USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Екс-посадовицю з Волині, яку підозрюють у розтраті 800 тис, затримали у Буенос-Айресі

19 Червня 2018 16:31
Колишню волинську посадовицю Державного земельного кадастру підозрюють у розтраті 800 тисяч гривень державних коштів.

Так, на Волині протягом 2011-2013 років посадовці Державного земельного кадастру фіктивно працевлаштовували підставних осіб та забирали їхню заробітну платню. Таким чином зловмисники присвоїли понад 800 тисяч гривень, йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Головна фігурантка провадження - жителька села Липини Тетяна Мичковська. Спочатку вона обіймала посаду бухгалтера, а згодом - начальника сектору кадрів. І хоча до афери причетні з десяток інших осіб, екс-посадовиці приписують організацію злочинної групи.

Зазначається, що підозрювана намагалася сховатися від слідства. У 2015-го році її оголосили у розшук. Виявити втікачку вдалося 2-го січня 2018 року у міжнародному аеропорту в Буенос-Айресі.

Волинянку взяли під варту, проте згодом Луцький міськрайонний суд змінив міру запобіжного заходу на домашній арешт.

І хоча прокуратура оскаржила таке рішення, Апеляційний суд підримав рішення першої інстанції.

«Тож залишається під питанням, чи не доведеться правоохоронцям незабаром знову шукати підозрювану в Буенос-Айресі», - наголошують у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ДЗК Показати IP 19 Червня 2018 16:55
НЕ ТУ ВЗЯЛИ !!!!!!!!!!!!!
плокулол Показати IP 19 Червня 2018 17:37
а деньги когда возвращать будут? лазаренок и прочих отжали, а где деньги?
Василина Показати IP 19 Червня 2018 17:52
в школі, що фінансується з бюджету області, директор школи та заувуч отримали по 100 тис.грн відпусткних. Працюючі одночасноі на уроці, на на гуртках у 3 зміни та нічні! Молодці Остап Бендер стоїть в сторонці курить!
Цікаво до Василина Показати IP 21 Червня 2018 22:12
Ой, де це, поділіться
Євробидло Показати IP 19 Червня 2018 17:54
Яка хитра полішучка.
11 Показати IP 19 Червня 2018 23:12
Нащо їй Україна і Європа
Анна Показати IP 20 Червня 2018 09:55
Типова ситуація коли хочуть знайти крайнього ! Відколи то кадровик є особою яка має доступ до коштів? Чому волинські новини не пишуть про справжнього організатора Директора філії ДЗК Демчук Марію Михайлівну яка втекла з під суду з награбованими грішми та підставила працівників? Доречі якщо говорити про запобіжний захід то до керівника застосували най м’якший ( підписку про не виїзд)! Тоді постає питання куди дивилися правоохоронні органи і чи це не замовний репортаж? Нагадую редакції що це карається законом, і що суди ще не закінчилися!!!
Дід Показати IP 20 Червня 2018 10:26
Демчук дали втекти бо поділилася з ким треба, вона і зараз не в розшуку! Це наша прокуратура так гарно шукає винних, чи цапа відбувайла??? Хто куди тікав нащо Ви брешете, людина не перебуваючи в розшуку їде за кордон, це що заборонено??? Потім через 2 роки підозру вручають собаці яка сидить у вольєрі! Нехай покажуть кому вручили підозру, хто її підписав! ЦЕ порушення прав людини! Це наша правоохоронна система кругова порука для своїх і тюрма для простих людей!!!
Ігор до Дід Показати IP 18 Лютого 2019 16:05
Ви знаєте де Демчук, якщо так то підкажіть