USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

ДТП у Луцьку: вантажівка притиснула легковик. Відео

11 Червня 2018 20:01
Водій вантажівки, повертаючи, з вулиці Глушець на вулицю Дубнівську зачепив правив бортом причепу легковий автомобіль Peugeot.

Про це в соцмережі повідомив користувач Nick Svidrak.

Вочевидь, обидва водії хотіли повернути в одну і ту ж смугу руху, в результаті чого водій вантажівки притис легковика правою стороною.

Автомобілі отримали незначні механічні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
valdis peish Показати IP 11 Червня 2018 20:31
на пежо дурень 100 левел - там таких постійно притискають
Леся до valdis peish Показати IP 11 Червня 2018 21:34
Сам ти дурень!!!!! Якраз і в цьому випадку винен водій фури!!! Фурщик підрізав пежо!!!! Не знаєш, не пиши і тим більше не обзивай!!!!!
Леся до valdis peish Показати IP 11 Червня 2018 21:43
Сам ти дурень!!!!! Водій фури притис!!! Не знаєш, не пиши, а тим більше не обзивай!!!!
# Показати IP 11 Червня 2018 21:58
Там з двох полос можна повертати праворуч з крайньої правої фура невписуїться в поворот.Він нічого не порушив дивіться на знаки і читайте правила "поворот і розворот" вантажних автомобілів
1 до # Показати IP 11 Червня 2018 22:26
то чому напівпричеп в правій смузі
123 Показати IP 11 Червня 2018 22:24
Треба бути повним ім*іцилом щоб залізти під фуру а потім кудахтати, що винен водій фури.
.... до 123 Показати IP 12 Червня 2018 06:44
Під фуру ніхто не ліз
Саша Показати IP 11 Червня 2018 22:29
Легковик винен там. Хотів прошмигнути а не вспів. А водій фури в такому положенні його навіть і не бачить. Ніколи, ніколи до фури з права не можна пристроюватись.
Василь Показати IP 12 Червня 2018 20:33
Там знак умнікі. Водій легковика правий.