USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Два срібла і бронза: перші результати волинян на чемпіонаті України з важкої атлетики

23 Жовтня 2021 07:00
Волиняни вибороли три медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних ліцеїв.

Про це повідомили в департаменті молоді та спорту Луцької міської ради, інформує Суспільне.

Змагання розпочалися 18 жовтня в місті Поляна Закарпатської області.

Загалом у чемпіонаті беруть участь понад 240 спортсменів.
Волинянка Ольга Ганіч здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 55 кг з результатом 123 кг.

Анастасія Степанюк виборола срібну медаль у ваговій категорії 76 кг, набравши в сумі двоборства 170 кг. Важкоатлетка – майстер спорту України.

Третю медаль для Волині завоював майстер спорту України Давид Костюк. У двоборстві у ваговій категорії 73 кг спортсмен виборов срібло.
Усі призери чемпіонату з Волині – вихованці комунального закладу ДЮСШ Луцької міськради. Фінал змагань відбудеться 23 жовтня.