USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гроші з накопичувальних пенсійних фондів українцям можна буде забрати достроково

8 Лютого 2021 13:16
Доходи громадян, які ті отримають в накопичувальних пенсійних фондах в рамках пенсійної системи другого рівня в Україні, не будуть обкладатися податками.

Про це повідомили в пресслужбі Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передає УНІАН.

Як зазначили, держава намагається завчасно забезпечити старість майбутніх пенсіонерів, у тому числі за допомогою податкових стимулів щодо тих доходів, з яких потім буде виплачуватися друга пенсія. Це не потрапить в оподатковувану суму, і з цього також не будуть в майбутньому стягуватися податки.

Ті кошти, які будуть накопичені на особистих рахунках громадян у недержавних пенсійних фондах, на відміну від державної пенсії першого рівня, є власністю громадян, і вони в особливих випадках, наприклад, проблем зі здоров'ям або інших ексцесів, можуть розпоряджатися ними й до виходу на пенсію.

Як повідомлялося раніше, в Україні почнуть впровадження накопичувальної пенсійної системи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Нострадамус Показати IP 8 Лютого 2021 14:07
Ммм повертаються!?...
Але до Нострадамус Показати IP 8 Лютого 2021 15:23
Не прячьте ваши денежки по банкам и углам, Несите ваши денежки — иначе быть беде. И в полночь ваши денежки заройте в землю там, И в полночь ваши денежки заройте в землю, где? Заройте в землю, где… Не горы, не овраги и не лес, Не океан без дна и берегов, А поле, поле, поле, поле Чудес, А поле, поле, поле, поле Чудес, Поле чудес в Стране Дураков. Крекс-пекс-фекс…
Лучанка Показати IP 8 Лютого 2021 14:08
То навіщо людині вкладати в фонд, якщо можна на свій рахунок в банку? Ігри з державою та приватними установами вже не цікаві
Клава Показати IP 8 Лютого 2021 14:11
викрадені трастами кошти громадян, котрі дозволив Кучма, повертають їх по сьогоднішній день.. прокуратура, агов !..
Лучанин Показати IP 8 Лютого 2021 14:20
Якраз на похорони будуть!
Министр Павлов Показати IP 8 Лютого 2021 14:34
Руку даю на отсечение.
Дядя Показати IP 8 Лютого 2021 15:28
Лохотрон, як не в крадуть, то інфляція з'їсть.