Для чотирьох лікарень Волині закупили медобладнання на 4 млн доларів
Волинь закупила обладнання на 4 мільйони доларів для проведення діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, а також комплекти комп’ютерного обладнання.
Про це стало відомо під час презентації роботи медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області» у четвер, 22 березня, повідомляє Перший.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюкп овідомив, що завдяки реалізації проекту МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» вдалось за кошти Світового банку придбати ангіографи.
«На сьогодні вже підписані контракти і почалася поставка обладнання на суму майже 4 мільйони доларів, в тому числі прийшли вже перші комплекти обладнання на первинну допомогу, повністю закуплені комп’ютери на кожну амбулаторію, придбано програмне забезпечення і підписано вже контракти і проводяться роботи по підготовці приміщення для встановлення вузькоспеціалізованого обладнання, такого як ангіографи», - розповідає Ігор Ващенюк.
За його словами, до літа в області встановлять 3 ангіографи і буде відкрито окремий центр у Ковелі. Таким чином, це дасть можливість проводити стентування судин у чотирьох ключових лікарнях – у Луцьку, Ковелі, Нововолинську та Камінь-Каширську.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час презентації роботи медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області» у четвер, 22 березня, повідомляє Перший.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюкп овідомив, що завдяки реалізації проекту МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» вдалось за кошти Світового банку придбати ангіографи.
«На сьогодні вже підписані контракти і почалася поставка обладнання на суму майже 4 мільйони доларів, в тому числі прийшли вже перші комплекти обладнання на первинну допомогу, повністю закуплені комп’ютери на кожну амбулаторію, придбано програмне забезпечення і підписано вже контракти і проводяться роботи по підготовці приміщення для встановлення вузькоспеціалізованого обладнання, такого як ангіографи», - розповідає Ігор Ващенюк.
За його словами, до літа в області встановлять 3 ангіографи і буде відкрито окремий центр у Ковелі. Таким чином, це дасть можливість проводити стентування судин у чотирьох ключових лікарнях – у Луцьку, Ковелі, Нововолинську та Камінь-Каширську.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.