USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Дівчат багато не буває: красуні Бандерштату, частина 2

9 Серпня 2017 18:31
Фестиваль Бандерштат, що тривав з 4 по 6 серпня у селі Рованці, зібрав на своїй території неймовірну кількість красивих дівчат на квадратний метр. Раніше ми опублікували фоторепортаж, у якому зібрали файних панянок фестивалю.

Але, оскільки репортерський склад Інформаційного агентства Волинські Новини налічує декілька чоловіків, то сьогодні до вашої уваги підбірка красунь Бандерштату очима іншого кореспондента.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вдуватель Показати IP 9 Серпня 2017 19:17
Теперь жалею что не посетил данное мероприятие :)
бритва оккама Показати IP 9 Серпня 2017 20:40
сумно було цим красуням на безалкогольному фестивалі...
волинський поціновув Показати IP 9 Серпня 2017 20:40
то де красуні? побачив 5 норм
пойуховувач до волинський поціновув Показати IP 9 Серпня 2017 21:11
то відкрий очі
Всезнайко до волинський поціновув Показати IP 9 Серпня 2017 21:32
Не буває негарних жінок, буває мало горілки...
бритва оккама Показати IP 9 Серпня 2017 21:05
де красуні? ну може декілька знайдеться...
бритва оккама до бритва оккама Показати IP 10 Серпня 2017 07:07
у мене з'явились клони...Стає все цікавіше...
Я Показати IP 9 Серпня 2017 21:15
Я стільки не вип'ю,щоб вони мені здались"красунями",одна свій шрам з апендикса виставила,друга наколку,яка до старості розтягнеться,де ви красу бачили?зараз рідкіст побачити красиву дівчину,не тільки зовні,красива ніколи свої ляхі чи пупа не буде показувати всім,зараз поняття "краса" змінилося
Анонім Показати IP 9 Серпня 2017 22:13
Їм до геніталії ваші думки, "поціновувачі"!!
Я до Анонім Показати IP 9 Серпня 2017 23:40
А ти саме там знаходишся,раз ти так добре знаєш де думки?
mikelli Показати IP 10 Серпня 2017 02:41
Якщо оцінювати суто з антропометричної точки зору, а саме - зовнішні параметри і характеристики, не беручи до уваги інтелект та яскравий внутрішній світ - то це звичайні українські дівчата (без мейка і без "родзинки", яка, все-таки, повинна бути в них). Мулатки і латиноамериканки - однозначно красивіші і гарячіші! (cуб'єктивна думка) :-) P.S. Українки теж є красиві - загадкові і мудрі, жіночні і прекрасні, і без надмірного фемінізму, і з поглядом, який зачарує назавжди) ;-)