USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу Центрального ринку – торгові ряди на місці стоянки

20 Червня 2018 12:02
На земельній ділянці на вулиці Глушець, яка відведена для стоянки автомобілів, розміщені торгові ряди. Відповідно члени земельної комісії міськради хочуть скласти акт про її нецільове використання.

Про це йшлося під час постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру 20 червня.

Члени комісії пропонують внести зміни до рішення міськради про надання статусу ринку торговим рядам на вулиці Глушець.

Як повідомив голова комісії Олександр Козлюк, від 2002 року діяв договір оренди ділянки з підприємцем Любомиром Пахолком, цільове призначення ділянки – для обслуговування денної стоянки автомобілів для обслуговування ринку.

У 2009 році міськрада ухвалювала рішення про надання статусу ринку існуючим на ділянці торговим рядам. Оскільки у 2010 році був прийнятий Податковий кодекс, актуальність надання цього статусу скасована, фактично, відповідно до земельного законодавства, ділянка використовується не за цільовим призначенням.

Тому в комісії пропонують внести зміни до рішення міськради про надання торговим рядам статусу ринку, встановивши, що статус наданий до 1 липня 2018 року. Орендаря ділянки зобов’яжуть поінформувати про це підприємців, які здійснюють торгівлю на ділянці.

26 червня планують провести виїзне засідання комісії на вулиці Глушець, аби, запросивши представників ГУ Держгеокадастру в області, скласти акт про нецільове використання земельної ділянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
МіМіМі Показати IP 20 Червня 2018 12:32
Та приберіть вже це позорище з центру міста!
здравомислячий до МіМіМі Показати IP 20 Червня 2018 13:54
Базар це не центр міста!Центр міста це Драмтеатр,Універмаг, памятник Лесі Українці і наш БІГ-БЕН.(електронний годинник на будинку)
МіМіМі до здравомислячий Показати IP 20 Червня 2018 16:23
Точно! А ще зупинка біля готелю "Україна" , аптека №65, але аж ніяк не територія яка знаходиться між центральним парком Луцька та центральною вулицею міста)))))
ВАСЯ Показати IP 20 Червня 2018 12:47
ПРИБРАТИ! там завжди була стоянка для ринку і парку. Проблема з стоянкою вирішується! Проблему з торговими павільоанми пропоную вирішити за допомогою управління праці ( продавці без трудових договорів) держпродслужби, пожежної інспекції. Відділ демонтажу муніципальної варти ВАМ у допомогу!
Василина Показати IP 20 Червня 2018 12:52
8 років користувались "шматом" землі не запризначенням!!! Рижков, Данильчук, Ніколайчук! ви де -???, А! - "ОПЛАЧЕНО" ну тоді зрозуміло! хто не платить тому цирк на сесії!!
натка Показати IP 20 Червня 2018 13:54
може туристів побільшає як небуде цього ринку.Бо мені всеодно куди їхати з 33-го.
Анонім до натка Показати IP 20 Червня 2018 14:51
Ти хочеш сказати пливсти після дощу і для чого тобі туристи,наших мужиків мало???Краще хай прочистять стоки,а то після дощу плаваємо,немає чим занятися то землю ділите,яка вам не належить
ВАСЯ до Анонім Показати IP 20 Червня 2018 15:13
Варто ще почистити фонтани до парку від ВДУ! гниль зелена така, як викиди цукрового заводу!
1 до ВАСЯ Показати IP 21 Червня 2018 10:39
Цукровий завод пройшов всі перевірки на викиди. Максимум який дискомфорт він може принести це запах жому восени і загружені вантажівки на Рованцях
натка Показати IP 20 Червня 2018 13:56
може туристів побільшає як небуде цього ринку.Бо мені всеодно куди їхати з 33-го.
Сміх Показати IP 20 Червня 2018 14:08
То аж тепер помітили? Може посадовці не на своїх місцях просто, якшо стільки часу там незаконно люди торгували!! А тепер стало комусь невигідно і НОВИНА!!! УВАГА!!! ШОКУЮЧЕ ВІДКРИТТЯ!!!!
бу Показати IP 20 Червня 2018 15:09
Мещани и люмпены.рынок это тысячи рабочих мест.кто пишет эти коменты явно живет не на минималку