Душили за шию та відібрали гроші: на Волині двоє чоловіків вчинили розбій
На Волині судили волинянина та киянина, які здійснили розбій, відібравши у чоловіка гроші за допомогою насильства. Один зі злочинців – раніше судимий уродженець Києва.
Про це стало відомо з вироку Камінь-Каширського районного суду.
Як вбачається з матеріалів справи, злочини здійснювали раніше неодноразово судимий киянин та уродженець села Брониця Камінь-Каширського району.
8 червня минулого року поблизу магазину «Мотосвіт» на вулиці Лесі Українки в Камені-Каширському киянин пограбував чоловіка, вирвавши у нього з рук телефон Samsung. Сума збитків – 733 гривні.
14 листопада раніше судимий киянин вчинив розбій у парі з волинянином на вулиці Набережній у Камені-Каширському. Уродженець столиці підійшов до потерпілого зі спини та накинув йому на шию круглий чохол від автомобільного керма, а також наступив на ногу, аби заблокувати рух. Своєю чергою, волинянин витягнув з кишені потерпілого 310 гривень.
У суді киянин визнав свою вину у грабежі, відзначивши, що відшкодував усі збитки. Водночас він заперечив свою вину у вчинені розбою, вказавши, що жодних насильницьких дій щодо потерпілого не вчиняв. Волинянин також не визнав свою вину у вчинені розбою
Однак після дослідження доказів та допиту свідків суд дійшов висновку, що вина обвинувачених повністю доведена. Їм призначили покарання у виді семи років позбавлення волі кожному. До того ж, киянину приєднали до вироку рік невідбутого раніше покарання.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з вироку Камінь-Каширського районного суду.
Як вбачається з матеріалів справи, злочини здійснювали раніше неодноразово судимий киянин та уродженець села Брониця Камінь-Каширського району.
8 червня минулого року поблизу магазину «Мотосвіт» на вулиці Лесі Українки в Камені-Каширському киянин пограбував чоловіка, вирвавши у нього з рук телефон Samsung. Сума збитків – 733 гривні.
14 листопада раніше судимий киянин вчинив розбій у парі з волинянином на вулиці Набережній у Камені-Каширському. Уродженець столиці підійшов до потерпілого зі спини та накинув йому на шию круглий чохол від автомобільного керма, а також наступив на ногу, аби заблокувати рух. Своєю чергою, волинянин витягнув з кишені потерпілого 310 гривень.
У суді киянин визнав свою вину у грабежі, відзначивши, що відшкодував усі збитки. Водночас він заперечив свою вину у вчинені розбою, вказавши, що жодних насильницьких дій щодо потерпілого не вчиняв. Волинянин також не визнав свою вину у вчинені розбою
Однак після дослідження доказів та допиту свідків суд дійшов висновку, що вина обвинувачених повністю доведена. Їм призначили покарання у виді семи років позбавлення волі кожному. До того ж, киянину приєднали до вироку рік невідбутого раніше покарання.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Майже два роки вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні 11:14
Сьогодні 11:14
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.