USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Кому війна, а кому мати рідна»: луцьких таксистів просять не піднімати ціни на перевезення

18 Березня 2020 11:25
Член виконкому Ігор Муковоз звернувся до міської влади із проханням звернути увагу на встановлення цін на перевезення людей на території Луцька таксистами, оскільки через припинення руху громадського транспорту прогнозується підвищення тарифів на послуги таксі.

Про це стало відомо під час засідання виконкому Луцькради сьогодні, 18 березня.

«Ті люди, які мають доїхати на роботу – доїдуть. Я просив би звернути увагу на встановлення ціни на перевезення громадян таксистами. В нас «кому війна, а кому – мати рідна». Як тільки стає погано працювати громадський транспорт, зростають ціни на послуги таксі. Я розумію, що, на жаль, не всі таксисти в нас чесно і легально працюють, і сплачують податки. Я не хотів би, щоб міська влада оголошувала війну таксистам, а хотів би розуміння від служб таксі, що працюють на території міста», – зазначив Ігор Муковоз.

Він звернувся до луцьких таксистів із проханням не піднімати ціни до космічних висот на перевезення людей, які доїжджають до роботи.

«Не нагнітайте ситуацію, не піднімайте ціни, інакше нам доведеться вживати заходи на рівні влади», – резюмував Муковоз.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що керівниками служб таксі Луцька наголосили про недопущення спекуляцій з тарифами та вартістю проїзду. Своєю чергою представники служб пообіцяли, що автомобілі будуть оброблені, а водії матимуть дезінфікуючі засоби та маски.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дідо Показати IP 18 Березня 2020 11:38
Xaxaxa.
Памятайте до Дідо Показати IP 18 Березня 2020 12:14
Памятайте 33 рік. Все повторюється. ДумайТЕ!!!
Ну да Показати IP 18 Березня 2020 11:42
На доїзд до роботи туди 65 грн. назад 65 грн. 130Х23=2990 грн. ... ОХЄТЬ, ДЯКУЮ!
max до Ну да Показати IP 18 Березня 2020 19:05
зато з комфортом
рома Показати IP 18 Березня 2020 12:07
Так закрийте нелегалів.Дайте працювати легальним підприємцям.Яка він влада,якщо знає про нелегалів і нічого не робить.
40 кв Показати IP 18 Березня 2020 12:15
може таксисти і пролобіювали це рішення? я частково розумію потребу в деяких обмеженнях, але таке рішення приведе до проблем. таксі до речі - кращий розсадник вірусів, оскільки простір маленький, якщо у таксі буде хвора людина, вона гарантовано заразить інших людей. але до здорового глузду в цій країні ЗЕ вже давно не прислухаються...
Олександр Показати IP 18 Березня 2020 12:53
Того Луцька 10 км від центру до краю, беріть велосипед і вперед.
Ага до Олександр Показати IP 18 Березня 2020 13:55
Лижі вдівайте, і вперід.
Олександр до Ага Показати IP 18 Березня 2020 14:06
Ти б розуму собі купило
Дідо до Олександр Показати IP 18 Березня 2020 14:19
Ну так, нам в 60 на ровер і вперед.
Віктор Показати IP 18 Березня 2020 14:42
Хай тачка возить,про таксистів згадали.
Aaa Показати IP 18 Березня 2020 22:55
А до аптек не хочуть звернутись за ціни на маски,були 2 гривні а стали 20 прийміть рішучі дії!!!