USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

​Генштаб: військовозобов'язаним та резервістам для виїзду в іншу область потрібен дозвіл військкомату

5 Липня 2022 15:10
Особи призовного віку, військовозобов’язані та резервісти можуть виїжджати за межі місця проживання лише з дозволу військкомату.

Про це у своєму роз’ясненні повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

«Шановні співгромадяни! Норма Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», який діє з 1992 року, передбачає, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з метою впорядкування обліку переміщених осіб Генштаб розробив Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП.

Дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта. Розглядається також додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю.

У Генштабі закликали з розумінням ставитися до таких регуляторних заходів в умовах воєнного стану і ведення війни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Аха Показати IP 5 Липня 2022 15:16
А били себе в груди , що це фейк і такого не буде, от і звідки має бути довіра до держави , брешуть на кожному кроці
Уася до Аха Показати IP 5 Липня 2022 15:58
А сцикотно на облік стати?
morpheus до Аха Показати IP 5 Липня 2022 17:05
Інформація в статті дійсно невірно подана - для виїзду в іншу область вам не потрібно брати якісь дозволи, справа стосується уже тих, хто змінює місце проживання. Тобто просто катнути в Рівне по роботі / особистих справах можна як і раніше.
Ура Показати IP 5 Липня 2022 15:32
Нема чого в сусідню їздити, якщо більш потрібно їхати на лівобережжя
здивований Показати IP 5 Липня 2022 15:44
А ті діти які навчаються у вузах інших міст, як? з вересня очне навчання....
Уася до здивований Показати IP 5 Липня 2022 15:58
студенти - мають відстрочку, які питання?
Еге до здивований Показати IP 5 Липня 2022 16:15
Сходять один раз не на ролики, а в центр соціальної підтримки, комплектування і тд і тп, отримають папірець на 9 місяців навчання й все, жест Хабі Ламе
Емігрант Показати IP 5 Липня 2022 15:47
Яке жахіття! Де я живу??? Це просто ШОК! Європа???????
Лучанин Показати IP 5 Липня 2022 15:55
Незрозуміло, виїзд за які межі? Міста, області,чи району
Кек до Лучанин Показати IP 5 Липня 2022 16:16
Читай картинку. Виїзд за межі дії свого військкомату
За Показати IP 5 Липня 2022 16:12
«межі місця проживання» це межі області? Ну за кордон заборонили- нехай, але ще й в межах країни заборонити вільне пересування вже занадто навіть у війну .Далі що? Порядкові номери кожному повибиваєте на зап‘ястях, як в концтаборах і «крок вліво- крок вправо - розстріл»?(((
Денис до За Показати IP 5 Липня 2022 16:49
ой, а що таке? піти в військомат очко зжимається?
Ой до Денис Показати IP 5 Липня 2022 18:05
Херой знайшовся . А ти вже у воєнкомат сходило і оце з фронту з передової коменти тут строчиш з бидло-зеківськими сленгом ? Там де сидиш, то й сиди мовчки ,поки сидиться.
Дєд до Денис Показати IP 5 Липня 2022 18:36
Зжиається, ти б тут теж не строчив а в військомат дув би, більш справедливого було б.
Солдат Показати IP 5 Липня 2022 16:46
правильне рішення. одні в окопах виживають, інші, хітрожопі, в парку з пивом гуляють. Всіх на облік! В країні війна! Всі мають бути готовими боронити землю зі зброєю в руках!!!
Вільний до Солдат Показати IP 5 Липня 2022 18:07
Не вирішуй за всіх! Кожен сам вирішить за себе!
Солдат до Вільний Показати IP 5 Липня 2022 19:33
от на таких як ти, і розраховує кацапня... Як щурі сидите і лише за свою шкурку переживаєте.
Гик до Солдат Показати IP 5 Липня 2022 18:38
Я и под окупацией жить могу, по русски говорю. От так вам, шановний. А ви дуйте в окопи боронити влоду і їхню годівницю.
Солдат до Гик Показати IP 5 Липня 2022 19:39
Чємодан, вакзал, рассія!!! я бороню свою землю, рідних, історію предків і пам'ять побратимів і тих, хто віддав життя за Україну та нашу незалежність. І поки я живий, максимально прикладатиму зусиль, щоб люди, які загинули в Маріуполі, Ірпіні, Бучі, Гостомелі і т.д. були помщені!!! І після перемоги над орками, дай Бог, доберемось і до таких оборотнів, як ти!
1 до Гик Показати IP 5 Липня 2022 19:55
Ого, під колабораційним постом 7 лайків? Шановний, а ви знаєте, що за такі вислови передбачається відповідно до КК?
Гик до 1 Показати IP 6 Липня 2022 02:14
КК для вас. Ви і дуйте боронить.
Александр - 1 Показати IP 5 Липня 2022 17:01
А если нужно будет срочно вывезти жену и детей до кордона.. Как в этой ситуации?
Моше Показати IP 5 Липня 2022 17:26
"Радниця головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Євгенія Рябека наголосила, що військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів. " Шукаємо, читаємо, будьмо в курсі!
Аха до уасі Показати IP 5 Липня 2022 17:54
Якраз то я і стою і в мене з цим проблем немає, я врезерві нікуди не втікаю, але ви ж не бачите суть , якщо вас дурять на кожному кроці , яка може бути мотивація ,так вам і на воєнкоматі розкажуть що дадуть вам 10 джевелінів , а прийдеш дадуть лопату і йди на танк, але таких уась це не цікавить , вони дальше бульки з свого носа не бачать
Аха Показати IP 5 Липня 2022 17:59
В Німечинні люди ще досі готівку тримають в марках, тому що держава гарантує що можна здати і получити гроші, це довіра до держави, а в нас яка може бути довіра коли тебе на кожному кроці держава обманює, але такі уасі не поймуть такого , авторитет держави і складається з такого що сказали і мають дотримуватись і люди будуть довіряти, а не сьодні в груди бють кажуть що то фейки а завтра скажуть а чого вірили , самі дурні
Анонім Показати IP 5 Липня 2022 19:35
Правильно зробили! А то виїхали з східних областей на західну, на облік ВПО не зареєструвались, щоб їх ніхто не знайшов і повістки не вручив. Переселенці живуть спокійно, а місцевих хлопців всіх підряд гребуть в військомат!!(((