USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Гордон зізнався, що літаком Ахметова вивіз з Києва родину. Відео

17 Лютого 2022 12:46
Телеведучий та журналіст Дмитро Гордон вивіз свою сім'ю до столиці Австрії приватним літаком олігарха Ріната Ахметова.

Про це він зізнався в ефірі токшоу «Хард з Влащенко», повідомляє Главком.

За словами Гордона, він вивіз 85-річного батька, батьків дружини та дітей. Сам же Дмитро із дружиною залишається у Києві.

Мовляв, мусив вдатися до такого вчинку через загрозу російського вторгнення, а також того, що є особистим ворогом Путіна.

«Першим мені зателефонував Рінат Ахметов і запропонував допомогу», – повідомив Гордон.

Читати ще: Гордон, Гройсман, Комаровський: як Ахметов шукає кандидатів у президенти. Розслідування

Журналіст наголосив, що не є депутатом, тож має право відвозити родину куди хоче і коли хоче.

Як ми писали, раніше датою ймовірного вторгнення Росії в Україну називали 15-16 лютого. Пізніше у США заявили, що вторгнення може відбутися протягом цього тижня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Укр Показати IP 17 Лютого 2022 13:42
І сам нехай зібеться з України. Розводяга хренів.
Maха Показати IP 17 Лютого 2022 13:42
розсмішив. це хто кому зателефонував невідомо?
читач Показати IP 17 Лютого 2022 13:44
Сцикун...
Лікована пірамідою Показати IP 17 Лютого 2022 14:10
Shtopaniy, odnoznachno.
123 Показати IP 17 Лютого 2022 14:46
Наробили фігні, а тепер повтікають. Не пускати назад, хай за кордоном проводять свої реформи і крадуть.
Федя з Побєди Показати IP 17 Лютого 2022 14:55
А шо, золота пірамідка хіба не допомогла би ?
Анонім Показати IP 17 Лютого 2022 15:05
Зеленський грюкнув і приперлися назад гордон з ахметкою і "попом московського патріархату" новінським
Платон Показати IP 17 Лютого 2022 15:08
Все вірно зробив.
Ой Показати IP 17 Лютого 2022 15:11
А хто воно таке, щоб про нього писати?
пес дюк Показати IP 17 Лютого 2022 15:19
гордон зізнався,що він г.ндон...
777 Показати IP 17 Лютого 2022 17:49
Личный враг Путина? Пр**урок лысый,да он и не знает о твоем жалком существовании, размечтался дефективный.
Правда Показати IP 17 Лютого 2022 18:44
Все життя це чм..."сапала бурякі і "мурувала стіни",щоби відправити це чадо...антисімітизм,не іначе...УКРАЇНЦІ!!!Ви ще спите,чи вже накінець проснетесь....ТАРАС вам все сказав давно!!!