USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Лучани зібралися на пікет перед концертом Серьоги. Фото

9 Грудня 2019 18:48
Активісти влаштували мирний пікет перед початком концерту білоруського виконавця Поліграфа Шарікова (Серьоги).

Акцію розгорнули ввечері 9 грудня біля Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, де й має відбутися концерт музиканта.

Лучани протестують проти поширення російськомовного контенту в місті та закликають мешканців не відвідувати концерти артистів, які виконують пісні російською мовою.

Учасники протесту тримають у руках плакати із гаслами: «Білоруси, співайте білоруською», «Ти фінансуєш «РуSSкій мір!», «Мова сильніша за зброю» тощо.

Відзначимо, що протестувальники не перекривають охочим відвідати концерт Серьоги входів до приміщення театру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ахахаха Показати IP 9 Грудня 2019 18:56
Ви тільки подивіться на цих активістів :)
123 Показати IP 9 Грудня 2019 18:57
Молодці хлопці, гарну справу роблять, тепер я буду спати спокійно, знаючи, що є такі як вони!
Анонім до 123 Показати IP 9 Грудня 2019 20:01
Щоб не спав; знай ...Ротару на заробітки до Москви поїхала,добре приймають...
Кум Показати IP 9 Грудня 2019 18:57
Які нафіг лучани??? В мріях вони лучани і лише Понаїхали,як за свиньми поприбирали а потім на останній автобус і в рідне село
я Показати IP 9 Грудня 2019 19:01
ідіть краще на роботу, а не до артистів чіпляєтесь
Чьо-каво Показати IP 9 Грудня 2019 19:03
Реквізит у пацанів - то, шо нада
Просто Показати IP 9 Грудня 2019 19:04
Вони хоч знають хто такий Серьога?)
Отакої... Показати IP 9 Грудня 2019 19:06
Не подобається НЕ ходи,НЕ псуй настрій людям!
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 19:11
Що за бред .Хто проплатив.Це артист виступати може любою мовою.Половина політиків говорить росіською і це нормально а Тута прицепилися до артиста .Бред.
Корiнний лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 19:28
" два дебила это сила"
кіт Показати IP 9 Грудня 2019 19:30
Коли вже нарешті припиниться ця нікому не потрібна "активність" і клас активістів піде НА РОБОТУ!!!
Неманкурт Показати IP 9 Грудня 2019 19:38
По моєму,тут залишають коменти люди недалекі. Їм не болить доля країни,не пече біль втрати на війні рідних... Руський то руський... яка разніца? Ох і розплодилося вас гнид пуйловських!
Анонім до Неманкурт Показати IP 9 Грудня 2019 20:09
тебе послухати - так пів Луцька гнид пуйловських. іди краще лікуй свою шизофренію.
Анонім до Неманкурт Показати IP 9 Грудня 2019 21:21
Я переживаю за долю країни,а що таке країна на твою думку?На мою думку країна це ми,хоч ти ідіот,але ти теж частинка країни.Якщо я послухаю російську пісню,я перестану любити свою країну?Чи можливо краще цих наркоманів ганяти в своїй країні,місті,які за углами траву курять,або виховувати дітей своїх жити правильно,бути чесними,добрими,а не родити і жити своїм життям,виховувати молодь поважати всіх,а не сидіти в маршрутці і по телефону говорити,а з боку старенький стоїть,злодіїв ловити,викривати суддів,які відпускають п'яних вбивць за кермом до дому,можливо так потрібно показувати свою любов до країни і змінювати її на краще?А не займатись чим небуть,аби рахувалось що ти патріоть?
ще не зовсім свідоми Показати IP 9 Грудня 2019 19:39
Після 2014 в нашій рідній мові з'явилося багато матюків, таких як "активісти", "волонтьори", "патрійоти", "вишиваночники" та інші погані слова.
Бог =) Показати IP 9 Грудня 2019 20:06
**** нашим людям не має різниці хто приїжає, їм нравиться, вони получають задоволення тому і йдуть, а кошти за виступ ще ідуть за приміщення в кошти театру + в міську казну. А так що вам поганого зробили співакі? І причом тут Сірьога, самі пишете Білорус а не Росіянин... + він нічого проти українського народу не агітував і навіть деякий час жив в Україні
Лучанка Показати IP 9 Грудня 2019 21:32
Концерт супер!!
Доктор Шацький 33 см Показати IP 9 Грудня 2019 23:04
Нічого не хочу писати, але ж присутність цих "людей" з транспарантами треба розуміти, вони відпрацьовують нещасну подачку у вигляді кілька десятків а можливо сотні гривень від грантоїда і безумовно псують людям настрій напередодні зустрічі із улюбленим артистом ...
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2019 23:05
КОНЦЕРТ - це просто бомба ! ! ! Серьога / Поліграф Шаріков і К* / - це просто Ракета стратегічного призначення ! ! !
Нато Показати IP 10 Грудня 2019 09:16
Це була реклама Серьоги? Тепер я знаю, що є такий білоруський співак, який співає російською. Але мені він всеодно не цікавий.
Не лучанин Показати IP 10 Грудня 2019 09:39
Не зміг прийти на акцію, шкодую. Більшість учасників акції мені знайомі. Окремі писаки їм радять йти й працювати!? Не знаю серед них жодного безробітного, є підприємці, є пенсіонери. Від концерту жодної копійки в міський бюджет не піде (вчіть матчасть). Навіть ПДФО з цих коштів не буде, бо Глива з них жодної копійки не дасть людям на з/п. Душею з учаниками акції!
Не лучанин Показати IP 10 Грудня 2019 09:53
Артем Мірошниченко - яскравий приклад того, як "толерантно" москалі сприймають українську.