USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Чи Європа з нами? Мітинг на Волині

30 Червня 2014 09:00
Мітинг патріотів відбувся у Нововолинську. Громадські активісти вимагали від польських прикордонників повернути затриману амуніцію, повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

Нагадаємо, 28 червня підприємець з Волині перевозив через пункт пропуску "Устилуг" 550 кевларових касок та бронежилети загальною вартістю 1,6 мільйона гривень.

Транспорт із закупленим вантажем для наших солдатів затримали польські митники. Згодом усе конфіскувала поліція. Силовики діяли згідно закону: для того, аби переправляти амуніцію через кордон, потрібно мати дозвіл польського міністерства економіки. Зрозуміло, що у підприємця його не було. Активістів обурило те, що Польща, яка позиціонує себе найпалкішим партнером України, не вчинила гуманніше.

Громадські активісти, організація "Волинські патріоти" та матері нововолинських солдат прийшли вчора на мітинг, який відбувся біля магазину "У Хасана". Активісти вирішували, як бути із затриманим на польському кордоні вантажем. Гроші на засоби захисту надали благодійники та родичі бійців. Матері віддавали останні кошти, аби купити спорядження для синів, і сьогодні вони не стримували сліз.

Зрештою, вирішили, що за допомогою звернуться до місцевої та обласної влади, а якщо буде потрібно - блокуватимуть пропускний пункт "Устилуг".

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 30 Червня 2014 09:12
Клоуни ви вже Європу дістали?
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 11:09
а як ти вже всіх дістав
бандерлогам до НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Червня 2014 13:38
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до бандерлогам Показати IP 30 Червня 2014 15:45
коментар було видалено
Кук Показати IP 30 Червня 2014 09:22
Да ніколи Європа не відкриє двері перед ціми мітингарями-майданщиками!!! Там люди живуть у спокою і по законах, а тут... слов немає, щоб написати у що перетворили Україну!
Петро Показати IP 30 Червня 2014 09:33
Одним словом, Волиняни Ви правильно дієте, поляки повинні зрозуміти якщо вони не підтримують нас, тоїх чекає теж саме що було до Пілсудського. а дописувачам особливо тролю Анонім прийдеться тебе вирахувати, а то ти дістав, тільки вносиш тут розбрат, а від твоїх оплачуваних підлабузницьких висловлювань мені вже стає гидко читати коментарі новин Волині
Панас до Петро Показати IP 30 Червня 2014 09:53
то не читай! у нас демократія! україна крокує в європу!
віра до Панас Показати IP 30 Червня 2014 10:03
коментар було видалено
віра до Петро Показати IP 30 Червня 2014 10:01
Молодець, підтримую!!!
Спiть спокiйно Показати IP 30 Червня 2014 10:35
Спiть спокiйно, всi вас пiдтримують... А як пишаються та заздрять...
Ойропа Показати IP 30 Червня 2014 10:36
Я з вами...
777 Показати IP 30 Червня 2014 12:51
коментар було видалено
Володимир Показати IP 30 Червня 2014 14:18
Гидко коментарі читати. Волинських патріотів, які організували акцію щоб підтримати наших військових, які вооють на сході, захищаючи цілісність України, на волинському(!) сайті називають клоунами, коментар отримує купу плюсів.. Що це? Нашестя проплачених російських ботів чи на Волині дійсно є купа зрадників, які у період війни готові підтримувати окупантів?
НЕЛУЧАНИН до Володимир Показати IP 30 Червня 2014 15:46
не звертай уваги. це тролі кацапські