USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Ірину Вахович обрали новим ректором луцького «політеху»

29 Жовтня 2020 16:20
У Луцькому національному технічному університеті порахували голоси на виборах ректора у другому турі. Впевнену перемогу отримала професорка Ірина Вахович.

Голосування відбувалося з 9.00 до 15.00 в корпусі Б Луцького національного технічного університету, а також у трьох коледжах «політеху». Скарг щодо процедури голосування не було.

Безпосередньо в ЛНТУ мав голосувати 571 виборець, у технічному фаховому коледжі – 105, в промислово-економічному фаховому коледжі у Ковелі – 84, в технічному коледжі у Любешеві – 113. Загалом – 873 виборці.

За Ірину Вахович голоси віддали 512 (58,65%) виборців, за чинного в.о. ректора ЛНТУ Петра Савчука – 272 (31,16%).

Безпосередньо на дільниці в корпусі Б Луцького НТУ проголосувало 520 виборців з 571, явка – 91,06%. За Ірину Вахович віддали голоси 292, за Петра Савчука – 213, не підтримали нікого 12 виборців, 3 бюлетеня були недійсними.

У коледжі в Ковелі з 84 виборців 78 людей проголосували за Ірину Вахович, 3 – за Петра Савчука, 1 виборець не підтримав жодного кандидата, 2 бюлетені – недійсні.

В коледжі у Любешеві 76 голосів віддали за Ірину Вахович, 26 – за Петра Савчука. У коледжі в Луцьку 66 виборців підтримали Ірину Вахович, 30 – Петра Савчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Кафедра Показати IP 29 Жовтня 2020 16:30
Вітаємо Ірину Михайлівну! Нарешті добро перемогло зло!!!!
Баба Показати IP 29 Жовтня 2020 16:33
Ну все, Міськів, суши весла, твоя ера закінчилась! Радий, що все склалось саме так ! Вітання Ірині Мирославівні
Чуєш? Сурми заграли! до Баба Показати IP 30 Жовтня 2020 06:36
У Луцькому технічному коледжі вже давно назріла гостра необхідність змінити всю адміністрацію на чолі з Міськів та директором цього навчального закладу. Хоча реально заправляє коледжем Міськів, а директор - пофігістична розмазня на власній хвилі!
Баба до Чуєш? Сурми заграли! Показати IP 30 Жовтня 2020 10:06
Тепер побачимо, надіюсь, зміни в директорі, бо дуже багато чого не можна було зробити через ставлеників Савчука, всі рухи треба було погоджувати з ним особисто, Міськів всюди пхала палки в колеса, доносила, якби Герасимчук щось пробував змінити, то змінили б його аж бігом, як це сталося з Козачуком. Швидко махлюються причини для доган і людину доводять до заяви на звільнення. Надіюсь, що тепер Олег Олександрович покаже себе на повну в управлінстві в першу чергу змінивши заступників. Тоді і працівники за ним потягнуться. Маю надію, що саме Герасимчук зможе сформувати справжній колектив без "колаборантів", засланих козачків та інтриганів.
Оксана Показати IP 29 Жовтня 2020 16:37
Нарешті! Тепер низький старт для розвитку закладу. Вітаю!
Працівниця Показати IP 29 Жовтня 2020 16:38
Вітаю, пані Ірино! Нехай Ваша каденція буде найвдалішою! Вірю, що Ви зміните наш вуз на краще і очистите його від поборів і різношерстних шавок. Особливо у структурних підрозділах.
Співробітник Показати IP 29 Жовтня 2020 16:51
Щиро радію з перемоги Вахович, надіюсь, що настануть швидкі зміни. Сподіваюсь, що у Вас не буде все побудоване на відкатах, не буде комплексу божка, як було це з Савчуком. Підтримуйте університет
Пєтькіна дисертація до Співробітник Показати IP 30 Жовтня 2020 06:43
Підтримую! І в першу чергу очистити університет та його підрозділи від сватівсько-кумівської "аристократії"!!!
ПРЕСА Показати IP 29 Жовтня 2020 17:03
Полегшення на душі. Прибрали руйнатора, нищівника, після якого залишається пустеля. Якщо Савчук елементарно поважає себе (однак, слабо віриться), то він повинен взагалі піти з вузу. І з усього сорому залишити Луцьк. Виїхати світ за очі, щоб навіть ніхто не знав, куди він подівся.
Співробітник до ПРЕСА Показати IP 29 Жовтня 2020 17:07
Підписуюсь під кожним Вашим словом! Це йому і за те, що стількох людей вижив з роботи! Тепер отримав пенделя! Усіх не купиш!
Активіст до Співробітник Показати IP 29 Жовтня 2020 17:43
Надіюсь, його розстріляють?
Колишня співробітниц Показати IP 29 Жовтня 2020 18:04
Бумеранг ніхто не відміняв!!!
неугодний викладач Показати IP 29 Жовтня 2020 18:43
ДИВНО , що після перевірки Державної служби якості освіти України – спеціальний, створений Кабінетом міністрів орган, покликаний контролювати дотримання якості освіти та освітніх стандартів в Україні Савчук брав участь у конкурсі на посаду ректора ЛНТУ ! Встановлені СИСТЕМНІ порушення які носять ознаки корупціі. Це конкурсні порушення, недоплати викладачам, маніпулювання навчальним навантаженням( великі кошти) та багато іншого! Прохання до прокуратури Луцька та Ірини Михайлівни тримайте злодія поки не втік.
Во... до неугодний викладач Показати IP 29 Жовтня 2020 22:41
Головне - самій злодієм не стати!
Слідчий до неугодний викладач Показати IP 30 Жовтня 2020 06:51
Щоб відкрити впровадження, потрібна заява (колективна заява). До заяви додати при наявності докази, які документально чи фактично стверджують факт злочину.
Цікаво Показати IP 29 Жовтня 2020 19:55
А чому керівників медичних закладів не обирає колектив ?
До В-2 Показати IP 29 Жовтня 2020 20:38
Пані В-2, ви вже написали заяву на звільнення, чи очікуєте, щоб вам допомогли?
До До В-2 до До В-2 Показати IP 29 Жовтня 2020 21:45
Таких треба гнати поганою мітлою, а не заяву писати
Колеги до До В-2 Показати IP 30 Жовтня 2020 01:46
Шукає як монографію підписати
Сс Показати IP 29 Жовтня 2020 21:42
Бо в мед закладах серйозну котлету пилять і потрібні свої люди...
Кафедра Показати IP 29 Жовтня 2020 22:02
Яка заява? Гнати поганою мітлою!
Вйо Показати IP 29 Жовтня 2020 22:39
Досить безпроблемних рекламних посмішок!
Є питання ! Показати IP 29 Жовтня 2020 22:46
Цікаво аналізувати ( + ) і ( - ) в коментах до виборів і після них ! Як більки прошелестів у скриньку останній бюлетень позитивна динаміка і дифірамби - відразу в адресу того, хто на коні ! З дійовими особами то все зрозуміло , а ось шо ж з етикою і моральними якостями отого маятникового елєкторату робити ? Ректора змінити легше, а ось свідомість, порядність, ментальність виборців так просто, як ректора, не зміниш !
До Сс Показати IP 30 Жовтня 2020 09:31
Який стосунок тема виборів ректора в ЛНТУ має до навчальних медзакладів? Наразі випускники медзакладів працюють за фахом, а значна частина випускників ЛНТУ, особливо технарі або на базарі, або в автомайстернях, або хто зна де