USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучани лишають сміття обабіч дороги, під деревами і електроопорами

14 Липня 2018 16:58
Муніципали Луцька склали три адмінпротоколи на мешканців вулиці Героїв УПА, які лишають сміття обабіч дороги. Про це інформує муніципальна варта у мережі.

"Вулицю Героїв УПА у Луцьку засмічують... її ж мешканці. Це помітив інспектор департаменту муніципальної варти Луцька під час відпрацювання щодо виявлення порушників, які залишають сміття обабіч дороги та під деревами і електроопорами. Раніше від громадян, які проживають на вказаній вулиці, надходили скарги, що сміття до них звозять з сусідніх сіл. Однак, як виявилося вони й самі не "святі", - йдеться у дописі.

Як результат - три адміністративні протоколи за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення "Правил благоустрою міста Луцька".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
АНАТОЛЬ Показати IP 14 Липня 2018 17:27
Культура так i пре
здравомислячий до АНАТОЛЬ Показати IP 14 Липня 2018 23:03
"Вулицю Героїв УПА у Луцьку засмічують... її ж мешканці.- СВИНІ!
1! до здравомислячий Показати IP 15 Липня 2018 09:23
То все злочинна влада і порошенко. То вони крадуть в наших квартирах сміття, і викидають під наші будинки. ТО ВСЕ ВОНИ, МИ Ж НІ ПРИ ЧОМУ.
скептик Показати IP 14 Липня 2018 18:58
а треба було під міськвиконком привезти
7про до скептик Показати IP 15 Липня 2018 09:33
Краще їжте свій мусор, свинота!
Лучанин Показати IP 14 Липня 2018 22:10
На Ковельській-Севастопольській те ж саме. Як б...длоття якесь. Муніципали хваленні, де ви????
12345 до Лучанин Показати IP 15 Липня 2018 09:34
Муніципали вже їдуть. Скоро приберуть за вами, свинюками.
valdis peish Показати IP 15 Липня 2018 19:15
народ якщо ви живете в своіх багатоповерхових курятниках і не знаєте принцип вивозу сміття в приватному секторі - не пишіть ваші коменти (два рази на тиждень громада в певному місці складає сміття - приізжає машина і забирає)
1 до valdis peish Показати IP 15 Липня 2018 21:25
Ви просто раклюки, гадите де живете. Ось і вся специфіка.