USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«КиївПрайд 2018»: у столиці України пройшов Марш рівності

17 Червня 2018 11:37
У центрі Києва зранку неділі, 17 червня, із годинним затриманням відбулася акція на захист прав ЛГБТ-спільноти - "Марш рівності".

У "КиївПрайді 2018" взяло участь кілька тисяч осіб, до них приєдналися кілька українських народних депутатів та активістів, а також депутатка Європарламенту Ребекка Хармс (Rebecca Harms), держміністр в МЗС Німеччини у справах Європи Міхаель Рот (Michael Roth), посол Німеччини в Україні Ернст Райхель (Ernst Reichel), інформує DW.

Паралельно до "Маршу рівності" відбулась акція його противників, які називають себе захисниками традиційних цінностей. Кілька агресивно налаштованих осіб намагалися перешкодити "КиївПрайду". Біля захисної огорожі поряд з будівлею Національної опери зібралися близько тисячі противників маршу, які тримають в руках плакати з цитатами з Біблії та дерев'яні хрести, передає "Інтерфакс-Україна". Між ними й учасниками маршу стояв кордон співробітників правоохоронних органів в захисній екіпіровці.

Подію охороняли загалом кілька тисяч представників поліції та Нацгвардії. За повідомленням Нацполіції, біля готелю "Опера" сталася сутичка між активістами та учасниками маршу. Станом на 10 за київським часом до управлінь поліції для встановлення анкетних даних та надання пояснень загалом доставили 56 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
АНАТОЛЬ Показати IP 17 Червня 2018 11:42
То дуже добре для держави!
Степан (Крымчанин) до АНАТОЛЬ Показати IP 17 Червня 2018 14:01
Саме так. Швидше деградує остаточно. На початку "незальожності" населення України становило 52 млн. Зараз 25-27млн. Вирішуйте проблеми демографії за допомогою ЛГБТешників.
Анонім Показати IP 17 Червня 2018 11:56
в цьому i заключаеться демократiя i свобода щоби один одного. Молодцi знайшли цiнностi.
Блін Показати IP 17 Червня 2018 12:01
А де Ляшко?
Правда Показати IP 17 Червня 2018 12:07
Таки так. Кожному потрібно бути собою, а не збоченцем. А владі пора припинити рекламу цього содомітства. В нас теж ростуть діти, і ми не хочемо, щоб нам силоміць нав'язували і відкрито пропагували збочення.
Як не подивишся Показати IP 17 Червня 2018 12:20
Пошкоджені, сурогати, андрогени, порожні і беззмістовні.
Sv Показати IP 17 Червня 2018 13:03
Насправді більшість українців ніяк відноситься до таких осіб. Але ж їм треба відпрацьовувати закордонні грантові кошти. Тепер весь світ визнає про СУТИЧКИ під час маршу. Хоча всім плювати на них. Ідете- то йдіть. Для чого суспільство збурювати? В нас в Україні вже всі проблеми вирішені, от тільки ЛГБТ права не захищені...
Лучанка Показати IP 17 Червня 2018 14:46
Відразу ж виникає питання: чому, наприклад на 9 Травня у столиці нема кому захистити ветеранів від радикалів? Поліція дозволяє робити все націонал-патріотикам. Нам геї і лесбі дорожче ніж старенькі ветерани? Що ж це за держава така? Як назвату владу, котра це все дозволяє?
Я до Лучанка Показати IP 18 Червня 2018 06:27
тому що парадами ходять переможці.. От те стадо піда.ів і показує хто в Україні переможець після перевороту, за який так скакали б*рани свідомі
Пильний Показати IP 17 Червня 2018 15:55
Наступні прайди пропоную провести в Китаї, Індії та, звичайно, Росії. В Україні поки вистачить, нас і так небагато лишилося.
Боб Показати IP 17 Червня 2018 16:08
На рівних? Тоді на рівні і в АТО! Дедалі ненавиджу цю країну.
Артур Показати IP 18 Червня 2018 19:19
Повністю підтримую подібні заходи, адже це свобода, це право кожного бути таким, яким ти хочеш бути, і ніхто не в праві заборонити людини бути собою! І ніхто не в праві заборонити реалізувати Конституційне право, - "Право на мирні зібрання".