Лучани зранку і ввечері можуть тренуватися на «Авангарді»
У Луцьку з 1 листопада всі охочі зможуть безоплатно займатися на стадіоні «Авангард» у визначені години зранку з 6:30 до 8:30 та ввечері з 18:30 до 20:00.
Про це розповів Суспільному директор міського департаменту молоді та спорту Володимир Захожий.
З його слів, стадіон працюватиме як комунальне підприємство. На його функціонування до кінця 2022 року з міського бюджету передбачили 485 тисяч гривень. Найперше мають намір придбати сучасні стільці.
«Ці кошти будуть виділятися для покращення бази. Дуже зацікавлені у тому, щоб якийсь клуб до нас зайшов і міг тут тренуватися, бо орендна плата – прибуток великий для підприємства. На початку цього року був проведений косметичний ремонт», – говорить керівник департаменту молоді та спорту.
Попередні власники безплатно передали стадіон із комплексом споруд у власність міста. Відповідне рішення ухвалили під час 36-ї сесії Луцької міської ради 26 жовтня.
Новопризначений директор комунального підприємства «Стадіон Авангард» Олександр Стадніцький розповів: зі спортивним об’єктом давно знайомий, оскільки тут тренував дитячі футбольні команди. Зараз у підприємстві, яке опікуватиметься стадіоном, працюватиме 15 людей.Зі слів керівника, на стадіоні хочуть привести до ладу територію, а вже навесні 2023 року планують залучати на «Авангарді» змагання різних рівнів з легкої атлетики та футболу.
«Стадіон має заробляти гроші сам на себе, оскільки має виплачуватися заробітна плата працівникам, комунальні послуги. Будемо розробляти такі місячні абонементи на платній основі», – сказав керівник комунального підприємства.
Шостий рік тренується на міському стадіоні «Авангард» легкоатлет національної збірної Ерік Костриця Говорить: інфраструктура спортивного об’єкта потребує оновлення і доукомплектування.
«Трішки не хватає штанги. Як для спортсмена, в Луцьку більше нема альтернативи, крім «Авангарду». На тому боці є проблема – через стоки провалилася доріжка. Через рік-два буде проблема, бо уже спотикаються спортсмени», – каже легкоатлет.Загалом на функціонування луцького стадіону «Авангард» до кінця 2022 року з міського бюджету передбачили 485 тисяч гривень.
28 вересня Луцька міська рада повернула у комунальну власність стадіон «Авангард», що на проспекті Перемоги. До 2011 року стадіон належав місту, згодом був у приватній власності. Із проханням передачі «Авангарду» виступила Федерація легкої атлетики України. Вартість утримання стадіону для міста – 3 млн грн на рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному директор міського департаменту молоді та спорту Володимир Захожий.
З його слів, стадіон працюватиме як комунальне підприємство. На його функціонування до кінця 2022 року з міського бюджету передбачили 485 тисяч гривень. Найперше мають намір придбати сучасні стільці.
«Ці кошти будуть виділятися для покращення бази. Дуже зацікавлені у тому, щоб якийсь клуб до нас зайшов і міг тут тренуватися, бо орендна плата – прибуток великий для підприємства. На початку цього року був проведений косметичний ремонт», – говорить керівник департаменту молоді та спорту.
Попередні власники безплатно передали стадіон із комплексом споруд у власність міста. Відповідне рішення ухвалили під час 36-ї сесії Луцької міської ради 26 жовтня.
Новопризначений директор комунального підприємства «Стадіон Авангард» Олександр Стадніцький розповів: зі спортивним об’єктом давно знайомий, оскільки тут тренував дитячі футбольні команди. Зараз у підприємстві, яке опікуватиметься стадіоном, працюватиме 15 людей.Зі слів керівника, на стадіоні хочуть привести до ладу територію, а вже навесні 2023 року планують залучати на «Авангарді» змагання різних рівнів з легкої атлетики та футболу.
«Стадіон має заробляти гроші сам на себе, оскільки має виплачуватися заробітна плата працівникам, комунальні послуги. Будемо розробляти такі місячні абонементи на платній основі», – сказав керівник комунального підприємства.
Шостий рік тренується на міському стадіоні «Авангард» легкоатлет національної збірної Ерік Костриця Говорить: інфраструктура спортивного об’єкта потребує оновлення і доукомплектування.
«Трішки не хватає штанги. Як для спортсмена, в Луцьку більше нема альтернативи, крім «Авангарду». На тому боці є проблема – через стоки провалилася доріжка. Через рік-два буде проблема, бо уже спотикаються спортсмени», – каже легкоатлет.Загалом на функціонування луцького стадіону «Авангард» до кінця 2022 року з міського бюджету передбачили 485 тисяч гривень.
28 вересня Луцька міська рада повернула у комунальну власність стадіон «Авангард», що на проспекті Перемоги. До 2011 року стадіон належав місту, згодом був у приватній власності. Із проханням передачі «Авангарду» виступила Федерація легкої атлетики України. Вартість утримання стадіону для міста – 3 млн грн на рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.