USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Глава «Укрзалізниці» назвав свою зарплату в 625 тис. грн нижчою ринкового рівня

17 Січня 2021 14:32
Голова Укрзалізниці Володимир Жмак заявив, що зарплата у 625 тис. грн на місяць є нижчою від ринкового рівня для такого підприємства, яке він очолює.

Про це Жмак заявив у ефірі телеканалу «Україна 24», повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами голови Укрзалізниці він отримує 625 тис. грн.

«Це будь-хто зможе побачити в декларації, тому приховувати її сенсу не має. Водночас, хочу сказати, що така зарплата у мене була 25 років тому, коли я займався бізнесом у «Київстарі», потім у «ТНК-ВР» тощо. Вона, я б сказав, нижче від ринкового рівня для такого підприємства, як Укрзалізниця», – сказав Жмак.

Він додав, що його зарплата значно менша того рівня, який був у попереднього керівника – Євгенія Кравцова.

Жмак зазначив, що зарплату членам наглядової ради Укрзалізниці встановлює акціонер компанії – Кабінет міністрів України.

Нагадаємо, 26 серпня Кабінет міністрів призначив Володимира Жмака головою АТ «Укрзалізниця».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
здивований Показати IP 17 Січня 2021 14:55
А харя не трісне....
дідо Показати IP 17 Січня 2021 15:01
Молодець, людина працює головою і добре заробляє. успіхів.
бабо до дідо Показати IP 17 Січня 2021 17:55
я розумію-ти не прийняв ліки. бо уся пенсія пішла на оплату комуналки . а ще щось потрібно вкинути до пащеки .щоб не протягти ноги
Мабуть Показати IP 17 Січня 2021 15:14
потрібно йому допомогти , хай номер карти напише , скинем троха тисяч , хто скіко зможе . Не можна щоб людина так переймалася невисокою оплатою такої важливої для нас праці . Не будьте байдужими - допоможіть .
Народна прокуратура Показати IP 17 Січня 2021 15:19
На державну службу йдуть не гроші заробляти, а реалізовувати себе, розвивати країну, залишати про себе память нащадкам, бо її мета, в першу чергу - виконання соціальної функції держави щодо своїх громадян. Це - не ринок. Так є у всьому світі. Бо довбень, який проникає у владу задля бізнес-проектів спричиняє зубожіння населення і соціальний вибух. Якщо воно рахує, що 625 000 грн. на місяць для країни, де середня зарплата в районі 15 000 - 20 000, є недостатньою, нехай валить назад у бізнес. Ніхто плакати не буде.
Реально Показати IP 17 Січня 2021 15:25
без коментарів! Бо емоції аж зашкалюють!
мама мія Показати IP 17 Січня 2021 15:31
Це пенсія 312 пенсіонерів.Люди!!!!!!! Ніколи вони нас не зрозуміють.
скептик Показати IP 17 Січня 2021 15:39
а результати роботи тих горе-керівників кажуть, що їм і 5 000 в місяць забагато.
володимир Показати IP 17 Січня 2021 16:31
поки вони схуднуть то ми здохнем
Voker Показати IP 17 Січня 2021 17:16
ну що ж сказати .... молодець ... розумниця, шановні звернули увагу на кількість залізничного транспорту в країні..так тримати, скоро на підводах з кіньми їздити будем..і це в країні з величезними транспортними можливостямі ..
українець Показати IP 17 Січня 2021 17:36
За одні такі слова цю потвору треба гнати з посади, а воно сидить за наші податки і ще таке несе...
Петро Показати IP 17 Січня 2021 18:06
Знайти можна людину за 40 тисяч зарплати - набагато розумнішу і поміркованішу. Гнати їх, дебілів, з України
Мешканка Показати IP 17 Січня 2021 18:41
Мінімалку хай місяць проживе або протяне. Тоді напише свої емоції... Трутень точно як Президент і його свита
Михайло Показати IP 17 Січня 2021 21:36
Ти сволота дай мені свою зарплату а я тобі свою пенсію в 4200 і прожив на неї а я на твою зарплату поживу хоч би рік.
Лучанка Показати IP 17 Січня 2021 21:51
Пан Жмак заробляє більше в місяць ніж прем'єр міністр Великобританії. У Бориса Джонсона зарплата £12.500 = 478 тис грн в міс... Борису вистачає, тоді коли Пану Жмаку ні.
Ната Показати IP 17 Січня 2021 22:25
Це жах,а як ми живемо отримуючи мінімалку за адський труд,сплачуючи кожного місяця комуналку,а ціна на яйця 40 гривень,плакать хочу,так шкода,як він нещасний проживе на 650000гривень,тому так і живемо,бо трутні розпорядились.