USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП за участю BMW на «бляхах»: відомий власник авто. ОНОВЛЕНО

29 Липня 2017 13:23
Відоме ім'я власника BMW на польській реєстрації, яке потрапило в ДТП 28 липня, близько 3 години ночі на трасі Луцьк - Ковель - Ягодин на відрізку між селами Воля Любитівська і Трилісці. Його ж документи були знайдені в автомобілі, залишеному на місці аварії.

Особою, яка ввезла авто через «Ягодин», є прописаний у селищі Голоби Юрій С. Про це повідомляють у коментарях користувачі соцмережі Фейсбук, серед інших - один з координаторів об'єднання власників авто на єврореєстрації «Євро волинь» Сергій Поха. З його слів, цей чоловік вїхав в Україну з Польщі 27.07.17 о 11:53 через ПП «Ягодин».

Як повідомив Сергій Поха в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, йому з власних джерел стало відомо про дані водія. Юрій С. прописаний у Голобах в батьків, а фактично проживає в с. Вівчиськ біля тракторної бригади. Йому 25 років.

З його слів, питання розкриття злочину - виключно в бажанні поліції та її ініціативності:

«Поліція може працювати краще. Хто любить свою роботу та належно її виконує, могли б відразу розкирвати по гарячих слідах. А не чекати, поки активісти зберуть інформацію", - зазначив Сергій Поха та додав, що об'єднання «Євро волинь» слідкуватиме за даною ситуацією.

Відповідно до їх інформації, автомобіль завезла в Україну «транзитом» саме вищезгадана особа. Проте, чи саме вона була за кермом авто наразі не відомо - це з'ясовуватиме слідство. Інформація про власника авто передана правоохоронцям.

Із власних джерел ІА Волинські Новини стало відомо, що документи на ім'я цього ж Юрія С. були знайдені в автомобілі BMW, залишеному на місці аварії.



Нагадаємо, як розповіли очевидці аварії, автомобіль BMW з польською реєстрацією, в якому знаходилася група молодиків, мчав на шаленій швидкості (180-200 км/год), і вискочив на зустрічну смугу, де їхала фура. Аби уникнути лобового зіткнення, водій фури змушений був звернути в кювет. Натомість водій BMW вирішив перелаштуватися назад у свою смугу, але, оскільки швидкість була дуже велика, допустив зіткнення з автомобілем, що рухавася попереду, бусом синього кольору – вдарив його ззаду в бампер. Молодики втекли з місця пригоди, залишивши автомобіль. Постраждалих немає, однак автомобілі пошкоджені, а водій фури зазнав значних матеріальних збитків.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
дідо Показати IP 29 Липня 2017 13:44
Паліція саботує незаконні автівки на невідомій реєстрації. в Україні повинні \здити тільки українська реєстрації, всі інші є незаконними.
aaaaaaaaaaaa до дідо Показати IP 29 Липня 2017 19:43
Якби він заплатив податку половину вартості авто за розмитнення то не попав би в аварію?
лучанин до aaaaaaaaaaaa Показати IP 29 Липня 2017 20:47
він би подумав що роз*башити 10 000 зелених трохи задохєра.. а от корча за 1000..а чом би і ні... і смитися непомітно з місця дтп..
ааааааааааааа до лучанин Показати IP 29 Липня 2017 21:24
бугагага... це їх реальна собівартість. купляти корча і платити за нього 10000? )))))) ну так собі зроби))))) "подумав що роз*башити 10 000 зелених трохи задохєра" свято віриш в те, що людина сідає за кермо і їздить як в ГТА тому що машина дешева?
аіваіваів до дідо Показати IP 29 Липня 2017 19:46
Обоснуй незаконність.
Волинянин до аіваіваів Показати IP 30 Липня 2017 16:10
Для початку ти обоснуй законність. Я бачив як "шарашкіни" контори в Рожищах вписують другого власника в техпаспорт. Де законність?
аіваіваів до Волинянин Показати IP 31 Липня 2017 10:35
Волинянин, якраз мені законність обосновувати не потрібно, тому що все це робиться цілком офіційно у державних структурах чи їм підконтрольним не порушуючи норми і закони. Дозволено все що явно не заборонено. Твій хід, обоснуєш чи знову спригнеш?
Марина до Волинянин Показати IP 2 Серпня 2017 23:58
А я бачила як проходять у нас техогляд, всі знають про що я. І бачила як проходять техогляд в Литві, халява не пройде. Крапка, можете й далі говорити про законність
111 Показати IP 29 Липня 2017 13:46
Ідіть в ж**у бляхофоби
Антибляха до 111 Показати IP 29 Липня 2017 21:43
Скажи це в очі водіям фури і буса
59 Показати IP 29 Липня 2017 14:14
Якраз ви і є в тому місці. І будете там, поки не навчитеся жити як всі нормальні люди.
до 59 до 59 Показати IP 29 Липня 2017 21:17
Що в твоєму розумінні "жити як всі нормальні люди"? Платити за автомобілі в чотири рази більше їх ринковоі вартості в тій же Європі в яку ми так рвемося? Чи може віддавати за авто 1985 року випуску річну мінімальну зарплату - це жити як всі нормальні люди? Потрібно не ненавидіти людей, які купили автомобіль дешевше, не радіти кожному дтп з авто на "бляхах", не вимагати "я заплатив багато, то хай всі так платять",а всім разом вимагати розумних цін, розмитнень, акцизів і тд.
3 до до 59 Показати IP 29 Липня 2017 23:53
В Європі не порушують ПДР томі і авто у них доступні, а нашим д.....білам ще потрібно зробити авто дорожчими, хто заробить той буде думати чи стоїть так ганяти
Микола до до 59 Показати IP 30 Липня 2017 15:00
Тільки хтось заплатив а ти занадто хитрож*пим родивля піди зароби спочатку а не панти відразу....клоун на бляхах
67 Показати IP 29 Липня 2017 14:41
село рулює.
дідо до 67 Показати IP 29 Липня 2017 15:03
до чого тут село?... Поліція саботує бляхи, які потрібно відпрвляти на штрафмайданчики до суда.
Андрій Показати IP 29 Липня 2017 14:48
Про який порядок у країні може йти мова, коли частина самих поліцаїв їздять на тих "поляках" чи "литовцях". І це при тому, що з/п вони отримують значно вищу ніж " колишні".
дідо до Андрій Показати IP 29 Липня 2017 15:17
У поліції є внутрішній наказ,який забороняє користуватися бляхами. але багато хто це ігнорую, тому що СВБ сама їздить на бляхах.
саня Показати IP 29 Липня 2017 22:01
ну він же з колгоспу червоний партизан..права купив за сало ...за таких дебілів аварій купа......
Марія Показати IP 30 Липня 2017 13:57
От бачите, можна знайти власника, якщо захочеться ). Щоб "Волинські Новини" не виглядали заангажованими , пропоную у кожній темі писати на яких номерах було авто -учасник ДТП, напр: ВОЛИНЯНИН, ЯКИЙ НАСМЕРТЬ ЗБИВ ДИТИНУ на авто на українських номерах, УНИКНУВ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ і т д.
Марія Показати IP 30 Липня 2017 14:00
До речі, подивіться офіційну статистику ДТП за останніх півроку по Україні. http://www.sai.gov.ua/ua/ua/static/21.htm Лідирують Київська, Одеська, Дніпропетровська, Харківська області, тобто, регіони, де к-ть авто на іноземній реєстрації найменша. Робіть висновки та не бунтуйте людей.
Влад Показати IP 30 Липня 2017 14:56
Відать ейфорія по мозгах лупанула від того що зумів в тр*сах пару пачушок сигарет доставити до Польщі....спішив за слідуючою партіею...