• EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Динамо» не встояло в Португалії. ВІДЕО

24 Жовтня 2012 23:55
Київське «Динамо» втратило нічию в протистоянні з португальським «Порту». Результат поєдинку - 3:2.

Матч 3-го раунду групового етапу Ліги Чемпіонів сезону 2012/2013 років відбувся 24 жовтня на стадіоні «Драгау».

Поєдинок розпочався неприємно для киян. Олександр Шовковський не зміг втримати свої ворота «на замку» після удару Сільвестре Валери.

За кілька хвилин гості опам'яталися і вирівняли рахунок: після подачі кутового відзначився Олег Гусєв.

Однак перша частина гри залишилася за господарями. СаШо пробив Джексон Мартінес.

Інтрига повернулася в поєдинок в середині другого тайму. Андрій Ярмоленко закинув м'яча на Брауна Ідейє і той не схибив.

На жаль, шансом здобути, принаймні, нічию кияни не скористалися, бо на 78-ій Джексон зробив остаточним рахунок 3:2.

Тож «Динамо» знову не перемагає в Лізі Чемпіонів.

Порту - Динамо 3:2
Голи: Варела, 15, Джексон, 36, 78 - Гусєв, 21, Ідейє, 72

Порту: Елтон, Данило, Майкон, Мангала, Отаменді, Фернандо, Лучо Гонсалес, Моутіньо, Джеймс (Мігель Лопеш, 90+2), Джексон, Варела (Атсу, 64)

Динамо: Шовковський, Бетао, Михалик, Хачеріді, Тайво, Вукоєвич (Кранчар, 84), Велозу, Гармаш, Ярмоленко, Гусєв, Ідейє

Попередження: Гармаш, Бетао, Велозу - Майкон