Лучанин, який «замінував» «Порт Сіті», відбувся умовним
Житель обласного центру Волині, який повідомив про неправдиве замінування ТРЦ «Порт Сіті» поліцію у грудні минулого року, відбувся умовним покаранням на один рік.
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.
Під час суду встановили, що 7 грудня обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, знаходився в ТРЦ «Порт Сіті». Так, використовуючи власний мобільний телефон, він зателефонував на лінію «102» та повідомив оператору управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Волинській області завідомо неправдиву інформацію про підготовку вибуху, зазначивши, що у розважальному центрі закладено бомбу.
Через це повідомлення з ТРЦ евакуювали працівників та відвідувачів, а також вжили заходів для проведення розмінування приміщення. З цією метою було викликано та залучено особовий склад Луцького ВП ГУНП у Волинській області, вибухотехнічного відділу ГУНП у Волинській області, працівників УДСНС України у Волинській області та КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Втім, інформація про підготовку вибуху не підтвердилась.
Допитаний у судовому засіданні «мінер» свою вину визнав та просив суворо не карати.
Суд призначив йому покарання у виді двох років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на один рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.
Під час суду встановили, що 7 грудня обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, знаходився в ТРЦ «Порт Сіті». Так, використовуючи власний мобільний телефон, він зателефонував на лінію «102» та повідомив оператору управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Волинській області завідомо неправдиву інформацію про підготовку вибуху, зазначивши, що у розважальному центрі закладено бомбу.
Через це повідомлення з ТРЦ евакуювали працівників та відвідувачів, а також вжили заходів для проведення розмінування приміщення. З цією метою було викликано та залучено особовий склад Луцького ВП ГУНП у Волинській області, вибухотехнічного відділу ГУНП у Волинській області, працівників УДСНС України у Волинській області та КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Втім, інформація про підготовку вибуху не підтвердилась.
Допитаний у судовому засіданні «мінер» свою вину визнав та просив суворо не карати.
Суд призначив йому покарання у виді двох років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на один рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.