USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відомий український гурт розпався

20 Січня 2022 16:13
Український гурт «Тартак», який провадив творчу діяльність з 1996 року, а неабиякої популярності зажив на початку 2000-х, приголомшив новиною про розпад колективу.

Про це музиканти написали на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.

«Ми, музиканти «Тартака», сьогодні офіційно завершуємо роботу у складі групи. Дякуємо усім, хто підтримував наші намагання втримати на ходу цю легендарну машину, але занадто багато перешкод ми зустріли на шляху. Однак маємо і хорошу новину, – йдеться в дописі. – За майже два роки існування «Тартака» в оновленому складі нам вдалось створити між собою справжню колективну синергію, і це дало натхнення рухатись далі. Зовсім скоро вийде у світ наш новий проєкт, над яким ми зараз плідно працюємо і вже не можемо дочекатись прем'єри першої, дебютної роботи. До зустрічі!»

За понад 20 років існування «Тартак» випустив 10 альбомів.

Нагадаємо, що в лютому 2020 року засновник та лідер гурту Олександр Положинський припинив діяльність у «Тартаку» та «Був’є», а солістом «Тартака» тоді став Сергій Строян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Glover Показати IP 20 Січня 2022 16:38
І добре, мені вони не подобались!
пес дюк Показати IP 20 Січня 2022 16:56
нарешті...
Штазі Показати IP 20 Січня 2022 16:57
Відомий гурт, це "Metallica", "Queen", "Pink Floyd" тощо, а Тартак з двома тисячами шанувальниками, відомий в обмеженому колі поціновувачів музики, тай музика така, що не тягне вище сільського клубу 90-их років.(без образ).
777 Показати IP 20 Січня 2022 17:58
Видомий,да ну,легендарный,после распада битлов самая большая потеря...
ЗнайЮ Показати IP 20 Січня 2022 19:35
Хай там що говорять хейтери, але дійсно гурт «Тартак» залишив свій слід в музичній історії України. Шкода що вони не найшли свою нішу у молодого сучасного покоління. Ну і мені досі не зрозумілий був вчинок Положинського звалити раніше з свого гурта і віддати його на аутсорсинг.
dmd Показати IP 20 Січня 2022 19:35
Логічно, Положик пішов, а решта хто? Просто музики...