USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Повідомили, коли у Луцьку запрацює мобільний додаток для розрахунку у транспорті

12 Листопада 2019 12:36
Стало відомо, коли у транспорті Луцька можна буде розрахуватись за допомогою мобільного додатку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у колцентрі «Сіті Кард Луцьк».

Як розповіли представники компанії, мобільний додаток, за допомогою якого можна буде оплатити проїзд через смартфон, планують запустити орієнтовно через тиждень.

Нагадаємо, з 11 листопада у Луцьку запровадили розрахунок у громадському транспорті електронним квитком.

Читайте також: Валідатори у тролейбусах, готівка у маршрутках – перший день роботи електронного квитка у Луцьку

Нині триває видача електронних квитків представникам пільгових категорій громадян. На цей момент у Луцьку продано понад 30 тисяч неперсофікованих квитків.

Для зручності у Луцьку буде встановлено 40 терміналів, у яких можна придбати та поповнити електронний квиток. Це будуть комплексні термінали, де кожен зможе, окрім поповнення електронного квитка, оплатити за комунальні послуги, послуги мобільного зв’язку, інтернету тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 12 Листопада 2019 13:05
Нам стало відомо,що з 11 числа буде проїзд по картках,хоч сьогодні 12,а в тролейбусі ця чудо система вимкнена.Тепер нам стало відомо,що додаток запрацює через тиждень,дякуємо,тепер ми знаємо все,досить нас повідомляти!
лучани Показати IP 12 Листопада 2019 13:20
На зворотньому боці картки є багато цифр і кодів і було б не погано якби людям схематично показали які цифри і за що відповідають! Які для поповнення, які для чогось іншого... Невже це не зрозуміло і треба постійно нагадувати, підштовхувати тих працівників?! Що за люди?!
Валюша Показати IP 12 Листопада 2019 13:24
Краще б не робили це . Бо це незручно для усіх лючан і гостей. Залишилиб готівка а хто бажає електронний платіж. Так і для гостей міста і для пенсіонерів для дітей бло б зручніше. Візьміть до уваги !)
Лучанка до Валюша Показати IP 12 Листопада 2019 13:46
Ви в якому столітті живете???
Лучанин до Лучанка Показати IP 12 Листопада 2019 15:10
Робити такі рішення заради самого рішення - це нісенітниця. Повинно ж бути зручно, а не просто модно і компютеризовано...
лучанка до Валюша Показати IP 12 Листопада 2019 13:52
вже два дні дітям списується 4 грн. а не 2 грн.
Анка до лучанка Показати IP 12 Листопада 2019 15:04
Розріжте картку пополам і прикладайте половинку - буде списувати 2 грн.
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2019 15:30
Нащо тоді було купляти ту карточку за 35 грн, якщо є можливість користуватись мобільним додатком? Ну зробіть все щоб нормально працювало, тоді і вводьте в дію!
небайдужий до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2019 16:35
Не всі мають можливість розраховуватися мобільним додатком,тому що не у всіх людей є такі мобільні телефони на які можна завантажити цей мобільний додаток.Є люди які мають прості кнопочні телефони!От такі люди і будуть купувати картки за 35грн.Якщо у вас є телефон на який можна завантажити цей додаток,то це не означає що всі це можуть зробити-тому що у всіх різні телефони-дорогі і дешеві.
Тетяна до небайдужий Показати IP 13 Листопада 2019 07:01
Так це і так ясно, що не у всіх модні телефони. Мова про те, навіщо купляти картку пасажирам, якщо буде додаток і які можуть встановити собі цю програму? Сім'я з двох людей могла б зекономити 70 грн, якщо є програма. На ці гроші ще можна було б поїздити. І так у більшості людей.
123 Показати IP 13 Листопада 2019 11:04
весь бардак доказує що введена система не вигідна перевізникам. Простим людям однаково.