USD 23.5 23.75
  • USD 23.5 23.75
  • EUR 26.1 26.35
  • PLN 6.08 6.14

Повідомили, коли у Луцьку запрацює мобільний додаток для розрахунку у транспорті

Стало відомо, коли у транспорті Луцька можна буде розрахуватись за допомогою мобільного додатку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у колцентрі «Сіті Кард Луцьк».

Як розповіли представники компанії, мобільний додаток, за допомогою якого можна буде оплатити проїзд через смартфон, планують запустити орієнтовно через тиждень.

Нагадаємо, з 11 листопада у Луцьку запровадили розрахунок у громадському транспорті електронним квитком.

Читайте також: Валідатори у тролейбусах, готівка у маршрутках – перший день роботи електронного квитка у Луцьку

Нині триває видача електронних квитків представникам пільгових категорій громадян. На цей момент у Луцьку продано понад 30 тисяч неперсофікованих квитків.

Для зручності у Луцьку буде встановлено 40 терміналів, у яких можна придбати та поповнити електронний квиток. Це будуть комплексні термінали, де кожен зможе, окрім поповнення електронного квитка, оплатити за комунальні послуги, послуги мобільного зв’язку, інтернету тощо.
Реклама

Коментарів: 11
Анонім Показати IP 12 Листопада 2019 13:05
Нам стало відомо,що з 11 числа буде проїзд по картках,хоч сьогодні 12,а в тролейбусі ця чудо система вимкнена.Тепер нам стало відомо,що додаток запрацює через тиждень,дякуємо,тепер ми знаємо все,досить нас повідомляти!
лучани Показати IP 12 Листопада 2019 13:20
На зворотньому боці картки є багато цифр і кодів і було б не погано якби людям схематично показали які цифри і за що відповідають! Які для поповнення, які для чогось іншого... Невже це не зрозуміло і треба постійно нагадувати, підштовхувати тих працівників?! Що за люди?!
Валюша Показати IP 12 Листопада 2019 13:24
Краще б не робили це . Бо це незручно для усіх лючан і гостей. Залишилиб готівка а хто бажає електронний платіж. Так і для гостей міста і для пенсіонерів для дітей бло б зручніше. Візьміть до уваги !)
Лучанка до Валюша Показати IP 12 Листопада 2019 13:46
Ви в якому столітті живете???
Лучанин до Лучанка Показати IP 12 Листопада 2019 15:10
Робити такі рішення заради самого рішення - це нісенітниця. Повинно ж бути зручно, а не просто модно і компютеризовано...
лучанка до Валюша Показати IP 12 Листопада 2019 13:52
вже два дні дітям списується 4 грн. а не 2 грн.
Анка до лучанка Показати IP 12 Листопада 2019 15:04
Розріжте картку пополам і прикладайте половинку - буде списувати 2 грн.
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2019 15:30
Нащо тоді було купляти ту карточку за 35 грн, якщо є можливість користуватись мобільним додатком? Ну зробіть все щоб нормально працювало, тоді і вводьте в дію!
небайдужий до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2019 16:35
Не всі мають можливість розраховуватися мобільним додатком,тому що не у всіх людей є такі мобільні телефони на які можна завантажити цей мобільний додаток.Є люди які мають прості кнопочні телефони!От такі люди і будуть купувати картки за 35грн.Якщо у вас є телефон на який можна завантажити цей додаток,то це не означає що всі це можуть зробити-тому що у всіх різні телефони-дорогі і дешеві.
Тетяна до небайдужий Показати IP 13 Листопада 2019 07:01
Так це і так ясно, що не у всіх модні телефони. Мова про те, навіщо купляти картку пасажирам, якщо буде додаток і які можуть встановити собі цю програму? Сім'я з двох людей могла б зекономити 70 грн, якщо є програма. На ці гроші ще можна було б поїздити. І так у більшості людей.
123 Показати IP 13 Листопада 2019 11:04
весь бардак доказує що введена система не вигідна перевізникам. Простим людям однаково.