USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Заробляли до 150 тис. на день: на «Устилузі» викрили зміну митників-хабарників

26 Вересня 2019 13:15
Оперативники Служби безпеки України викрили у міжнародному пункті пропуску «Устилуг» незаконний механізм отримання митниками хабарів за безперешкодний пропуск через державний кордон товарів народного вжитку, інформує пресслужба Управління СБУ у Волинській області.

Встановлено, що посадовці митного посту систематично вимагали гроші з водіїв, які перетинають кордон. За суму від тисячі до півтори тисячі гривень неправомірної вигоди з кожного автомобіля митники обіцяли громадянам не створювати штучних перешкод під час перевезення продукції широкого вжитку.

Зафіксовано, що за одну робочу дванадцятигодинну зміну через пункт пропуску проїжджає від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти автомобілів, які транспортують відповідні товари. За попередніми висновками експертів, загальний розмір «данини», якою митники обклали українських громадян, сягав від шістдесяти до ста п’ятдесяти тисяч гривень за зміну.

Співробітники СБУ задокументували дев’ять фактів отримання хабарів посадовцями.

Правоохоронці затримали одного із фігурантів провадження – інспектора митниці під час отримання чергової неправомірної вигоди.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, триваю невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших посадовців, причетних до протиправної діяльності.

Операція проводилась спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
valik Показати IP 26 Вересня 2019 13:51
мудакі,зі всіх за все вимагають гроші,самий гірший пункт пропуску,хамство самого високого рівня,стараюсь вже років з 5 тудою не їздити.Одні хабарники!!!!
аа Показати IP 26 Вересня 2019 13:52
ну не дадуть жити чесним митникам
Вася до аа Показати IP 26 Вересня 2019 14:47
от і аукнулись вилучені контрабандні сири разом з автобусами!! "Це наша корова і ми її доїм"
Оу є Показати IP 26 Вересня 2019 14:16
в устилузі в устилузі обламали кайф хапузі!
Про Показати IP 26 Вересня 2019 14:37
Так вони відкупляця і знову на свої робочі місця
Тор Показати IP 26 Вересня 2019 15:29
Та у нас арештовують всіх і все, а далі корупціонери у погонах отримують свою частку від корупціонерів яких зловили, міцно обнімаються і розходяться.
Ми Показати IP 26 Вересня 2019 16:59
А коли на Ягодині доберуться до хабарників митників???
Пилип Орлик Показати IP 26 Вересня 2019 17:15
Коли вже почнуть розстрілювати цих сволочей-хабарників. Тільки про них і читаєш достало, чесне слово. Взяв-дав, знову дав-взяв, а його під домашній арешт або пальчиком помахали.
Ні митним хабарникам Показати IP 26 Вересня 2019 18:36
Треба робити розмитнення любих товарів за 10% і за 15 хв. оформлення, а не як зараз- за 35% + купа документів + взятки!!! І не буде хабарників,і бюджет буде поповняться,а на кармани митних хабарників. І все це потрібно з робити з 0 євро.....і відмінити 1 сутки на 50 євро,3-є суток на 500 євро......
сергій до Ні митним хабарникам Показати IP 27 Вересня 2019 11:18
згідний з попереднім
сергій до сергій Показати IP 27 Вересня 2019 12:32
а ще треба щоб зайшли у ТУАЛЕТ і попробували там оправитись я там неодноразово був і знаю як воно
Olena Показати IP 26 Вересня 2019 21:00
Ото вже і гривень на фото ... роздули з мухи слона журналісти ... ржу
Олег Показати IP 29 Вересня 2019 07:48
Так все далі їде як має бути
Волинь Показати IP 30 Вересня 2019 14:26
Де контрики ? Пагранци звільнені як живуть ? Мутять далі з своїми при посадах польські стражаки сміються з наших канрабанда процвітає !