USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Філарет: Томос ми не приймаємо, бо ми не знали його змісту

11 Червня 2019 12:58
Почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що не приймає Томос, оскільки до отримання не був ознайомлений з його змістом.

Про це Філарет заявив на форумі української інтелігенції, повідомляє Громадського.

«Цей Томос ми не приймаємо, тому що ми не знали змісту Томосу, який нам дали.

Якби ми знали зміст, то 15 грудня то не голосували б за автокефалію. Бо нам не потрібно переходити з однієї залежності під іншу.

Московський патріархат служить інтересам Москви, ПЦУ служить грекам. А хто служитиме Україні?» — заявив Філарет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Позор фарисейству Показати IP 11 Червня 2019 13:08
Нда ,погнали наши городских...вопрос -кто "наши" !? и кто убегает ..!? Забыли об истинной вере в погоне за званиями и властью.
Пілот Показати IP 11 Червня 2019 13:19
Ахахаха!!! Невже здобуток нашого Святого Петра виявився фейком??
Лучанин до Пілот Показати IP 11 Червня 2019 14:56
Подалі від московії це не фейк
Володимир Показати IP 11 Червня 2019 13:26
А,хтось чекав чогось іншого від діякона МП Порошенка?
Ось вам Показати IP 11 Червня 2019 13:31
Церква це тіло Христове. Ділити і розділяти її по національній ознаці невірно. Тому що Церква була до виникнення держав Греція, Росія, Україна і т д. Церква Христова буде існувати навіть, якщо теоретично не буде держав і націй. Тому що мета існування Церкви інша ніж у держави. Владці намагаються впливати на Церкву через людей. Але над Христом, який є Засновник і Голова Церкви люди влади не мають, тільки руки потім вмивають. Прописні істини...дивно що їх не розуміють люди...які вічно лаються і лаються за свої примітивні користолюбські політиканські ідеї . То якесь пекло...де любові і спокою нема. У них своє, у павославних християн своє.
Ау до Ось вам Показати IP 11 Червня 2019 13:50
Даруйте за пряме питання! Хочу просту відповідь. В яку церкву Ви ходите?
шолом до Ау Показати IP 11 Червня 2019 15:19
звісно в іудейську!
До Ау до Ау Показати IP 11 Червня 2019 15:21
Напевно в нову ходить. В турецьку.
Ось вам до Ау Показати IP 11 Червня 2019 16:48
В Українську Православну Церкву де хрестився туди і хожу. Переходитити нікуди не хочу, від своїх гріхів в ніяку конфесію не втечеш, в гріхах каятись треба і до Бога наближатись. Особисто намагаюсь відфільтровувати наносне і політиканське з будьякого боку, воно людське, не Боже. Назвався християнином то іди за Христом...
К.лучанин до Ось вам Показати IP 11 Червня 2019 17:17
Навіщо так багато слів писати та воду лити? БІБЛІЮ читайте, там все про це написано і сказано!! Читати БІБЛІЮ треба всім! Апостол ПАВЛО сказав : " У ХРИСТІ немає ні греків ні іудеїв". А ми гнались за фейковим ТОМОСОМ з подачі ПОРОХА. Порох казав , що ТОМОС дає незалежність українській церкві. Яку незалежність? ФІЛАРЕТ ще раніше попереджав про це.! Його не послухали. Мене дивує , як такий мудрий та досвідчений ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ міг купитись на пропозиції Пороха. Ідея - фікція Пороха провалилась із тріском бо повязана була із виборами. Це бачили всі у Європі! Що заслужив Порох , те отримав . Народ мудріший, за Пороха..
я Показати IP 11 Червня 2019 15:46
До якого попа ходите ???- це ви хотіли взнати...?до попів не ходжу...останнім часом спостерігаю за попами і дивуюся, яка в них боротьба на сьогодні за посади церковні, гроші і прихожан. Вірую у Вищу силу, що на небесах, а релігія це політика.
Петя Показати IP 11 Червня 2019 15:53
Дошло, шо до того Винни-Пуха... -Я всё понял !!! Это НЕправильные пчёлы и они делают НЕправильный мёд :-))) Господи прости грешных!!!Как же долго вам доходит)))
Лучанин до Петя Показати IP 11 Червня 2019 19:19
Пєтя це діагноз