USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Мільйонер на державній службі: з ким, як і за що шикує Олександр Савченко на Волині

12 Січня 2019 11:52
П’ять квартир, два маєтки, один з яких ще будується, 6 земельних ділянок, два елітних авто, 70 тисяч євро готівки, півмільйона доларів і більше мільйона гривень. А ще - три швейцарських дорогих годинники і невідомо скільки дорогоцінних металів та ювелірних прикрас. Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександру Савченко такий собі мільйонер на державній службі, проте пояснити, де взялося усе це майно, йому складно. Про це розповідає журналістка ТРК «Аверс» Наталія Поліщук.

«Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко має чарівну банківську карточку, з якої знімає гроші. Хто їх туди кладе, не говорить. Можливо, Олександр Савченко їх заробляє. Адже державних зарплат, які можуть забезпечити сотні тисяч доларів готівки, просто не існує. Але, як виявляється, в державі не існує, а в декларації Олександра Савченка вони є. І в його дружини теж є сотні тисяч доларів і гривень», - йдеться у сюжеті «Аверсу».

Бути мільйонером в Україні, працюючи в правоохоронних органах або ж на державних посадах, дуже просто. Це все логічно і зрозуміло – бо ж усі високопосадовці - мільйонери. Це можна побачити у деклараціях, які оприлюднюють чиновники задля уявної боротьби з корупцією. Це бачать у НАБу і НАЗК, які мали б боротися із цією корупцією. Це бачать поліція, прокуратура, СБУ – але вперто мовчать, бо теж мають свої декларації.

До речі, заробітна платня голови ОДА для Олександра Савченка настільки несуттєва, що він навіть не знає, яка вона. А ще губернатору складно підрахувати, скільки в нього майна, і пояснити, де воно взялося.

Нагадаємо, до того, як доля занесла Савченка на Волинь, він працював у правоохоронних органах і державних компаніях, тобто власного бізнесу не мав.

Та найбільше вражає, що три автомісця для свого автопарку у Києві Олександр Савченко купує за 500 тисяч гривень, за 133 тис. грн та 243 тис. грн. відповідно. У сукупності це становить майже мільйон. За таку суму можна придбати квартиру у луцькій новобудові.

«Як то кажуть: красиво жити не заборониш. Але Олександр Савченко вирішив жити на Волині вельми красиво. Серед іншого, оточив себе молодими і гарними дівчатами», - йдеться у сюжеті.

Зокрема, нинішній прес-секретар Олександра Савченка Катерина Павлова, як її сьогодні представляють. Дівчині всього 20. Ще нещодавно вона заробляла у нічних клубах, а вже сьогодні усюди супроводжує голову Волинської ОДА, має особистий кабінет і їздить службовим авто.
У кулуарах ОДА подейкують, що Катерина Павлова навіть не оформлена тут на роботі, і дивуються з того, які дівчина має привілеї і хто їй платить зарплату.

«Чи може вона теж має таку чарівну банківську картку як і Савченко?» - дивуються журналісти телеканалу.

Детальніше про все – у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
скептик Показати IP 12 Січня 2019 12:04
а шо такоє ? ск""вєль злигається з к""вою.
П.В. до скептик Показати IP 12 Січня 2019 14:27
Історія ходить по спіралі. Тим самим шляхом пішла (навіть імена однакові) і такий же самий губернатор мент, що Катя Дулапчій, яку називали в коридорах не фавориткою, а я «чупа-чупс» «або «барбариска». А зараз блогерша, мисткиня, прес-секретарка в Івахіва. То цій Павловій є куди рости
так так до П.В. Показати IP 13 Січня 2019 00:12
Тодішній губернатор Француз поволі її за собою в Київ, але там видно щось не зрослось , тому і повернулась додому......Хоча її київська гастроль теж обросла легендами. ....
на жаль до так так Показати IP 13 Січня 2019 12:43
на жаль, такі каті були , є і будуть при "папіках". І будуть робити карєру "вверх по лестнице с широко ******************************". P.S. Француз був старий, жирний і бридкий, а Савченко тільки старий.))) Так що каті №1 повезло менше як каті № 2)))
здравомислячий до скептик Показати IP 15 Січня 2019 17:18
Оце журналістка аверса мочить!!!Загрузила Савченка по самі вуха!Він від неї таких незручних запитань явно не очікував!А Савченко повівся як справжній пацанчик!Який це губернатор?Ніякої конкретної відповіді!Цими своїми діями всі вже побачили і він сам показав що не достойний бути губернатором Волинської області!Це інтервю ніби учень на екзамені у вчительки!Справді смілива журналістка!Просто МОЛОДЕЦЬ!РЕСПЕКТ І УВАЖУХА для сміливої журналістки!
Анатоль_ Показати IP 12 Січня 2019 12:20
Ганьба!
Здобули Показати IP 12 Січня 2019 12:20
Клас! дайте більше новин про Катю????!!! цей алканавт вже нікому не цікавий!!!
Анонім до Здобули Показати IP 12 Січня 2019 17:14
а КАТЯ гарна...
Активіст Показати IP 12 Січня 2019 12:25
Да, зачепили мєнта
Дід Ведун до Активіст Показати IP 12 Січня 2019 12:31
активісти у нього прикормлені
11 Показати IP 12 Січня 2019 12:31
Країною правлять баригі і злодії, в такої країни немає майбутнього
перемога Показати IP 12 Січня 2019 12:40
ось вам Катя... д****чіть https://www.volyn24.com/news/73515-koroleva-vechirky-zirka-teleekranu-katia
EM CI Показати IP 12 Січня 2019 12:41
та нормальна дівчина з Радивилова. ну була Ем сі Катя Лав танцовщиця у нічних клубах і на тусовках. ну стала у 20 років прес-секретаркою у голови ОДА. ну що тут такого? про це треба книги писати, вивчати цей феномен. яка дівчина може похвалитися такою стрімкою кар'єрою? не здивуюся, якщо у 25 чи 30 років Катя буде вже зустрічатися з міністром, прем'єром чи якимось олігархом. бо місцеві гривневі мільйонери губернатори то лише етап на шляху до великої мети.
К.лучанин Показати IP 12 Січня 2019 12:42
Алло, НАРОД! Яку державу побудували таке і маємо! У нас що були підготовлені патріоти керівники у резерві? Синки комуняк зараз при владі! Порошенко до них відноситься, і призначає таких самих як сам. Результатами революцій завжди користуються НЕГІДНИКИ . Це як аксіома і привід для роздумів до наступних виборів 31 березня.
Студент Показати IP 12 Січня 2019 12:44
Молодці,журналісти! Зробіть ще репортаж про Савчука Петра, ректора Лнту. Там те саме
фея з бару до Студент Показати IP 12 Січня 2019 14:01
Там, в ЛТУ, ще гірше. Там навіть гірше, ніж у фарбованого коцана.
Добряк Показати IP 12 Січня 2019 13:16
Багатенький мусорок
хохо Показати IP 12 Січня 2019 13:26
офіційно доведіть що доходи не відповідають видаткам, доведіть зловживання службовим становищем і розкуркульте падлеца в чом проблема? а в тому що всі завязані. не прокуратура не суд не слідчі за це не візьмуться. колапс
Анонім до хохо Показати IP 12 Січня 2019 16:19
пояснюю на майбутнє : НІ прокуратура, НІ суд, НІ слідчі. а довести - було б бажання, але ворон ворону ока не виклює
Ура Показати IP 12 Січня 2019 13:27
малаццці!!!! :-)
Чаушеску Ф.Ю. Показати IP 12 Січня 2019 13:30
Реально втілені РЕФОРМИ по управлінню областями ... Читайте , дивіться і робіть висновки ... Шкода ,що ніхто із : - СБУ , НАБУ , САБу, прокуратури і поліції " не побачить " цієї публікації ...Ох кадри ти нам підбираєш Петя ..., а Європа вже на горизонті !!!!!!!
Лучеськ Показати IP 12 Січня 2019 13:48
Журналісти супер! Респект їм!!! А бидло воно є бидло...не знає яка зарплата, а може він не знає де і що з ним)))))
Петро Показати IP 12 Січня 2019 14:19
Зверніть увагу державний герб в кабінеті голови ОДА розміщений під портретом президента. Ось Вам і приорітети!
всезнайко Показати IP 12 Січня 2019 14:19
пркуратура продажна суди продажні кому що казати порошенко нічого не бачить бо сам такий
Ярик Показати IP 12 Січня 2019 14:22
Не заздрю а співчуваю нашій нації і продовженню роду українського
Однокласниця Показати IP 12 Січня 2019 14:24
Катерині вже 24 роки буде. Засиділась в дівках то і вирішила кинути оком на багатих дедушек
Каті Показати IP 12 Січня 2019 14:47
міг би і гарнішу знайти,,,
Анонім до Каті Показати IP 12 Січня 2019 17:23
а КАТЯ гарна...
Лучанин Показати IP 12 Січня 2019 15:06
Так розкрутіть Савчука Петра цю гн*ду ректорську.
Олег Показати IP 12 Січня 2019 15:19
А жінка це все знає Савченка?Чи там де гроші то все по--г?
Наталя до Олег Показати IP 12 Січня 2019 17:23
А що жінка? От жінка ректора Петра знає і всі знають і що?
Наталя до Олег Показати IP 12 Січня 2019 17:23
А що жінка? От жінка ректора Петра знає і всі знають і що?
Друг до Наталя Показати IP 12 Січня 2019 22:25
І хто коханка Савчука?
Вася Показати IP 12 Січня 2019 15:36
А чого це тільки зараз випливло? А де були, коли його призначали губернатором?
Ярик Показати IP 12 Січня 2019 15:50
В 20 років щось дуже вже "поношено" виглядає. Міг би кращу знайти а то стояла як "вкопана " ні слова з уст. То ким вона там працює?
Олена Влас Показати IP 12 Січня 2019 15:53
Нам такого мачо прислали на Волинь
Трикаш Показати IP 12 Січня 2019 15:56
Неопитна ще видно хіба хто свічку у них тримав?Приваблива
Лена Показати IP 12 Січня 2019 16:02
Вишиванки одягають а ведуть себе не по-людські і без совісті. Світ давно зійшов
Анонім до Лена Показати IP 12 Січня 2019 17:21
Вишиванка не є мерилом совісті. У вишиванках ходять індійці та індуси,чукчі, ескімоси та папуаси з африканцями ...і тільки на Україні з неї роблять приорітет.
Дівчатам Показати IP 12 Січня 2019 16:04
Подивіться фільм Катерина і тоді зрозумієте чим все це заканічується і як на душі після такого ганебного явища якщо живеш не по заповідіх а за бабло і навіть не знаєш скільки заробляєш і з ким ночуєш, психіка нарушається після таких грошей
ОДА Показати IP 12 Січня 2019 17:21
Катя розумна, порядна і красива дівчина. Головне не носата і не страшилка...))))))) яка була в старого Володі ))))
Рома Показати IP 12 Січня 2019 19:40
А де журналісти раніше були?
Лучанин до Рома Показати IP 13 Січня 2019 16:18
Сказати правду ніколи не піздно!!!
Всі Показати IP 12 Січня 2019 20:04
Ще щось про Катю давайте. Чому в Луцьк занесло?Чому відмовляє чоловікам або чому не одружена досі,якщо вже до старих перейшла?
колян Показати IP 13 Січня 2019 00:00
Ой бідна Катя, як приїде порошенківська делегація на волинь скильки прийдеться роботи різними м'якими і теплими місцями переробити, щоб багатьох задовольнити.
Ігор Показати IP 13 Січня 2019 08:46
Викладіть скріншоти декларацій, для підтвердження інформації в статті. Те що молода, приваблива дівчина працює прес секретарем, що тут дивного. А хто має бути бабця 70-років? Єдине, якщо неоформлена, то вже дуже погано.
ГОІ Показати IP 13 Січня 2019 16:55
На місці цього Савченка мала бути Палагута Олена, але так як це дуже Мудра жінка- відмовилась!!! Івахів хахаха!!!!
Коваль Показати IP 13 Січня 2019 20:51
Захоплююсь тим, як Савченка відшпетили.