USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Дорогий ресторан, танці та салют: Порошенко влаштував гучне свято в день жалоби

28 Вересня 2020 18:10
В суботу, 26 вересня, експрезидент Петро Порошенко із розмахом відсвяткував свій 55-ий день народження у елітному ресторані в центрі столиці.

Незважаючи на те, що 26 вересня було оголошено днем жалоби за загиблими курсантами та офіцерами Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба, колишній президент гучно та весело святкував свій день народження, пише UAZMI.

«З днем народження, Петро Олексійовичу! Ганьба Вам! Зранку пост на своїй офіційній сторінці про жалоби та співчуття, а ввечері музика, алкоголь та салют. Кожного разу, коли нам здається, що ви вже показали себе у всій красі, вам вдається впасти ще нижче в очах українців!», – написала Олександра Мазур на сторінці експрезидента.

За словами очевидців, охорона ресторану не пускала відвідувачів до ВІП-зали ресторану і повідомила, що у відповідному залі відбувається спецобслуговування високопосадовця, проте на запитання про Петра Порошенка категорично відповідали, що його немає у приміщенні.

Пізніше біля входу у заклад, де відбулося святкування, з’явився Юрій Федоров, голова охорони колишнього президента, чим підтвердив той факт, що Порошенко святкував день народження у ресторані «Not only fish».

«Охорона Порошенко ніколи не відрізнялась чемністю та толерантністю, проте змушувати охорону ресторану використовувати силу у випадку, якщо люди не йдуть від входу в заклад, – це занадто», – коментували перехожі.

За їхніми словами, Федоров спочатку сам нахабно спілкувався з гостями ресторану, а потім дав розпорядження охороні ресторану застосовувати силу, аби зупинити запитання про Порошенка та приховати той факт, що ексглава країни знаходиться у закладі.

Вечір закінчився яскравим салютом, що було видно в багатьох районах Києва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Вересня 2020 18:34
А що йому плакати чи в дупу заглядувати кожному, хто живе в Україні. Він з допомогою свого зараз вже покійного, колись дуже впливового батька добився в житті тих успіхів чим став і зараз є. Можна подумати тільки він один в державі у цей день чи час жалоби відгуляв гучне день народження. По всій Україні тисячі таких же людей відгуляли заплановані велілля, дні народження чи ювілеї. То що все відміняти, коли вже гроші в ресторанах або кафе проплачені.
Лучанин до Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Вересня 2020 19:43
Яке ти дурне. Навіть уявити страшно, що у тебе в голові робиться
? до Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Вересня 2020 20:29
Так але не всі що святкували були президентами
Valent до Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Вересня 2020 22:01
Пожаліла кобила вовка. Чому ж нас заставляють заглядати в дупу всяким активістам, націоналістам, і навіть ЛГБТ спільнотам? Усім, кого породив нешанований юбіляр? Якби таке дійство сотворив хтось з опозиції, то Порох був би першим зі своєю зграєю на місці такого "злочину". Пір під час чуми - бенкет під час війни. Справедливі синоніми сьогодення. Він цю війну розв'язав і тепер тішиться своїми плодами на попелищі нещасної держави.
Тірон до Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Вересня 2020 08:51
Той, який себе позіціонює як "батько нації", який влаштовує свято з феєверками у день жалоби? Що феєверк прокис би, як щоб його не запустили. Це наочний приклад "цинічного бариги", якому поперед усе гроші і власні інтереси.
Анонім до Психопланетарій, Лип Показати IP 29 Вересня 2020 09:46
тільки не кожен в країні екс президент. який не оставляє надії знову стати харантом. він просто повинен поважати такі дні жалоби. його колишня посада до цього зобов'язує. але він класти на всіх хотів.
К.лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 19:24
Це мурло повинно сидіти за гратами! Дуже прикро що він у нас був президентом , заробляв мільйони на крові у війні на Донбасі і продавав Україну. Це ганьба нації!
Александр Показати IP 28 Вересня 2020 19:32
Мудак Порошенко, хоть и экспрезидент!!!
Мда... Показати IP 28 Вересня 2020 19:45
справжній підорошенко...
ще не зовсім свідоми Показати IP 28 Вересня 2020 19:46
Казав ЗЕ "прийде весна-будемо садити". Ладно, першу весну він пропустив за об"єктивних причин (прийшов до влади наприкінці цієї чудової пори року). Але для другої весни мав достатньо часу підготуватися!!! Брехун.
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 29 Вересня 2020 10:01
а ЗЕ просто продовжує справу пороха. а як обіцяв посадити всіх. .та там кого не вибери то всі однакові.
ПсихопланетарноМУМУ Показати IP 28 Вересня 2020 19:54
Якщо не розумієш, що таке публічна людина, екс-президент, який має бути взірцем... то що тобі пояснювати?! Мільйон людей може святкувати, а він НІ - бо претендує на щось вище... а на справді - яким був, такий і є - барига!
Всезнайко Показати IP 28 Вересня 2020 20:38
Підар!!!!
Вальдемар Показати IP 28 Вересня 2020 20:40
Сивочолий гетьмане - з ювілеєм!!! Слава Україні!!! Многая літа!!!
Ххх Показати IP 28 Вересня 2020 20:48
Більше біди Украіні,та нашому народу крім порохна не приніс ніхто.Іловайськ,Дебальцеве,ротердам,долар з 12до 27, катери,які нікому не потрібні ітд і тп.плюс днюхав день трагедіі.(армію відновив).......а секта 25.а реально 13......
Атанас до Ххх Показати IP 29 Вересня 2020 08:23
Дурню, так ЗеЛена влада ж розібралась з Роттердамом і встановила що злочину там немає, і навіть сама продовжує діяти за цією схемою...В тебе застаріла методика , звернися в штаб щоб поміняли....
Петро до Атанас Показати IP 29 Вересня 2020 09:44
Так от дурню, спотужся відповісти на питання: Потрох хіба не є ставлеником олігархів? Фірташа рука далеко в ПОПі сидить, тільки невіглас її не може розгледіти. Ахмєтова після передачі акцій ДТЕК і Мердведчук в нього перші корєша. Може не Єврейській Сайуз голосував за продаж землі (з рабами)?
Анонім Показати IP 28 Вересня 2020 21:25
хватить гадити на Порошенка! Єдина адекватна людина при владі!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Вересня 2020 22:16
Такий удикват як і ти. Цілуй його далі в дупу.
Петро до Анонім Показати IP 29 Вересня 2020 09:25
Безіменний, цей "Педріот" ніколи не був людиною. Той самий клоун: "я тобі не лох щоб 55 років траур по чиїмось дітям відмічати"... Справжнє рило свинарчуків саме в цій поведінці і вилізло. Я б ще спитав за 7 знищених арсеналів в цього говнокомандуючого і чому росли "рошенки" на кожній зупинці, але не выросло Жодного патронного з-ду.. (ми ж не воює, а торгує з" братьям-партньорамі)
правдиво Показати IP 28 Вересня 2020 21:42
г.шоколадний урод!
Вставшим з колін Показати IP 28 Вересня 2020 22:08
А слабо активістампатріотамучасникам зайти в маєток мародеренка? Чи гідность не виросла достатньо чи не було її ніколи....
Міша Показати IP 29 Вересня 2020 06:50
Він тисячами клав людей на Донбасі, і що для нього 27 , це хворий на голову психопат!
Mich до Міша Показати IP 29 Вересня 2020 12:26
Мільйонами, Міша. Ні - мільярдами. Хто вас таких плодить? А, здогадався - телевізор.
Атанас Показати IP 29 Вересня 2020 08:16
І ще.... В цей....салют аж на Волині було видно??? В Києві він пройшов якось не поміченим, і Київська преса чомусь мовчить?
Петро до Атанас Показати IP 29 Вересня 2020 09:36
Дурню, читай текст, а не тематики мінКУМстеця. Там є посилання звідки це передруковано. (саме столична преса)
Дятел Показати IP 29 Вересня 2020 09:36
Вас ваша ж грудна і зелена жаба скоро задушить.
ShutupYrAsshls Показати IP 29 Вересня 2020 09:46
Стуліть писки, волиняки! Чи ви не знаєте, хто розпочав війну з Україною? Чи ви є хйла з гундяєм шанувальниками?
alks Показати IP 29 Вересня 2020 09:57
Это показало себя во всей барыжьей красе! Ничего святого...., ну кроме денег!
Вася Зелений Показати IP 29 Вересня 2020 10:08
Цей праклятий барига вкрав в кажного члєна українськаго народа по 1000долярів на які розвянзав войну з братньою Расіяй, докі ми будемо терпіти його на здаровому тілі нашого мудрого народу, в тюрму його хай посадить зеленскій, а то тіко обіцяє і нічо не робе.
! до Вася Зелений Показати IP 29 Вересня 2020 12:30
і продовжуй цілувати свого зеленого в одне місце....то може щось зробить
Ярослав Показати IP 29 Вересня 2020 14:52
Цікаво, а де докази всьому написаному?? Щось подібне вигадати і написати кожен. Тож докази де??
Зевбивця Показати IP 29 Вересня 2020 16:42
Ти навіть не Вася ти довбо**б по життю.
Микола Показати IP 29 Вересня 2020 17:02
Порошенко вже півтора року, як не президент, тому має повне право святкувати свій ювілей, як і будь-хто з вас критиканів. Ви слідкуйте за "успіхами і покращеннями" свого прездента Зельонского.
Анонім до Микола Показати IP 29 Вересня 2020 17:27
альо! калян! а ти за пакращеннями парашкіними сильно слідкував чи повилазило?
Тата Показати IP 29 Вересня 2020 22:35
Автор статті маніпулятор!!!А ви повелися як стадо. Слідкуємо за руками- трагедія сталась 26.09 о 21.00!!! І Порошенко міг спокійно до цього часу святкувати . Жалобу було оголошено 27.09!!! Думайте!
Рр до Тата Показати IP 29 Вересня 2020 23:08
впав 25 го в 21 25
Рр до Тата Показати IP 29 Вересня 2020 23:27
це ти помилився 25го впав але жалобу 26го оголосили
Роман Показати IP 6 Жовтня 2020 10:29
Ніяк не заспокоїтесь?