USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 9.95

Доходи Порошенка збільшилися ще на 10 млн гривень

17 Грудня 2018 13:09
Президент Петро Порошенко задекларував ще 10 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал», чим збільшив задекларований з початку року дохід до 198 млн гривень.

Про це свідчать дані в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, передає Кореспондент.

Так 14 грудня Петро Порошенко задекларував 1 млн і 9 млн гривень дивідендів від Прайм Ессетс Кепітал.



Як відзначають Українські новини, з січня дивіденди президента від цього інвестфонду склали сумарно 154,7 млн ​​гривень.

Крім того, в поточному році глава держави задекларував 28,8 млн гривень доходів від Міністерства фінансів за відчуження цінних паперів і корпоративних прав, 13,7 млн ​​гривень процентного доходу від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку (МІБ) та 0,8 млн гривень доходу від продажу нерухомості.

Всього станом на 15 грудня задекларований з початку 2018 року дохід Порошенка склав 198 млн гривень. Ця більш ніж у 12 разів перевищує задекларований ним дохід за 2017 рік, який склав 16,3 млн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
петро Показати IP 17 Грудня 2018 13:16
Слава Томосу і Президенту)))))))
Анонім Показати IP 17 Грудня 2018 14:03
завидую тому, кому выпадет честь вздернуть эту падлу.
Анонім Показати IP 17 Грудня 2018 14:58
В нього тільки бабло святе, а все остальне це людське! Хай мае!
ан Показати IP 17 Грудня 2018 15:06
і щоб про це ніхто не запитував і не роздмухував скандал запровадив ВС і створив ЕПЦ... в людей щоб мізки іншим зайняті були.
Реаліст Показати IP 17 Грудня 2018 15:19
Гнида, яка розвалилася країну і розділила народ.
Навуходоносор Показати IP 17 Грудня 2018 16:28
Порядочность и совесть, господа, сродни девственности, они если теряются - то навсегда... "Реалисту" и "Анониму" - реальный респект за трезвую оценку потерявшего девственность "гаранта", гарантирующего гарантированные бедность, нищету...
Маруся Показати IP 17 Грудня 2018 18:03
Наш гарант діє за схемою- якщо всіх грошей неможливо заробити, то відсутню частину треба вкрасти! А взагалі то є така притча, що жадібні люди були створені богом в останній день його творіння, коли він притомився. Це про нього?
Я Показати IP 17 Грудня 2018 18:11
маючи такі грошиська ми може ще й не таку херню мололи-б як він...
Вог Показати IP 17 Грудня 2018 18:32
На що заслуговуємо те і маемо.