USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ЗМІ назвали ймовірну дату вторгнення Росії в Україну

11 Лютого 2022 23:29
Російське вторгнення на територію України розпочнеться 15 лютого.

Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на деяких офіційних осіб США, передає Главком.

За даними видання, дії Росії можуть включати як провокації на Донбасі, так і вторгнення і подальший напад на Україну.

Вторгнення розпочнеться нібито з операції під «фальшивим прапором» на Донбасі або з атаки на Київ.

Читати ще: Путч і окупація: Bild опублікував «путінський план» захоплення України

Зазначається, що будь-який крок може означати різку ескалацію після того, як Росія кілька місяців нарощувала військові потужності на кордоні з Україною.

Читати ще: Схвалений на високому рівні у Москві. Розвідка США розсекретила план можливого вторгнення Росії в Україну, – WP

Як ми писали, американське інформагентство Bloomberg увечері в п'ятницю, 4 лютого, помилково оприлюднило оголошення щодо вторгнення Росії до України.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року ЗМІ опублікували статтю про ризики повномасштабного нападу Росії на Україну. В агентстві зазначили, що в колах американських і європейських дипломатів серйозно схвильовані нинішнім переміщенням російських військ у бік кордону України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Дідо Показати IP 12 Лютого 2022 01:53
Це вже яке по черзі вторгнення? 9-е? 12-е?
Анонім до Дідо Показати IP 12 Лютого 2022 09:57
Ждеш, що б в вертухаї записатись скотин?
Дідо до Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 15:40
Так, тебе свиней пасти відправимо одразу.
Олексій Показати IP 12 Лютого 2022 07:54
Що опять .... І знову блумберг тож вони вже раз оголошували про реальний початок наступу і кілька разів про ймовірну дату ... Цікаво який в понеділок буде курс.?
Віталій до Олексій Показати IP 12 Лютого 2022 09:59
Боротьба розвідок. Одна розвідка показала, що повністю знає плани іншої, І ТИМ САМИМ ПОМНОЖИЛА ТАКІ ПЛАНИ НА НОЛЬ. От і все.
Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2022 08:13
А якщо не нападе?
Анонім до Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2022 10:00
Так і не нападе. Бо це свідомий злив ЦРУ ватних планів. Це для цього і зроблено, що б не напав.
АноніМУМУ до Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 11:13
А потім зроблять з Байдена всесвітнього хероя, що запобіг війні :))) Рейтинг у діда зовсім малий, от і вирішили підняти :) А ви обговорюйте що завгодно, вам втюхують, а ви вірте...
Дідо до Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 13:23
Аххаза, злив ЦРУ, вони сплять і бачать щоб Росія це зробила. Це б їм руки розв'язало. Ще й провокацію якусь готують, 100 відсотків.
Дідо до Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 17:27
Так, самое так, і дипломатів теж вивезли щоб картинку створити.
знайко до Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2022 10:15
А он видно скільки "мінусаторів" які так війни в Україні чекають
Психіатр до знайко Показати IP 13 Лютого 2022 22:31
Це дурні молодогвардійці сидять і лайкають
Мешканець. Показати IP 12 Лютого 2022 09:00
Влада, що мені робити. Напишіть. Я геть переляканий такою новиною. В нас літовище військове в місті. Нас будуть бомбити? Чому мовчите?
Александр - 1 до Мешканець. Показати IP 12 Лютого 2022 12:12
Купите приемник на батарейках..
123 Показати IP 12 Лютого 2022 09:37
Провокатори
321 до 123 Показати IP 12 Лютого 2022 11:11
Американці - 100% !!!
море Показати IP 12 Лютого 2022 11:20
Дуже страшно це читати.
Люди в космосі живет Показати IP 12 Лютого 2022 11:32
Чого ніхто не вірить поки нічого не станеться? Он так само ніхто не вірив що Росія може забрати Крим і частину Донбасу
правдиваЯ до Люди в космосі живет Показати IP 12 Лютого 2022 13:33
Про це ніхто не казав і не попереджав! Вони взяли і забрали! Але тоді нам стільки зброї ніхто не надавав! Вам не здається дивним?! Ну і про хімічну зброю в Іраку теж багато казали і пробірки показували, а її знайшли? Ду-май-те!!!
Олесь Показати IP 12 Лютого 2022 11:33
Хай влада ще підніме податок якийсь і побор з нас то нам вже й путіна нетреба сами бігтимемо відціля як ті миші з поля в голодний рік . Кожного місяця нападае той путін уже аж смішно , звісно що нагнали танкін і ситуація накаляеться бо з двох сторін розчехлили стволи . Чого ж тоді немае ніяких переговорних процесів, чого ми руками озабочених еуропарламентарів робимо заяви путіну , чого не тягнемо його за стіл перемовин а як ті шавки останні дивимося як головнокомандуючий на лижах катаеться десятий раз на рік . Багато питань чого ... наприклад чого досих пір донбас воюе а ніхто нехоче вмішатися з світових лідерів виступити гарантом миру і уригулюванню військового конфлікта ? Чому досих пір крим окупований так нагло путіним і ніхто проти путіна нічого неробить... багато цікавого ....тепер війна ....то чого всі дивляться світові лідери і неззивають совбез організації обеднаних націй , то ж війна . Одні провокації з усіх сторін шоб тільки пролити кров Українців .
45 Показати IP 12 Лютого 2022 11:34
Ну дуже Європа і США хочуть щоб на нас напали. Американські компанії по продажу зброї цілеспрямовано шукають клієнтів, найлегшою здобиччю є Україна.
Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 12:45
То коронавірусом шугали, тепер війною - пережили "страшний"вірус, переживемо війну,а свої тривожні валізки хай всунуть в одне місце ті,хто про них розказує - я на старості не збираюсь бомжувати і підтирати ср*ки старим німцям , зі своєї хати нікуди не піду - тут вся моя праця
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 15:02
Ну так, так..Не підеш. У 1939 західні українці теж думали, що за москалів можна буде жити. А ті швиденько за рік 10 % населення розстріляли або запроторили в Сибір, відібравши оцю "свою хату - тут вся моя праця". Скажеш, тепер не той час? Помиляєтесь! Русня стрімко летить до своєї мріїі - Совітського Союзу з усіма його атрибутами. Тож відсидітись не вдасться, не надійся.
Дідо до Народна прокуратура Показати IP 12 Лютого 2022 15:43
Параноїк, купи собі фольги на шапочку.
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 12 Лютого 2022 20:39
Цікаво,чому такий "великий полководець диванних воєн" ще досі тут, а не в ЗСУ чи в теробороні?
Просто Показати IP 12 Лютого 2022 17:00
Дешева провокація. Така сама, як *помилкове* повідомлення про те, що війна вже розпочалася. Гра на нервах в очікуванні, що якийсь доведений до нервового зриву псих натисне на гашетку. Америкоси діють підло і нахабно.
Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Лютого 2022 17:07
Если прогнозируют, что Россия "нападёт"- то значит еще не напала. О какой "агрессии" тогда кричат уже столько лет?
ПТН ХЛО до Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Лютого 2022 18:35
Напала, Стьопа, напала ще 8 років назад і Крим забрала і Донбас окупувала.
Ді до ПТН ХЛО Показати IP 13 Лютого 2022 06:55
У тебе з логікою не все добре, кажуть же ж що має напасти, значить ще не нападала. Ги.
Підпільник Кіндрат Показати IP 13 Лютого 2022 15:59
Що почалось? боже. що робити? куди бігти? Застали "врасплох"!))
Василь Показати IP 13 Лютого 2022 22:26
Якщо не вторгнуться 16 лютого то Путіна гопніка і Маршала олєневода можна забрати в дурдом
Дідо до Василь Показати IP 14 Лютого 2022 07:56
Зверніться до Байдена за поясненнями чому вони знову не напали. Ги.