USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучани вимагають закрити завод «Біо Пек»

11 Жовтня 2019 17:09
Лучани вимагають закрити завод «Біо Пек», який тероризує місто нестерпним смородом.

Петицію з відповідною пропозицією 11 жовтня зареєструвала Юлія Слівінська.

Авторка нагадала, що цьогоріч комісія з питань боротьби зі смородом при Луцькій міській раді з’ясувала, що причиною неприємного запаху в місті є діяльність заводу «Біо Пек», зокрема відходи, скинуті підприємством на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу.

«Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт неодноразово наголошував, і на комісії, і на громадських слуханнях, що причина смороду – саме ТОВ «Біо Пек». Тож, враховуючи те, що завод не дотримався обіцянки припинити скидати відходи на поля фільтрації, що сприяє поширенню смороду в Луцьку, вимагаємо від влади вжити всіх заходів для припинення його діяльності. Поки працюватиме завод, лучани потерпатимуть від смороду», – вказала Юлія Слівінська.

Аби петицію розглянули, необхідно, щоб її підписали як мінімум 300 осіб. До кінця збору підписів залишилося 14 днів.

Нагадаємо, 10 жовтня під час сесії міськради окремі луцькі обранці громади, зокрема представники фракцій «Народний контроль» та «Самопоміч», не підтримали звернення міської ради до Кабінету Міністрів щодо закриття основного джерела смороду, яке до того ж поширює шкідливі речовини у повітрі, – заводу із виготовлення біоетанолу «Біо Пек».

Відзначимо, від полів фільтрації заводу «Біо Пек» знову поширюється сморід. Вірогідною причиною цього є просочування відходів через ґрунт, яким засипали поля після заборони їх експлуатувати.

Водночас лучани пропонують також розробити онлайн-карту для реєстрації скарг та аналізу джерел смородув місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучани Показати IP 11 Жовтня 2019 18:05
Та доки терпіти ! Дайте адресу того срача і назвіть фамілію директора ! Далі справа за нами !
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2019 18:56
Чого "скіглітє". Якби людям заважав сморід з заводу то люди страйкували б чи заблокували б його роботу. А так "сморід не з заводу, смороду нема", все всіх влаштовує... всі насолоджуються ароматами. Без смороду Луцьк не Луцьком буде))))
Аня Показати IP 11 Жовтня 2019 19:12
Думаю петиція заводу, що у 200 000 лучан проблема з нюхом, швидше б набрала б 300 голосів.
Гріша Показати IP 11 Жовтня 2019 19:16
А де Д'яченко? Де Нацкорпус? Чи вони тільки кричати і фаєри палити вміють. Зроби ли б хоть щось толкове для людей.
Анонім до Гріша Показати IP 11 Жовтня 2019 19:52
Там у депутатах Денисюк самий активний активіст з усіх активістів то він проголосував проти закриття смердючого завуду
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 19:34
Д'яченко є скрізь, а там де треба то нема. Перед виборами зарісується, типу бла бла голосуйте за нас ми все вирішимо.
скептик до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 20:44
а шо ти на дяченка стрєлки зводиш. покажи свою натуру гобліна. візьми кийка і вйо на амбразуру !!!!!
до Скептика до скептик Показати IP 11 Жовтня 2019 21:21
диванний розумник і тут ти А ти вже кийка брав, кудись виходив? Чи ти "форточки" закрив і в тебе не смердить.
скептик до до Скептика Показати IP 11 Жовтня 2019 21:49
за тобою хіба встигнеш .... в мене нема натури гобліна. і в мене не смердить. ти но свої штани перевір. може звідти смердить ?
Анонім до скептик Показати IP 11 Жовтня 2019 22:53
От у кого у кого а у тебе точно натура гобліна. Прийшов н*срав у коментарях. І пішов спати. А взавтра знову з дивану будеш строчити, нові коментарі. На більше клепки не вистачає. Та хіба вона може у тебе бути... Ти ж з отряду "всьо пропало"
скептик до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2019 23:31
я на"рав, а всі інші інші духами напахнили. ну куди там мені. ти ж та іже тобі подібні остання істина в інстанції. не зі слуг народу часом ?
Гріша до Скептик. до скептик Показати IP 11 Жовтня 2019 21:30
Нацкорпус в нас по масових акціях, тільки не там де того треба. А ти напевно там на задньому плані з Дяченком фаєри палив.
скептик до Гріша до Скептик. Показати IP 11 Жовтня 2019 21:47
і всьо-то ви знаєтє, і вєздє-то ві билі ... тебе не запитали по яких акціях ходити
До Лучанина Показати IP 11 Жовтня 2019 19:43
До чого ті пусті слова. Всі знають адресу заводу і прізвище директора. І що ти їм зробиш, там все зверху кришується.
патріот до До Лучанина Показати IP 12 Жовтня 2019 13:31
Верх вже змінили, так що не треба ля-ля! А завод дає робочі місця і податки у бюджет сплачує! Одне треба, щоб вони грошенята на фільтри виділили, довели до розуму виробництво, щоб не було того смороду і все!
Лучанин до До Дучани Показати IP 11 Жовтня 2019 20:29
Тоді скажи, ким зверху кришується ? Йому запропонуємо : " Пайдьом вийдєм !". А якщо ти знаєш, хто, де , ким і мовчиш - то ти більше, ніж в темі, а практично в долі. Зрикошетить і по тобі !
Анонім до Лучанин до До Дучани Показати IP 11 Жовтня 2019 21:05
Ніхто не закриє заводу, і сморід не пропаде, бо в таких як ти на словах " Пайдьом вийдєм !" "Парішаєм" - все і закінчується.
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2019 20:35
Там де не платять активістам, Д'яченкам, Денисюкам - не цікаво. За гроші ладні і у смороді жити. Гроші все вирішують.
до Гріши Показати IP 11 Жовтня 2019 20:49
До чого тут Нацкорпус. Був мітинг проти смороду у місті, скільки людей вийшло? Пасивність людей ось це головна проблема.
патріот Показати IP 12 Жовтня 2019 13:28
Активісти, націоналісти, самооборона, майданники... ви де? Чи ви лише для політичних акцій і за гроші? От і видно ваше нутро і що ви з себе уявляєте! На Схід у окопи не їдите, а лише хороводи у тилу водите і виконуєте замовлення політичних партій - от хто ви такі!!!
Яцик Показати IP 12 Жовтня 2019 20:51
Просто заради цікавості: завод закрили, людей позвільняли а сморід лишився. Хто компенсує збитки?
Лучанин до Анонім до Показати IP 12 Жовтня 2019 22:04
Ти не поняв ! Причому тут "Парішаєм" ? Тут зразу: Раз його в дупу, раз го в яя ... - і далі по тексту, як у "Фай дулі Фай" ! Одним словом - на квасне яблуко !