USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Маєтки, квартири, елітні авто та мільйони готівки: чим розбагатів Савченко за час служби

11 Січня 2019 10:05
Виявляється, є деякі факти, які досі не були відомі волинянам про голову Волинської державної адміністрації. Олександра Савченка позбавили водійського посвідчення за те, що вночі їздив п’яний Києвом. А ще губернатору складно підрахувати скільки в нього майна і пояснити де воно взялось.

Про усе це – в ексклюзивному інтерв’ю для телеканалу "Аверс".

П’ять квартир, два маєтки, один з яких ще будується, 6 земельних ділянок, два елітних авто, 70 тисяч євро готівки, півмільйона доларів і більше мільйона гривень. А ще три швейцарських дорогих годинники і невідомо скільки дорогоцінних металів та ювелірних прикрас. Такий собі мільйонер на державній службі.

Нагадаємо, до того як Савченко став губернатором Волині, він працював у правоохоронних органах і державних компаніях, тобто свого бізнесу не мав. Він і досі не знає, яку зарплату отримує на своїй посаді, чи вистачає її на життя і утримання усього майна, яке нажив нелегкою працею. Чи може він тратить свої особисті статки аби жити на Волині. Це ж як треба любити волинян.

Перед дверима губернатора – ланцюг єднання. Преставниці прекрасної статті грудьми захищають двері голови ОДА Олександра Савченка. У приймальній голови державної адміністрації, як у балагані. А все тому, що сюди завітали журналісти.

«Захисниці» Савченка не впускають журналістів до його кабінету та просять зробити офіційний запит, мовляв, тоді губернатор відповість на усі питання журналістів.

Зрештою Олександр Савченко таки вийшов до преси, але не пустив до робочого кабінету оператора телеканалу.

Між тим розмова таки вдалася і журналісти дізналися ексклюзивну інформацію про те, як працюючи на державній службі можна купити квартири у столиці, дачу під Києвом. Будинок в одеській області.

Мільйон гривень та 343 тисячі доларів готівкових коштів має Олександр Савченко, а його дружина декларує 300 тисяч гривень, 150 тисяч доларів та 70 тисяч євро готівки. Ось так у нас заробляють чиновники. Але говорити про своє багатство їм не вельми приємно.

Журналістка «Аверсу» наголосила губернатору, що його статки не відповідають його посаді та зарплаті, на що Савченко сказав, що «вдало одружився». На запитання про те, як в Україні заробити такі статки – голова Волинської ОДА відповідати відмовився.

Проте, Савченко дуже вдало оцінив ситуацію, відповідаючи на питання що робити з державними чиновниками, які залазять у кишені простих громадян: «Вор должен сидеть в тюрьме» .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Галина Показати IP 11 Січня 2019 10:12
Журналістці - респект за виваженість та культурне спілкування. А Савченко і прес-секретарка -бридко.
Просто Показати IP 11 Січня 2019 10:19
наколядував
скептик Показати IP 11 Січня 2019 10:22
мдяяя .. папуга знає більше слів ніж та ... в сірому светрі
Дід Ведун до скептик Показати IP 11 Січня 2019 12:20
Рижков - Ніколайчук де ви? допоможіть викрити корупцію!!
Т до скептик Показати IP 12 Січня 2019 09:11
Погоджуюся,не професіоналка,а як папуга,набір слів дорівнює 0.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 11 Січня 2019 10:22
Бурштин, як вбачається, колишній мент дуже любить. :)))
Вчитель Показати IP 11 Січня 2019 10:27
Чула вчора по телебаченню це інтервю, це просто жаХ! Молодець Наталка Поліщук, дала гарні питання, але відповіді не почув ніхто, отак губернатор сидів і дивився, як бовдур на журналістку. Не чекав бідолаха, що хтось наважиться на таке інтервю. Браво АВЕРСУ!!!
Петя Показати IP 11 Січня 2019 10:28
«Вор должен сидеть в тюрьме»
скептик Показати IP 11 Січня 2019 10:30
громадянине савченко !!!!! ви не ворог народу, ви злодій в народу
Вася Показати IP 11 Січня 2019 10:31
Журналістка молодець. А Савченко губернатор за свої слова може хай відповідає, як він спілкувався з журналісткою " що жовч на губах, щоб витерла губи" це хіба так губернатор має спілкуватись???!Хамло чи як це називається по -губернаторські? Удачливий а прості люди не удачливі?!
Март до Вася Показати IP 12 Січня 2019 18:05
Оце рівень посадовця.Була раніше приємноіі думки про людину,а якою виявляється є....фу.фу.
Propagandist до Март Показати IP 13 Січня 2019 09:53
А про тебе хто якої думки...? ) Відповідь: Ніякої. І ніхто не напише про тебе навіть такого очевидно-галімого коментаря. гггг))))
лучанка Показати IP 11 Січня 2019 10:33
Я в шоці! Кого Порошенко сюди прислав? Ці варяги-заробітчани один одного кращі. При владі банда у погонах!!!
Василь Показати IP 11 Січня 2019 10:34
В Україні настав час, коли збиткових, убогих, обмежених, порочних людей беруть на високі посади головами ОДА,в МВС, армію, уряд. Їм поцупити, збрехати, глумитися, побити, згвалтувати, вбити - нічого не варто.
Ян Показати IP 11 Січня 2019 10:37
А які невиховані в губернатора на посадах, Катерина Павлова щось на вушко шептала іншій, ніякої етики в працівників немає і сам відповідав зверхньо принижує гідність журналістки, що вона не вдалий економіст, що він удачливий, а іншим не везе . Навіть не знає свою посаду?! На посаді в правохоронних органах так заможно живе?! І неприємно ще йому, що не може пояснити статки?!
Віктор Показати IP 11 Січня 2019 10:40
Вкінці заговорив мовою не посадовця, а російською мовою «Вор должен сидеть в тюрьме» . І ще неприємно, а людям приємно коли їм платять до пенсії 7-12 грн і сміються з людей маючи по 5 квартир ітд?
Пенсіонер до Віктор Показати IP 11 Січня 2019 11:54
знущаються вони з простого народу ,пенсіонерів ,простих робочих людей
1111 Показати IP 11 Січня 2019 10:41
та в сірому светрі робот - її заклинило на одній фразі. То в штаті спеціально таку держать, як Еллочку -людоїдку, та 2 слова знала, а ця - 1 фразу!!!!!
лучанин Показати IP 11 Січня 2019 10:45
коли в луцьку і взагалі в украині закінчиться це злодійство де взяти чесного розумного президента
колега Показати IP 11 Січня 2019 10:49
Лицемір, брехун, бридка людина. Наталі Поліщук - хвала і повага. Так повинні працювати журналісти. Волинська ОДА ще так ніколи не опускалась. Нижче всяких плінтусів.
колега до колега Показати IP 11 Січня 2019 11:13
Мені розповідали в Києві, що так напивається. що й соромно розповідати. До тваринного стану.
Павло Показати IP 11 Січня 2019 10:49
А та що з хвостиком жіночка така завжди була "модна".
Іся Показати IP 11 Січня 2019 11:03
Панцир лицемірства пробито.
Пилип Орлик Показати IP 11 Січня 2019 11:14
Ви питаєте, - кого Порошенко направив на Волинь, а я Вам відповідаю, що такого самого як він - брехуна, хапугу та корупціонера, якщо не сказати більше.
ова Показати IP 11 Січня 2019 11:39
Ці жіночки не те, що на прес секретарів не тягнуть, це позор. Це приклад того, як не мають виглядати люди, які представляють голову ОДА. Вони ж не можуть і два слова звязати. Очевидно, що має бути людина толерантна і адекватна, як сказала журналіст, той хто може комунікувати, вміння вийти з ситуації, а тут стоять дівиці ні кують не мелють. В однієї тупувата посмішка, друга, як робот заладила, а третя на дверях. Жах!
Олена В Показати IP 11 Січня 2019 11:39
А Катерина щось "упустилась" без макіяжу і яка в неї посада? Щось все таке мутне .
ОГО Показати IP 11 Січня 2019 11:47
не знає своєї зарплати бо вона приходить на карточку. Крутяк
Анатоль_ Показати IP 11 Січня 2019 11:51
Увесь Майдан до копiйки! Вся Революция Гидностi! Героям власноi кишенi Слава! Слава! Слава!
Алекс Показати IP 11 Січня 2019 11:53
Я вас умоляю!!! А попередні губернатори, мери ? Менше вкрали? Усі нормальні колядники!
Любі свині Показати IP 11 Січня 2019 12:07
Скоро вибори. Робимо висновки. Думаю, треба побудувати в країні кілька нових "зон" для таких "шльоциків". Тоді дійсно вори будуть сидіти в тюрьмі...
Анонім до Любі свині Показати IP 11 Січня 2019 12:46
Коли вибори організує та проведе вдало ,статки збільшаться в рази,як у патрона будуть... інакше для чого він тут потрібний,своїх революціонерів вистачає.
Я Показати IP 11 Січня 2019 12:22
Діагноз всьому чиновництву України в його писі.
маряна Показати IP 11 Січня 2019 12:35
а все таки Катя Павлова дуже успішна юна дівчина. їй треба писати книгу про те як робити успішну карєру в Україні. Не кожна дівчина може з забутого богом Радехова у 20 років стати прес секретаркою голови ОДА!
громадянин Показати IP 11 Січня 2019 12:43
Катя Павлова немає вищої освіти. Тоді виникає запитання: як вона могла стати держслужбовцем? Однією із вимог, щодо отримання цього статусу, є наявність вищої освіти?
експерт до громадянин Показати IP 11 Січня 2019 12:57
а ви не думали, що вища освіта красивій модельній стрункій дівчині в нашій країні не дуже потрібна для успішної кар'єри?
Дід Ведун до громадянин Показати IP 11 Січня 2019 14:06
А ПРОКУРОРОМ БЕЗ ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ МОЖНА?!!
громадянин до Діда В до Дід Ведун Показати IP 11 Січня 2019 15:20
Наразі ми обговорюємо відсутність вищої освіти простої дівчини, яка обіймає "не просту" посаду у Волинській ОДА - просто Каті.
Анастасія Показати IP 11 Січня 2019 13:24
А скільки такого "брехла" є! Подивіться навіть є Салони краси Луцьку,зокрема на проспекті Волі а хто їхні власники дружини колишніх власників і на перший погляд такі порядні! Це все треба щоб лучани знали а не тільки Губернатора одного, всіх показуйте!
Анонім до Анастасія Показати IP 11 Січня 2019 15:46
Не лізь у чужі труселя...
Дядя Показати IP 11 Січня 2019 13:28
ба, я б не сказав що у Павлової модельна зовнішність, навіть на обличчі написано що це не модель. А проста дівчинина а освіту ще можна здобути вона ж там не працює вже 10 років. Так що до чого тут вона і взагалі то Савченко не сказав яка в неї посада, може це не держслужбовець ?!
Коля Показати IP 11 Січня 2019 14:05
Біля Савченка крутяться поліщучки прекрасні ,які догоджають йому ? Всі вони з поліся полісяночки
до дядя Показати IP 11 Січня 2019 14:10
От і нехай працевлаштовується в державну структуру після здобуття вищої освіти, а не дефілює вже.
Мирон Показати IP 11 Січня 2019 14:11
Яке убожество мозгу у того голови, яке позорище для Волині, як Бог все це терпить, і не накаже тих дикунів варяжних.
Анонім Показати IP 11 Січня 2019 17:19
таких як він ментів(що не зможуть вам пояснити походження своїх статків) зараз куча працює в Києві в кримінальній поліції, у внутрішній безпеці і у нас в управлінні такі є, а скільки таких "трудяг" в прокуратурі, на митниці і т.д. Порошенко не став президентом демократичної держави,як цього чекала прогресивна частина нашого суспільства,він просто очолив бандитські клани, які й досі керують усіма сферами життя в Україні.
Набу Показати IP 11 Січня 2019 19:53
Де ви Набу, як завжди вам "сліпим" журналісти показують, що де робиться, Вам осталось діяти...!Але ж хєр зна для чого ви.... Після такого інтервю, треба цього вора Савченка в тюрму з конфіскацією всього майна його. А виручені гроші віддати дітям, які збирають гроші на лікування...
Анатолій Показати IP 12 Січня 2019 08:49
Нажаль таке бидло сидить в усих гілках влади,від сільського голови до президента.І це реалії України.
Атлет Показати IP 12 Січня 2019 09:03
І зовнішній вигляд у нього такий... Бажає кращого. Не обтяжений інтелектом ні в рисах обличчя, ні у володінні мовою. Ніби й не клоун, але точно один з героїв Ільфа і Петрова. Або Шариков з "Собачого серця" Булгакова.
петро Показати IP 12 Січня 2019 10:12
Нарешті всі побачмли чого вартує засланий козачок
Перемога Показати IP 12 Січня 2019 11:19
О, черговий алканавт-здобувач зі своїм гаремом. Гарне шоу. Змістовне.
Мммм Показати IP 12 Січня 2019 13:06
Після такого інтерв'ю в нормальній країні бидлоту при державному кориті Савченка відсторонили б від роботи і провели б розлідування щодо джерел доходів.
Галущ Показати IP 12 Січня 2019 20:49
Хороший Дядьк
Житель Показати IP 13 Січня 2019 20:59
Чому тут обсираєте, вибрали ПОРРОХХА маєте. І зараз знову за нього галочки поставите.