USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Хабар у 20 тисяч доларів: подробиці затримання очільника Держгеокадастру Волині

3 Квітня 2019 21:57
У Луцьку затримали одного з керівників Держгеокадастру Сумської області на хабарі у понад півмільйона гривень.

Кошти посадовець вимагав та отримав за вирішення земельного питання, повідомили в Управлінні захисту економіки у Волинській області.

Оперативники управління захисту економіки у Волинській області Національної поліції України спільно з військовою прокуратурою Західного регіону зібрали матеріали корупційної діяльності вищого керівництва Держегеокадастру Волинської області. Згодом посадову особу призначили на керівну посаду Держгеокадастру у Сумській області.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що, перебуваючи на посаді в.о. начальника управління Держгеокадастру у Волинській області, посадовець вимагав від підприємця 20 тисяч доларів США неправомірної вигоди (еквівалент у національній валюті 552 тисячі гривень). Вказана сума включала в себе вирішення наступних питань: направлення проекту землеустрою на експертизу та її подальше погодження службовими особами Держгеокадастру України.

До моменту призначення на нову посаду, а саме на посаду одного з заступників начальника Держгеокадастру в Сумській області, посадовець підписав усі необхідні документи для проведення відповідної експертизи.

Сьогодні, 3 квітня, працівники Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури Західного регіону України затримали фігуранта під час одержання 20 тисяч доларів США хабара. Затримали посадовця у Луцьку біля власного автомобіля.

Проводяться слідчі дії. Вирішується питання про затримання одного із керівників Держгеокадастру в Сумській області у порядку статті 208 КПК України.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 КК України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Яяя Показати IP 3 Квітня 2019 22:27
Коли вже ця гидота вся пропаде з нашої держави Коли ви людьми станете і для людей працювати будете а не тільки красти
Ігор до Яяя Показати IP 4 Квітня 2019 09:15
А ви для людей працюєте?
Свідок Показати IP 3 Квітня 2019 22:37
Шкода,мало взяв,попався на мєлочі
Адекват Показати IP 4 Квітня 2019 00:04
...Цьому народу світ уже не милий Від зайшлих вбивць і від своїх нікчем... Варто зазначити,що цей гастарбайтер Житомирський заблокував реєстрацію землі у Луцьку і Луцькому районі з початку року, лише за його особистого дозволу і за його космічними тарифами, чому усі мовчать? Певно це був єдиний вихід припинити незаконне самоуправство.
Луч Показати IP 4 Квітня 2019 07:39
Ви вдумайтесь за його усною вказівкою блокував реєстрацію землі в Луцькому районі, народ за усною вказівкою. Та скільки такі вказана за ради особистої користі будуть портрети нам життя? порох прийшов своїх смотрящих поставив, а хто йому таку вказівку дав , а з ким він ділився ? Всю сітку треба закривати!!!
Волинянин Показати IP 4 Квітня 2019 07:44
Спортивна рибалка ! Ну зловили і шо ? Прокукурікали для звіту і простого довірливого електорату. Ви і самі знаєте, чим то кінчиться - подоїте і випустите. Тут уже проблема не в хабарниках. То вже правоохоронні органи демонструють свою причетність до корупції і свою імпотентність. Скільки справ довелено до суду ? Скільки вироків винесено ? ВН зробіть окрему статтю на основі такої аналітики. Тут уже треба відкривати кримінальні справи по по тих хто відкриває кримінальні справи !
Пан Любарт до Волинянин Показати IP 4 Квітня 2019 12:31
Згідний на 100% там майже всі Тва**!
Жека Показати IP 4 Квітня 2019 08:00
А по інспекції які тарифи ?!. В Житомирі таких нема
Іван з Кутка Показати IP 4 Квітня 2019 09:03
Це все Порошенко, це він все прокрутив щоб відволікти всіх від виборів та дебатів на Олімпійському )))
Петя Показати IP 4 Квітня 2019 09:43
Зарембицький з інспекції бере за перевірку 1000$ щоб закрити перевірку половину відавав Іващенко решту ділив між своїми !!!!!
Роман до Петя Показати IP 4 Квітня 2019 10:46
Петя да ну на... ти йому давав 1000 "мертвих президентів" за перевірку???
Черни Показати IP 4 Квітня 2019 10:45
Зарембицький разом з метельським по інспекції перевірки закривали за 500$
Коля Показати IP 4 Квітня 2019 10:49
Один Білан в інспекції був порядним
Костянтин Показати IP 4 Квітня 2019 10:56
Приїхали з Житомира і будуть тут на Волині качати свої права !..? Гнати
Петя Показати IP 4 Квітня 2019 10:59
З діброви хотіли получити 500000 грн от і довимахувалися що зараз нікого нема і ніхто нічого не хоче!!!
Володимир Іванович до Петя Показати IP 5 Квітня 2019 16:11
Ну так діброва всім атошникам пропонував взяти земельну ділянку, а потім йому "продати" а ви порахуйте скільки він сотень гектарів уже взяв і ще йому мало. Знаю не з чуток тому що мені дзвонили зі спілки і таку схему пропонували.
Василь Показати IP 4 Квітня 2019 11:01
Я вже чув що заробітчани з Житомира вже на лижах !!!!
Костик Показати IP 4 Квітня 2019 11:09
Кажуть пан Іващенко по набирав ще багато грошей а накази не по підписував
Карапуз Показати IP 4 Квітня 2019 11:12
кровососи житомирські
петі Показати IP 4 Квітня 2019 20:45
діброва землі набрав на атошників в луцькому районі, пасовища в 100 гектарів в затурцях, ..
Агнешка Показати IP 25 Вересня 2019 09:20
А когда посадят главу Держгеокадастра в Донецкой области за взятки?