USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До Луцька прилетів легкий фронтовий винищувач МіГ-29

10 Листопада 2018 21:20
Перший легкий фронтовий винищувач МіГ-29 зі складу 204-ї Севастопольської БрТА ім. Покришкіна прибув на Луцький військовий аеродром 10 листопада.

Про це йдеться у дописі на сторінці Організації волинських авіалюбителів у Facebook.

Нагадаємо, 204-та севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна, яка після анексії Криму з аеродрому «Бельбек» перекинулася в Миколаївську область, прибула на місце постійної дислокації в Луцьк у вересні цього року.

"На фотографії Ви можете побачити МіГ на центральній заправочній Луцького військового аеродрому сьогодні, одразу після посадки", - йдеться у дописі.

Також на відео можна побачити ефектний прохід МіГа над Луцьким військовим аеродромом перед заходом на посадку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 10 Листопада 2018 22:19
Iменi не просто Покришкiна, а Тричi Героя Радянського Союзу О.Покришкiна, i це неможливо спростувати
Анонім до 123 Показати IP 11 Листопада 2018 11:45
Дійсно ТАК! Тут бендерівщину НЕ всунути.
Антонім до Анонім Показати IP 11 Листопада 2018 15:49
А до чого тут бандерівщина ? Якщо в людини руки не в крові, якщо він солдат а не нкаведист, то чого ж, ха й буде, і він наш герой, теж! А ті що по загрядотрядах стояли, да чекісти-енкаведисти різних мастей, - ті на смітник історії.
Сер Показати IP 10 Листопада 2018 23:43
Хлопці пишіть грамотно. У вас бригада "перекинулася". Як таке можливо??? Вчіться висловлюватися правильно! Бригаду передислоковують, переводять, а от перекинутися може горщик з вазоном.
Мем до Сер Показати IP 10 Листопада 2018 23:53
Бригаду таки перекинули до Миколаєва з Криму...
Альпініст 418 до Сер Показати IP 12 Листопада 2018 15:34
... або з чимось іншим... ))
51 аватари Показати IP 11 Листопада 2018 07:23
Легкий в чому його легкість.А де f-16 ? B-52 ? де *стелси* , єврофайтери. А як справи з декомунізацією, дерусифікацією.
! до 51 аватари Показати IP 11 Листопада 2018 09:48
Головне уколи не пропускай, як сьогодні. Тоді все буде добре ...
Активіст Показати IP 11 Листопада 2018 07:41
Оце свято. На Театральну площу його.
! до Активіст Показати IP 11 Листопада 2018 09:48
Спочатку тебе. Вилізеш з нори в Рязані, тоді поговоримо.
Анатоль_ до ! Показати IP 11 Листопада 2018 11:41
Всьо ти чьотко кажеш, сестричко. Обнiмаю
Анонім Показати IP 11 Листопада 2018 11:43
Міг-29 прилетів....ото і вся бригада яка "перекинулася"?
Крук до Анонім Показати IP 11 Листопада 2018 17:39
Ключове слово - "перший".
кілер Показати IP 12 Листопада 2018 14:54
Понаблюдайте за тими хто переписується на сайті. Ананісти і т.п. сєпари. вони тут просто живуть. коли не подивишся переписку, одні і ті ж морди тролів. Прилетів літак, а вони його жують. Хто як висловився.