USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Файні панянки Бандерштату – 2016. ФОТО. ДОПОВНЕНО

7 Серпня 2016 14:56
Жіноча краса – вбивча сила. Через неї у давнину розпочинались війни, а чоловіки – в усі часи творили безумства і втрачали розум. Для кожної людини притаманне власне поняття краси. Комусь подобаються світловолосі представниці прекрасної статі, а комусь – брюнетки; хтось полюбляє струнких, наче тополя панянок, а хтось – пишнотілих.

Зрозумілим стає лише одне – некрасивих жінок не буває, адже у кожній з них можна розгледіти власну, єдину і неповторну красу.

Луцька художниця Марічка Оліферук
Журналістка Мар'яна Метельська
Інструктор із йоги Христина Губська з подругою
Волонтер та журналіст ВАРу Ольга Валяник
Репортер ІА Волинські Новини Вікторія Семенюк
Журналіст Волинських Новин Ірина Качан
Журналіст Громадське. Волинь Еля Серкожаєва
Луцькі мандрівниці Олена та Юлія Сідім'янцеви та Головний редактор Інформаційного агентства Волинські Новини Альона Трохимчук
Ще одну підбірку гарних дівчат з «Бандерштату» опублікували «Хроніки Любарта»:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Україна Показати IP 7 Серпня 2016 11:58
Українські дівчата і жінки - найкрасивіжі у світі !
Активіст Показати IP 7 Серпня 2016 12:29
Генофонд України в небезпеці. До чого ми йдемо?
ss до Активіст Показати IP 7 Серпня 2016 14:55
з генами все добре з релігією християнською проблема від неї всі біди і негагаразди від неї все зло і зубожіння
Анатоль_ Показати IP 7 Серпня 2016 13:03
я гірко плакав
РБ Показати IP 7 Серпня 2016 13:10
Гарні дівчата.
ac Показати IP 7 Серпня 2016 13:31
Воно все гарне до 30-ти років :)
алла Показати IP 7 Серпня 2016 13:48
На останньому фото Юля. Неперевершена природня краса дісталася їй від мами.
Активіст до алла Показати IP 7 Серпня 2016 15:56
І де там та краса? Вона хоч в труселях, чи забула надіти?
алла до Активіст Показати IP 9 Серпня 2016 20:26
В тому й то заключається краса, і в трусах і без них, вона гарна ! А в шикарній білизні Вона ще й спокуслива
321 до алла Показати IP 10 Серпня 2016 10:06
а рвані штани - від тата.)
зачарований Показати IP 7 Серпня 2016 15:14
Дівчата всі гарні, а звідки дружини погані беруться? Стають такими, що хоч на мітлу їх сади.
User Показати IP 7 Серпня 2016 15:34
Краса - дійсно страшна сила. Причому "страшна" - інколи в прямому значенні цього слова. )))
Розлючений критик до User Показати IP 8 Серпня 2016 21:37
Чиста правда !!!!
Лузер Показати IP 7 Серпня 2016 16:13
З підписаних Ірочка Качан красива. І не дурненька. А решта... Змовчу.
Петя Показати IP 7 Серпня 2016 17:29
Наші дівчата, звісно гарні. Але ці... Особливо, ті, що з диким кольором волосся. Тихий жах
Естет Показати IP 7 Серпня 2016 20:36
Мда.... підбірка така собі... скажімо відверто...
Естет 2 до Естет Показати IP 8 Серпня 2016 09:48
На колір і смак товариш не всяк)
я Показати IP 8 Серпня 2016 00:26
ем.... жіночка в короні зі стразиками... якось воно.... хм.
Активіст до я Показати IP 8 Серпня 2016 08:16
Що ви розумієте. Полісся гуляє на бундерштаті. То ж все село побачить.
ого Показати IP 8 Серпня 2016 16:21
є гарні дівчата, але більшість понаїджали з села їх зразу видно, якісь вони замучені сидять і всі на одне ліцо. немає вишуканості
оля до ого Показати IP 8 Серпня 2016 17:46
Ну звичайно, тільки в сільських дівчат немає вишуканості, а всі, хто народився в місті, отримують інтелігентність, інтелект і гарний смак через прививку в пологовому будинку. Пора нам відходити від стереотипів. Коли ввечері повертаєшся додому, то такі вишукані луцькі леді стоять з цигарками в зубах біля генделиків!
111 до оля Показати IP 8 Серпня 2016 23:11
Це стоять ті що "понаїхали", вирвались з опіки батьків
оля до 111 Показати IP 8 Серпня 2016 23:15
Ага, лише "понаїхавші" стоять. А лучанки в цей час сидять дома і хрестиком вишивають.
Вася Інтелігент до оля Показати IP 9 Серпня 2016 12:36
Можливо й місцеві стоять інколи,та як же вони це роблять вишукано,інтелігентно та високоінтелектуально,покурюють,плавно обговорюючи основні проблеми ядерної фізики.)Та й взагалі,пані Оля,150 грам вина собі може дозволити випити навіть найвихованіша дівчина,та й сигаретку викурити,якщо має бажання)
Мужик Показати IP 8 Серпня 2016 16:33
Тут мотаэшся зранку до ночі щоб сім'ю прокормити а тут на концерті не зрозуміло якому торчать сутками.додом прийдуть.в холодильник залізуть.спати підуть...от життя
Аня Показати IP 8 Серпня 2016 20:37
Гарні дівчата виходять за іноземців і деруть з тоі Украіни якнайдалі!!!
Розлючений критик Показати IP 8 Серпня 2016 21:30
Якщо чесно, то мені спочатку здалося, що назва написана в протилежному значенні, і я подумав, як це негарно, виставляти фото дівчат які негарні, і щей про це писати. Аж потім я зрозумів, що тут справді старалися виставити фотографії гарних дівчат. Я побачив тільки двох, які по моєму варті уваги. НЕВЖЕ НЕМОЖНА БУЛО ВИСТАВИТИ ФОТО СПРАВДІ ГАРНИХ ДІВЧАТ, А НЕ ЦИХ ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!????????!!!!!!!!!!!!!!!!НЕВЖЕ НА БАНДЕРШТАТІ НЕ БУЛО КРАСУНЬ???! ТА Я Ж САМ ТАМ БУВ , САМ ЇХ ЖЕ ТАМ БАЧИВ ! Не позорте Україну, вона ж справді багата на гарних привабливих дівчат. Майте совість. Робіть так, щоб Україною ПИШАЛИСЬ. Дякую
йось Показати IP 8 Серпня 2016 22:03
а де фото файних мужніх хлопів котрі після фестивалю поїхали воювати7
Просто критик Показати IP 9 Серпня 2016 15:56
Це формат фестивалю такий і фото відповідно ж таких жінок та дівчат, які виглядають неординарно! Коли ж ви навчитесь мислити не так примітивно! всі люди красиві, немає ні дівчат "сільських" ні "міських", є просто жінка і вона завжди гарна! І ніхто не сміє судити тих людей, що "під генделиком" стоїть, його життя, хто стоїть під генделиком, хоче під церквою, а хоче вдома догори пузом біля телевізора! Дивіться за собою краще і за своїми словами, країна починається з людини! Почиьайте свої коментарі, сором, а не критика!
Анонім Показати IP 10 Серпня 2016 10:21
Кожна людина — виняток.