USD 39.65 39.97
  • USD 39.65 39.97
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.15

«Коли накриють шайку Смолки?»: журналіст про корупцію у Волинській податковій

2 Лютого 2023 02:20
Після серії гучних обшуків, затримань і звільнень, які відбулись 1 лютого, українці цікавляться, чому влада досі не взялась за регіони, звідки корупційні кошти передають наверх. Зокрема на Волині у податковій діє корупційна шайка під проводом Михайла Смолки.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав журналіст 1+1 Тарас Середич. Його допис подаємо без змін:

«Після сьогоднішніх звільнень, моя пошта завалена листами із запитаннями: «А коли будуть кадрові чистки у регіонах?». Люди надсилають цікаві дані стосовно посадовців. Ось, зокрема, один із листів:

«Дуже хороші новини сьогодні стосовно кадрової політики в митниці та податковій службі! Але дуже цікаво, коли розженуть всю бандоту, яка осіла в регіонах, п***ть (краде, - ВН) гроші і частину возить на Київ!

Дуже цікаво звідки в т.в.о податкової служби Оксани Датій стільки готівки? А чи не з Волинської, Львівської і далі по списку… податкових!?

Чому ніхто не помічає Волинську податкову? Скільки писали про шайку Лисеюка-Дяка-Смолки, які все життя крали в різних структурах і далі продовжують це робити! Встановлюють такси! Збирають підприємців, щоб обговорити «співпрацю»! Скільки було звернень з конкретними ТОВками, конкретними схемами!

Реакції – 0! Всім вигідно цього не помічати! Така ж сама ситуація у Львівській податковій з таким же самим керівництвом! Але так склалося: хто справляється з «касою», тих не помічають»
.
Нагадаємо, 1 лютого керівницю податкової служби Києва Оксану Датій викрили на багатомільйонних оборудках. Під час обшуків в неї знайшли мільйони доларів готівки, шуби та дорогоцінності.

Про численні зловживання та корупцію ГУ Державної податкової служби у Волинській області неодноразово говорили ще тогоріч. У звʼязку з цим депутати Волиньради зверталися до очільників ДБР, НАБУ та спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Янеробот Показати IP 2 Лютого 2023 05:28
Ми теж хочемо долари, шуби і дорогоцінності.
Аша Показати IP 2 Лютого 2023 06:54
За ними тюремні нари вже плакати стомилися.
Андерсон Показати IP 2 Лютого 2023 07:09
то ж показуха, ні за кого не візьмуться, й про тих за місяць забудуть!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2023 07:29
"святе" місце ніколи не буде порожнім.
morpheus Показати IP 2 Лютого 2023 09:52
До слова, тій бабі з бажаннями на листочку, навіть підозру вчора не вручали.
Правда Показати IP 2 Лютого 2023 11:02
Чергова "відволікалочка" ніби влади...провали катастрофічні!єдині новини-це для вас,"жуйте"...
Джек Показати IP 2 Лютого 2023 11:56
Смолка начальник податковоі?губернатор?начальник поліції? Які корупційні схеми можуть бути якщо він не держ службовець.Службовців притягуйте
Альфа Показати IP 2 Лютого 2023 13:30
Смолка держ службовець? Яке він відношення має до корупційних схем?
Сарк до Альфа Показати IP 2 Лютого 2023 15:36
Безпосереднє, особа що виконує організаційно розпорядчі функції
Альфа до Сарк Показати IP 2 Лютого 2023 18:40
Організаційно розпорядчі,це які?він бізнесмен,не посадовець.він що може вказувати посадовцям? То посадовців не чіпають,а смолка в корупційних схемах.
Ахаха до Альфа Показати IP 2 Лютого 2023 20:37
Жінка вступилась))))? Жінка ж держслужбовець, чи ні?)) в суді працює)
Доцен Показати IP 2 Лютого 2023 15:03
Смолка майстер Куні
Сарк Показати IP 2 Лютого 2023 15:34
Тільки розстріли спасуть Україну
Музей до Сарк Показати IP 2 Лютого 2023 18:15
Трохи не наша історія, але в Непалі тревел-блогер Комаров показував музей, де зберігається відрубана рука. Місцеві кажуть, що це рука крадія. Експонату багато-багато років, але туди водять мсцевих чиновників часом, щоб застерегти від необачних поступків.
скептик до Музей Показати IP 2 Лютого 2023 20:11
тільки Суд Камбіса врятує Україну
Альфа до скептик Показати IP 2 Лютого 2023 23:51
Починаємо з тебе
До смоли Показати IP 10 Січня 2024 00:42
Вернеться й тобі ! В раз так щоб згадав кого підставив, обманув, кому збрехав а ще вкрав!!! І так є такого тексту багатенько)! Думаєш що Бога за бороду зловив?