USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучани зможуть розраховуватися за проїзд банківською карткою

16 Грудня 2019 15:44
Уже наступного року лучани зможуть оплачувати проїзд у громадському транспорті банківською карткою.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив керівник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов.

Він зазначив, що для оплати проїзду можна буде скористатися безконтактною банківською карткою, яку потрібно буде піднести до наявного у тролейбусі чи автобусі валідатора.

Точна дата запровадження оплати проїзду за допомогою банківською картки в луцькому транспорті поки невідома. Йдеться орієнтовно про кінець січня – початок лютого наступного року.

Нагадаємо, в громадському транспорті Луцька вже можна оплатити проїзд через мобільний додаток.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанка Показати IP 16 Грудня 2019 15:58
А потім шахрай, який їде з вами у транспорті,спостерігає за вами і має змогу підійти до вас впритул, спеціальним пристроєм спише все, що залишилось на картці, собі. Тримайте свої безконтактні картки у спец.чохлах, бо буде караул.
ячс до лучанка Показати IP 16 Грудня 2019 16:16
І де вже є такі випадки в світі списання грошей в кармані з безконтактної картки?
Yes до лучанка Показати IP 16 Грудня 2019 16:26
Менше читай жовтої преси. І шапочку із фольги одягнути не забудь.
Олександр до лучанка Показати IP 16 Грудня 2019 17:23
Краще почитайте про безконтактні платежі і як вони працюють.
Vasik до лучанка Показати IP 17 Грудня 2019 08:17
Ти параноїк, надивився страшилок
Pattern Показати IP 16 Грудня 2019 16:13
А відразу так зробити не можна було? Обовязково було потрібно, шоб десятки тисяч купили собі е-квитки по 35грн, а потім повідомлти, шо через місяць-другий можна буде розраховуватись звичайними картками. Нормально. )
чиновник до Pattern Показати IP 16 Грудня 2019 16:39
воно то можна було, але ж моя сім'я хоче добре їсти і відпочивати...
К.лучанин до Pattern Показати IP 16 Грудня 2019 16:56
Такий стиль керівництва міськради і "реформатора" Степанова, якого треба гнати під три чорти!
Лучанин до Pattern Показати IP 16 Грудня 2019 17:03
А я не купував, а дочекався додатку.
101 до Лучанин Показати IP 19 Грудня 2019 23:01
Картку теж не купляв, встановив додаток, дуже зручно, видно скільки коштів на рахунку і бачиш скільки коштів знімають при валідації. Єдине що треба хвилин 30-40 посидіти погратися, щоб розібратися.
Шрек Показати IP 16 Грудня 2019 17:50
Ви хоть про людей які вас вибирали!!!! Час від часу думайте!!! А не про свої кармани!!!!!