USD 39.95 40.15
  • USD 39.95 40.15
  • EUR 43.00 43.30
  • PLN 9.12 9.25

«ЛНР та ДНР нагадуватимуть Придністров’я, а шахтарські селища зникнуть», – донецький блогер Денис Казанський на «Бандерштаті»

11 Серпня 2021 07:20
Найближчим часом окуповані території України нагадуватимуть Придністров’я, а шахтарські поселення просто зникнуть. Люди, які у 2014-му підтримували «квазіреспубліки» ДНР та ЛНР, сьогодні ображені на весь світ і втікають до Росії.

Про це під час гутіркової сцени ювілейного «Бандерштату – 2021» розповів блогер та журналіст із Донецька Денис Казанський.

Донеччанин Денис Казанський – не лише знаний блогер, а й член української делегації в Тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі. Окрім цього, він громадський діяч, автор книг «Як Україна втрачала Донбас» та «Чорна лихоманка: нелегальний видобуток вугілля на Донбасі».

Журналіст вважає, що, перш за все, боротьбу за національну свідомість українців варто починати з телебачення та радіомовлення.
На думку блогера, важливо, аби існувала пропозиція української продукції.

«Потрібно створювати інтелігентний український контент, проте завжди знайдуться люди, які дивитимуться «Сватів». І все, що можна із цим зробити, втягнути їх в український контекст хоча б із допомогою перекладу», – переконаний Казанський.

Він розповів, що люди, які у 2014-му підтримували «квазіреспубліки» ДНР та ЛНР, нині розгублені і ображені на весь світ.

«Вони почувають себе кинутими і ошуканими, адже сподівалися, що приєднаються до Росії, як і Крим. Ніхто ж і не хотів незалежності цих регіонів», – каже спікер.
З його слів, саме інформаційна війна є одним із найбільш дієвих методів ведення повномасштабного конфлікту.

Блогер вважає, що у 2014-му тих людей, які лишилися на окупованих територіях, надихнула анексія Криму.

«Вони хотіли до Росії, а про незалежність цих областей думки й не було. Не можна сказати, що нині там лишилися ті, хто люблять Україну, бо російська пропаганда зробила своє діло і більшість з них переконані, що ми фашисти», – акцентував громадський діяч.

Водночас він зазначив, що тепер серед мешканців окупованих територій тренд до виїзду у Росію, бо омріяні «квазіреспубліки» вони також ненавидять.

«Я думаю, що найближчим часом ЛНР та ДНР нагадуватимуть Придністров’я, а шахтарські поселення просто зникнуть», – підкреслив член Тристоронньої групи.

Вікторія СЕМЕНЮК

Фото Олександра ДУРМАНЕНКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus