USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Розшукують молодиків, які скоїли ДТП і втекли, залишивши авто

29 Липня 2017 10:09
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 29 липня, близько 3 години ночі на трасі Луцьк - Ковель - Ягодин на відрізку між селами Воля Любитівська і Трилісці.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці аварії, автомобіль BMW з польською реєстрацією, в якому знаходилася група молодиків, мчав на шаленій швидкості (180-200 км/год), і вискочив на зустрічну смугу, де їхала фура.

Аби уникнути лобового зіткнення, водій фури змушений був звернути в кювет. Натомість водій BMW вирішив перелаштуватися назад у свою смугу, але, оскільки швидкість була дуже велика, допустив зіткнення з автомобілем, що рухавася попереду, бусом синього кольору – вдарив його ззаду в бампер.

Молодики втекли з місця пригоди, залишивши автомобіль.

Постраждалих немає, однак автомобілі пошкоджені, а водій фури зазнав значних матеріальних збитків.

На місці працює патрульна поліція.

Всіх небайдужих волинян просять допомогти встановити особи молодиків, які знаходилися в BMW.

P. S. згідно з інформацією одного з координаторів об'єднання власників авто на єврореєстрації «Євро волинь» Сергія Похи, особою, яка ввезла авто через «Ягодин», є мешканець селища Голоби Юрій С.


Більше фото мікроавтобуса Renault Trafic розмістив у соцмережі Євгеній Липницький:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
123 Показати IP 29 Липня 2017 10:18
И кого вы по этим номерам дивным найдёте теперь? От буя уши!
3 до 123 Показати IP 29 Липня 2017 23:48
Влада , коли ви звільнити дороги від цих неадекватів на бляхах????????
Душман Показати IP 29 Липня 2017 10:19
Знову на бляхах ! Тепер шукай вітра в полі !
Олег Показати IP 29 Липня 2017 10:29
Є номер автомобіля і кузова. Його на когось ввезли. Є відбитки пальців, ДНК. Є багато інших слідів.
Семен до Олег Показати IP 29 Липня 2017 11:13
Довести зможете? Ще не зрозуміло чому народ проти цих блях? Яскравий приклад!
Боб до Олег Показати IP 29 Липня 2017 11:25
Ахаха, ДНК? Смішний? Хоч знаєш як ця процедура робиться і скільки часу потрібно? Завіз його якийсь поляк, нікого не знайдеш. Бісять малолітки на Бехах з бляхами, ур*ди завжди фігню чудять на дорозі
Олег до Олег Показати IP 29 Липня 2017 11:54
Відбитки пальців у таких справах фігурують вже 100 років. То чому цим не можна довести присутність людини в авто?
Wee до Олег Показати IP 29 Липня 2017 19:37
В кого відпечатки брати? Всієї області чи країни?
Душман до Олег Показати IP 29 Липня 2017 16:22
Він ввезений інвалідом 1 групи з прикордонного "Мухоср*нська".
скептик Показати IP 29 Липня 2017 10:43
а коли границю пересікав, там лось за кермом сидів ? нашій паяції піди , знайди, принеси не блюдечку, а вони ще в зубах поколупаються, брати чи не брати
? Показати IP 29 Липня 2017 10:59
Треба дозволяти пересування авто на иноземних номерах тільки представникам дипломатичних та торгівельних установ,З решти водіїв,бажаючих пересуватися по Україні на авто,брати таку заставу щоб мало не казалося...Інакше сволоту ну перемогти
Сергій до ? Показати IP 29 Липня 2017 12:26
Тоді буде відповідь від Європи і інших країн що наші люди будуть які подорожують такі податки платити будуть,що мало не покажеться.
Вітя до ? Показати IP 29 Липня 2017 13:27
Батько двог дітей поїхав на заробтіки ,приїхав купив шарана на пл.І виживає тим що їздить до Польщі .Не порушує ПДР ,їздить чемно.То він сволота через те що ланоса не купив?І таких людей безліч які просто включили голову і не купили Китайця чи Ланоса .Багато хто на такі автівки заробив важкою працею ...А ти кажеш сволота .Сволота це ти ,яка кукурікає з кущів і заздрить що не купив нормальну машину на пл.Бо як правило такі як ти бояться купувати машину на ПЛ ,а сидять тільки слинять
віті до Вітя Показати IP 29 Липня 2017 18:33
А батько двох дітей,як доживе до пенсії ,буде,як ви сказали,слинити,що мала пенсія?А податочки то не хочеться платитити ні за авто, ні за заробітки,так хто кукурікає.А купа лексусів,бмв та інших з трилітровими двигунами далеко не бідолахи понаганяли.
Коля до віті Показати IP 30 Липня 2017 14:39
Податки платиш не в держ бютжет, а в парламент, і ншим дармоїдам
Вітя до ? Показати IP 29 Липня 2017 13:35
Багато людей заробили на такі машини важкою працею ,і їздять не порушуть ПДР.Я впевнений що і твої родичі чи близькі мають авто на ПЛ.То що вони теж СВОЛОТА як ти кажеш?
хохо Показати IP 29 Липня 2017 11:00
сп*рму пошукайте
zukatmaka до хохо Показати IP 29 Липня 2017 14:27
Ой, а може ти один із тих "молодиків" що втік? І що ж Ви там робили, що сп%рму потрібно шукати?)))
лучанин Показати IP 29 Липня 2017 11:11
та є ще нормальні люди які знають у чиєму дворі той корч стояв.. і напишуть прямо тут.. правда..? треба ж ту піда****ту малолітню нагнути за матеріальні збитки які понесли невинні учасники дорожнього руху..
Пилип до лучанин Показати IP 1 Серпня 2017 05:24
Корч. Сказав власник Ланоса.
321 Показати IP 29 Липня 2017 11:25
И сколько еще надо таких аварий, что бы наши умоправители начали что то решать по этой регистрации! Или как в добрые 90-е... коктейли молотова и гори оно ярким пламенем!
zukatmaka до 321 Показати IP 29 Липня 2017 12:12
А не простіше - дозволити? І дати можливість реєструвати в МРЕВ чи деінде? Наприклад, зареєструвати протягом 2-3 днів після заїзду. Якщо довше перебуваєш - конфіскація. Продаєш авто на бляхах - разом з покупцем їдеш і перереєстровуєш знову. І тоді не буде необдуманого "гасання". Моя думка.
читач Показати IP 29 Липня 2017 11:30
Олег, Ви фільмів передивились)
Сергій Показати IP 29 Липня 2017 11:31
Реально найти і можна. Тільки просто слідчому підняти дупу і зробити певні дії.
Іван Показати IP 29 Липня 2017 11:51
Причому тут слідчий. Це ж не кримінальне правопорушення а адміністративне.
Сергій до Іван Показати IP 29 Липня 2017 12:28
Кримінал . Після втечі з обтяженням.
Андрій Я. Показати IP 29 Липня 2017 11:59
Доброго дня. Не треба судити всіх власників Авто на іноземній реєстрації по цим прид%ркам, що гасають. Якщо нормальна українська сім"я не має змоги купити дороге авто - то що їм робити? Правильно, купувати на іноз. номерах. Я впевнений, що 80-90% громадян на "бляхах" - то свідомі адекватні люди, які змушені купувати ці Авто не по "пріхоті" своїй, а через матеріальне становище та високі акцизи на розмитнення. Якщо наша Держава зробить адекватні ставки на розмитнення "блях", і їх можна буде зареєструвати - всі будуть лише "За". А хто ні - той "прид%рошна малалєтка що любить ганяти на шаленій швидкості та втікати від відповідальності". Моя думка.
Дмитро до Андрій Я. Показати IP 29 Липня 2017 23:48
Ага, ось мене вчора такі "свідомі та адекватні" від північки до там-таму тричі підрізали. Таке враження, що як сів за кермо автівки на "бляхах" одразу забуваються правила ДР та вимикається здоровий глузд.
добродій Показати IP 29 Липня 2017 12:00
дайте запит на митний пост і все покаже комлютер : коли хто і куди їхав , і всі проблеми вирішені сам так їздив
Valik Показати IP 29 Липня 2017 12:07
Прикро що малолітні дурні скоїли це ДТП і відразу весь бруд на нормальних власників на єврономерах.....але це вам ще один приклад на такій швидкості влетіли і всі живі тай ще втікли,були б на тому самому ланосі,москвичу і так далі вже б було пару трупів....це ще раз доказує що єврономерам бути( але має бути певний контроль за тим хто перебуває за кермом і все)
zukatmaka до Valik Показати IP 29 Липня 2017 12:20
Цілком згоден. Якщо вже хочуть заборонити "старі" іномарки (старші 15-и років), то давайте заборонимо також Жигулі, Москвичі, ГАЗи і т.п. авто Рос. та Радянського виробництва - вони ж просто "розпадаються" на дорогах. Хіба вони не несуть загрозу життю водіям та оточуючим?
ми Показати IP 29 Липня 2017 12:18
ЦІЛА УКРАЇНА В ЦЬОМУ ПОЛЬСЬКОМУ ***** А МЕНТИ СОПЛІ ЖУЮТЬ
zukatmaka до ми Показати IP 29 Липня 2017 12:30
Україна в Російському та Радянському ***** А "менти" - причому тут?
zukatmaka Показати IP 29 Липня 2017 12:28
Панове, хто проти Авто на "бляхах" - чому? Чим вони Вам заважають? А прид%рків на українських номерах - думаєте менше? Чому так не роздувають теми, де учасниками аварій є авто на Українських номерах? Все робиться у засобах масової інформації для того, щоб люди зненавиділи якнайдужче усі "бляхи". А потім - буде легше прийняти закон про заборону їх. Винесуть на публічне голосування, і 80% громадян скажуть "Ні бляхам! Давайте піднімати власне виробництво! Купуйте автомобілі та автобуси "Богдан"!"
До уваги журналістів Показати IP 29 Липня 2017 12:35
Даним т/з керував Сущ Юрій Васильович (голоби, перемоги 69а), в'їзд 27.07.17 о 11:53 через Ягодин!!!
zukatmaka до До уваги журналістів Показати IP 29 Липня 2017 12:49
Щиро вдячні за Інформацію! І так буде з усіма, хто (не доведи Господи) скоїть ще якесь ДТП на "бляхах"!!! Хай знають, що і на них знайдеться управа!
Вітя до zukatmaka Показати IP 29 Липня 2017 13:11
А якщо скоїть мажор на крузаку ДТП,що ти йому зробиш?Управу він знайде ...Закриєш техенько рота і будеш далі писати про "бляхи"
zukatmaka до Вітя Показати IP 29 Липня 2017 13:33
Я - нічого не зможу зробити. Окрім як роздути тему, щоб піднявся ґвалт, і щоб про це не забули на другий день, а щось таки зробили. Як мінімум - самосуд можна влаштувати) Легенько, тако, колінця перебити "мажору", щоб до наступного свого крутого Авто дійти не зміг.
Вітя до zukatmaka Показати IP 29 Липня 2017 13:49
І потім з мажора зроблять мученика,а тебе посадять .А якщо ти щей учасник АТО то ще більше справу роздують .Помітив ,що ще про злочини учасників АТО також кукрікають як про пл номера .Атовець то ,атовець сьо
zukatmaka до Вітя Показати IP 29 Липня 2017 14:25
Така в нас Країна, що зробиш. Але спробувати варто, чи не так? А якщо кожен буде сидіти біля компа і нічого не робити - то дійсно, нічого не вийде. І далі мажори будуть збивати безнаказано людей, і далі будуть на "євробляхи" всі плюватись та обс%рати їх. Я власник Авто на Польских номерах. Я за адекватність та взаємоповагу на дорозі.
Правда Показати IP 29 Липня 2017 12:40
Накінець, і всі проблеми!!! Передайте інформацію в Поліцію!!!!!
Юрій Показати IP 29 Липня 2017 12:41
На четвертій фотці, вроді телефон мобільний лежить на водійському сидінні, це вже крута зачіпка !
Цікавий Показати IP 29 Липня 2017 12:49
Цікава у вас хронологія:) тільки де дупа БМВ?
zukatmaka до Цікавий Показати IP 29 Липня 2017 13:29
Нда, до речі) Таке враження, що він в"їхав в бус дупою)
Коля до zukatmaka Показати IP 30 Липня 2017 14:53
Дуп*ю втулився в фуру, коли відкинуло після зіткнення з бусом! Прикро водій фури врятував всім їм життя , і водночас попав на бабло!
Вітя Показати IP 29 Липня 2017 13:00
Слухайте ,розумники які плюють на польські бляхи ,що типу не можна знайти хто скоїв ДТП.Скажіть будь ласка ,а мало бидла кидає жигулі ще на старих номерах і хрен пойми на якого діда зараєстровані .Особливо цигани які купляють таке сміття по пару тисяч гривень .Проблема не у бляхах ,а в голові!Як би той молодик їхав на лексусі укр.реєстрації ви б і слова за бляхи не казали
zukatmaka до Вітя Показати IP 29 Липня 2017 13:26
Підтримую. Про "лєксуси" та інші "дешевенькі" авто, що скоять ДТП із жертвами - одін раз покажуть і забудуть. А от про "литовців" та "поляків", що навіть просто не так припаркувались - то вже роздувають по повній програмі. Іде інформаційна війна проти власників "блях". Просто мало хто це усвідомлює. Людей зомбують, налаштовують проти "блях".
Душман до Вітя Показати IP 29 Липня 2017 22:48
Жигулів у Волинській області стільки не було за все існування Радянського Союзу , як зараз блях . ГЕТЬ БЛЯХИ !!!
Че Показати IP 29 Липня 2017 13:15
Проблема не в бляхах, а в головах. За 25 років корупції в дозвільній системі мвс, як ви думаєте, скільки посвідчень водія було продано за цей час? Який відсоток водіїв пройде експрес тест на знання пдр? Відсутність належної якості знань водіїв+алкоголь+ментальна йоб.утість значного відсотка наших співгромадян=статистика дтп на наших дорогах.
Іван Показати IP 29 Липня 2017 13:20
Віктор ви не праві. Як би недай бог хтось загинув? Де знайти його. Такі авто продаються шляхом написання бумаги на коліні і той хто на ній в'їхав вже забув коли і кому її продав
zukatmaka до Іван Показати IP 29 Липня 2017 13:43
Як показує сьогоднішній результат пошуку за цим ДТП - знайти власника "блях" можна. Потрібно лише трошки "напрягтись".
Богдан Сташинський Показати IP 29 Липня 2017 15:22
Немає держави....
Патріот Показати IP 29 Липня 2017 15:26
Ми прагнемо до Європи? Ми хочемо аби все було цивілізовано? Шановні, чи можливий такий бардак на дорозі у наших західних сусідів? Можливо, вже настав час змінювати свідомість та жити за правилами, а не шукати можливість ті правила порушувати? Можливо час думати за кого віддати свій голос на чергових виборах аби законодавство було не "дірявим", а цивілізованим? Можливо настав час виховувати дітей і змалечку наказувати їм, що треба жити за правилами? Якщо ми почнемо робити так вже, то років через п'ятдесят нікому і в голову не прийде їздити на нелегальному авто і пишатися тим, що він "намахав" державу, має можливість жити за власними правилами та нехтувати інтересами інших. Сумно(
D Показати IP 29 Липня 2017 17:32
Добрий день! Все дуже просто, треба знизити ціну ростаможки до адекватних 10-20% від ціни авто за кордоном. Це вирішить всі питання. А те що купа нерозмитнених машин на территорії - то це не правильно, авто має буде оформленим на свого водія і він має за нього відповідати, а не на якогось поляка якого ще знайди спробуй.
Пилип до D Показати IP 1 Серпня 2017 05:35
А поляка-власника і шукати не треба. Тим паче що не факт що то поляк. Треба шукати того, хто перетнув кордон.
trump Показати IP 29 Липня 2017 19:53
Ну і де та нова поліція на своїх швидкісних автомобілях???????????????
Діма Показати IP 29 Липня 2017 23:44
Мав китайця. Більше ремонтував як їздив. Г*вно г*вном. Взяв на пл бляхах нормальне авто. Комфортом і надійністю дуже задоволений. Готовий заплатити 1000 $ за розтаможку. Так нє. Потрібно платити 7000 $ . Впевнений що бабло піде олігархам в кармани. Так де прада? Всім противникам дешевої розтаможки - вас розводять. Включіть здоровий глузд. Потрібно боротися за недорогу розтаможку а не за кармани олігархів. З вами не поділяться. А по лихачах так їм пох*р які бляхи, вони на любих чудять.
анонім))) Показати IP 30 Липня 2017 22:00
Та що ви говорите про ті бляхи От вам інфа для роздумів купую я авто на українських номерах але по тех паспорту, власник наприклад помирає а я через півроку після того скоюють таке ж дтп і тікаю і що виходить потрібно і українські номери заборонити чи аналіз ДНК проводити.
анонім. Показати IP 31 Липня 2017 16:47
Там було знайдено телефон, банківську карту та паспорт, так шо кого треба вже знайдено)
Пилип Показати IP 1 Серпня 2017 05:32
Як тільки аналогічне правопорушення буде скоєне на авто на українській реєстрації - будемо голосувати за заборону української реєстрації? Адже власник авто це ще не водій, він можливо продав авто 10 років тому по генеральному, а може авто викрали цієї ночі з двору. Встановити особу водія для фахівців не проблема. Зате диванні експерти, та лохи з семирічним кредитом за сумісництвом - тут як тут.