громадян чи юридичних осіб, а також щодо сплати орендної плати за землю під мережами місцевих газопроводів;
Передбачити додаткові заходи за рахунок коштів державного бюджету для соціального захисту соціально незахищених громадян;
Вести повноцінну комунікацію з громадянами щодо встановлення тарифів, а не ставити їх перед фактом.
Як повідомлялося раніше, на минулому тижні депутати Луцької міської ради виступили з вимогою накласти мораторій на підвищення комунальних тарифів у країні. У міськраді розглянули відповідний проєкт звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
18 Січня 2021 17:59
Не пройшло і пів року
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.