Кишкові інфекції: волиняни хворіють, вживаючи продукцію з ринків
![](/resize/450x203/r/files/news/2018/05-07/244163/1.jpg)
М'ясо, молоко та солодощі сумнівної якості: кожне четверте захворювання на кишкові інфекції на Волині пов’язане з вживанням харчових продуктів, придбаних на ринку.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 7 травня.
Як розповіла виконувач обов’язків директора державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталія Янко, у зв’язку з потеплінням фіксують збільшення кількості випадків захворюваності на кишкові інфекції. Зокрема, спостерігають тенденцію щодо росту захворюваності сальмонельозом на 13%, нестійкою лишається ситуація з поширенням вірусного гепатиту А. Серед хворих 70% становлять діти, тож є високий ризик занесення інфекцій в дитячі навчальні та оздоровчі заклади.
З її слів, щомісяця проводять факторний аналіз захворюваності населення кишковими інфекціями. Найбільше волинян постраждало від вживання м’яса і м’ясопродуктів негарантованої якості (23%), молокопродуктів (22%), 12% пов’язують своє захворювання з вживанням кулінарних виробів, 10% - з продуктами переробки птиці, 10% - з яйцепродуктами, 8% - з кондитерськими виробами. Встановили, що кожне четверте захворювання пов’язане з вживанням продукції, придбаної на ринках.
З початку року загалом в Україні зафіксували 275 спалахів інфекційних захворювань (торік за аналогічний період їх було 56).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 7 травня.
Як розповіла виконувач обов’язків директора державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталія Янко, у зв’язку з потеплінням фіксують збільшення кількості випадків захворюваності на кишкові інфекції. Зокрема, спостерігають тенденцію щодо росту захворюваності сальмонельозом на 13%, нестійкою лишається ситуація з поширенням вірусного гепатиту А. Серед хворих 70% становлять діти, тож є високий ризик занесення інфекцій в дитячі навчальні та оздоровчі заклади.
З її слів, щомісяця проводять факторний аналіз захворюваності населення кишковими інфекціями. Найбільше волинян постраждало від вживання м’яса і м’ясопродуктів негарантованої якості (23%), молокопродуктів (22%), 12% пов’язують своє захворювання з вживанням кулінарних виробів, 10% - з продуктами переробки птиці, 10% - з яйцепродуктами, 8% - з кондитерськими виробами. Встановили, що кожне четверте захворювання пов’язане з вживанням продукції, придбаної на ринках.
З початку року загалом в Україні зафіксували 275 спалахів інфекційних захворювань (торік за аналогічний період їх було 56).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
Геть старий ринок
Показати IP
7 Травня 2018 14:49
Давно пора старий ринок з центру забрати!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
Лучанин до Геть старий ринок
Показати IP
7 Травня 2018 14:59
Треба нормальний контроль і не тільки на ринку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
Анонім до Геть старий ринок
Показати IP
7 Травня 2018 17:44
До чого тут старий ринок?в тебе стара рана відкрилась?Попий зеленкі.Тебе ж силою не заставляють купувати на РИНКАХ!!!Чи то ти попав в статистику хворих купуючи в циган,алкашів ...продукти?Для тебе хвора тема,співчуваю.Тут мова йде про ринки,щоб ти знав.В Там Тамі мух продають,біжи туди,свіжих,які пройшли перевірку.Акція,кіло за 49.99.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
Лучанка
Показати IP
7 Травня 2018 14:57
Не смішіть, можна подумати, що в супермаркетах свіжі та якісні продукти!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
bob до Лучанка
Показати IP
7 Травня 2018 15:06
Супермаркет значно простіше за це нагнути.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
Лучанин до bob
Показати IP
7 Травня 2018 15:39
І що багато було випадків такого "нагібання"?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
Лучанин
Показати IP
7 Травня 2018 14:58
Кожне четверте, тобто 25 % - продукція з ринку, а решта 75% - продукція з магазину?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046955)
111
Показати IP
7 Травня 2018 17:35
Кожне 4 на ринку і 3 інших в супермаркеті
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.