USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Доганяли і били: опублікували відео побиття маршрутника у Луцьку

2 Вересня 2020 21:31
У Луцьку невідомі підрізали маршрутку №12, витягли водія та жорстоко побили його. Момент побиття зняли випадкові очевидці. Як видно із запису, водій намагався втекти та кричав, проте один з нападників доганяв та бив його.

Відео опублікували в одній з інстаграм-спільнот міста.

У Луцьку на вулиці Конякіна сьогодні, 2 вересня, троє невідомих чоловіків на іномарці підрізали маршрутку. Після зупинки витягли водія автобуса та побили його.
Як повідомили очевидці виданню «Конкурент», нападники були на сірому Мерседесі С-класу з номерними знаками АС 0339 СВ.
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Як розповів Суспільному старший групи швидкого реагування роти поліції швидкого реагування Юрій Баран, правоохоронців на місце викликали пасажири маршрутки: «До водія підійшли невідомі, нанесли кілька ударів, сіли у машину та поїхали».

Зі слів однієї з очевидиць, лучанки Валентини, автівка марки Мерседес сірого кольору підрізала маршрутку. Невідомі витягли водія та сильно побили. Жінка каже: усе тривало кілька хвилин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Просто Показати IP 2 Вересня 2020 22:04
В Україні можна бити всіх, все і всюди! Змиріться, жоден політик не вирішить оце. Оскільки приймає суспільство таку поведінку, вона буде завжди. Якщо немає покарання, то чому це не робити??!??!!
Andrij до Просто Показати IP 3 Вересня 2020 04:04
Дадут условку хулигану, а водитель маршрутки уже наверное зашуганый инвалид до конца жизни..... наш суд самый гуманный суд в мире....
Москаль до Просто Показати IP 3 Вересня 2020 13:53
Активисты, б...
Андрій Показати IP 2 Вересня 2020 22:17
Анкетні дані бидлохіро в студію і в військомат
Просто до Андрій Показати IP 3 Вересня 2020 07:49
Так непридатні всі, щож тут воєнкомат поможе
Пасажирка Показати IP 2 Вересня 2020 22:23
Якщо цей перевізник Коновалов, то не шкода.
Павло Показати IP 2 Вересня 2020 22:28
Просто так його 100% ніхто не бив. Значить заробив. Те як ті телепні на маршрутках їздять, знають всі.
Анонім до Павло Показати IP 2 Вересня 2020 23:16
Ну так не виключено, що ви вчора на когось косо подивилися, а сьогодні перейшли не там дорогу. 100%, що на свої 5 лящів ви вже заробили. Не факт , що їх отримаєте ви, а не ваша дитина.А якийсь писака заявить - значить заробив.
ТАК ЦЕ ПРАВДА!!! Показати IP 2 Вересня 2020 22:29
про цю банду робінгудів ходять лелегди - вони появляються там де маршрутчікі пагано себе ведуть!!!
Нострадамус Показати IP 3 Вересня 2020 07:57
Бардак!... Бiльшiсть такi розумнi! Згiднi щоб тiтушки, ой, робiнгуди наволили порядки. А в них своi розборки, по-понятiям... I коли вже ви самi iм чимось не сподобаетеся, хочеться побачити, як ви тодi будете реагувати. Коли нема держави, е самосуд. I це Европа?!...
Іван Показати IP 3 Вересня 2020 08:38
Ще на одну пожежу автомобілів стане більше , ймовірніше за все
Євробидло Показати IP 3 Вересня 2020 11:01
Размашисті удари, лікоть не прижатий, кулак дивиться в бік - дилетант а не тітушка. Тікі таких переляканих мішків місити і може.
+++ до Євробидло Показати IP 3 Вересня 2020 16:10
Плюсую, одразу видно профі. Очевидно боксер.
Саньок Показати IP 3 Вересня 2020 21:16
Поліцей Баран! Кеп?