USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Із дня на день Волинь отримає вакцину від коронавірусу. Кого щеплюватимуть у першу чергу?

18 Лютого 2021 12:57
Незабаром Волинська область має отримати першу поставку вакцини від коронавірусу.

Про це йшлося 18 лютого під час брифінгу в облдержадміністрації.

Заступниця голови Волинської обласної державної адміністрації Людмила Тимощук розповіла, що в області триває підготовка до кампанії вакцинації.

Як відомо, Україна чекає на вакцини компаній Pfizer та AstraZeneca.

«Створено шість мобільних бригад для проведення першого етапу вакцинацій. Це медичні працівники коронавірусних госпіталів і медичні працівники, які надають допомогу хворим на ковід, а також старші люди, які мешкають в закладах соціальної опіки інтернатного типу, та їх працівники. Створено теж 66 пунктів вакцинації для інших громадян», – сказала вона.

Медики, які працюватимуть у пунктах вакцинації на Волині, зараз проходять навчання онлайн або в Києві.

«Поки в область не поступила вакцина. Але ми чекаємо її з дня на день, можливо, сьогодні, можливо, завтра вакцина для проведення першого етапу вакцинації поступить в область», – сказала Людмила Тимощук.

Як нагадала, кампанія вакцинації проходитиме в п’ять етапів, а щеплення будуть безкоштовними.

«Сподіваюся, наступного тижня ми почнемо роботу з вакцинації. Вакцинація буде добровільною і безкоштовною та проходитиме за заявами людей», – наголосила Людмила Тимощук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
анінім Показати IP 18 Лютого 2021 13:20
Дідо і пенсіонера Прокопчука у першу чергу.
Шарій до анінім Показати IP 18 Лютого 2021 13:34
Тим достатньо жгута на шию накласти
К. лучанин до анінім Показати IP 18 Лютого 2021 13:42
А мене чого забули ? Ще мене в першу чергу і степана (крисянина) проколіть, бо він мій друг!
Дед до анінім Показати IP 18 Лютого 2021 15:03
Дедов не чипати! С этой "вакцинацией" нам уже не до смеха! "Этой подготовкой сами себя заморят".
Дед до Дед Показати IP 18 Лютого 2021 16:11
Или не "чИпати" Чипы еще не завозят?
Авжеж Показати IP 18 Лютого 2021 14:15
Це якраз той випадок коли абсолютно ніхто не буде заперечувати (окрім стандартних 3-5 мінусів на будь-який коментар) щоб першими вакцинували чиновників та депутатів. Дуже хочеться про них подбати так як вони дбають про нас.
Луцьк до Авжеж Показати IP 18 Лютого 2021 16:36
Бажано публічно і тим , яку вакцину закупили. А не ми вже ( пануюча і правляча каста) , а насправді або взагалі ні, або "водичку". + їх діти, батьки і наближені.
Себе коліть Показати IP 18 Лютого 2021 14:28
Цим індійським ла***м. Американське нам не дадуть.
уважний Показати IP 18 Лютого 2021 14:47
Дивно! Україна у загальному ще не отримала вакцину і немає конкретної інформації, а Волинь вже з дня на день?! :)))
Астролог Показати IP 18 Лютого 2021 15:28
Когда Овен войдёт в созвездие Тельца, а Дева станет Раком... Короче, в феврале этого года у нас 3 дня : 29,30,31.
777 Показати IP 18 Лютого 2021 15:30
Щеплюватимуть? Какой текст.какие слова....